e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie warsztatowe 2t

Żurawie warsztatowe to urządzenia dźwigowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia ciężkich ładunków. Znajdują zastosowanie w fabrykach, halach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach, halach przeładunkowych i montażowniach. Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i niezawodne żurawie warsztatowe przeznaczone do pracy z ładunkiem o maksymalnym ciężarze do 2 ton. Żurawie warsztatowe dostępne w tej kategorii różnią się od siebie m.in. konstrukcją, sposobem montażu oraz opcjonalnym wyposażeniem. Żuraw warsztatowy 2t Żurawie warszt...
Wyświetlane 20 z 8 wyników
Żurawie warsztatowe 2t (8)

Żurawie warsztatowe 2t

Żurawie warsztatowe to urządzenia dźwigowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia ciężkich ładunków. Znajdują zastosowanie w fabrykach, halach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach, halach przeładunkowych i montażowniach. Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i niezawodne żurawie warsztatowe przeznaczone do pracy z ładunkiem o maksymalnym ciężarze do 2 ton. Żurawie warsztatowe dostępne w tej kategorii różnią się od siebie m.in. konstrukcją, sposobem montażu oraz opcjonalnym wyposażeniem.

Żuraw warsztatowy 2t

Żurawie warsztatowe to niezastąpione urządzenia dźwigowe pozwalające na bezpieczną i bezwysiłkową pracę z ciężkimi ładunkami. Solidna metalowa konstrukcja gwarantuje sztywność, stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W asortymencie sklepu e-hak24.pl można znaleźć żurawie warsztatowe 2t przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wszystkie elementy urządzenia dźwigowego są zabezpieczone specjalną powłoką lakierniczą lub opcjonalną warstwą ocynku, dzięki czemu cała konstrukcja jest skutecznie zabezpieczona przed korozją. Konstrukcja wszystkich żurawi dostępnych w naszym sklepie została zaprojektowana w taki sposób, aby montaż urządzeń dźwigowych wymagał minimalnej ilości wolnej przestrzeni. Oznacza to, że mogą być bezpiecznie zamontowane i użytkowane nie tylko w dużych halach, ale również w mniejszych pomieszczeniach.

Żuraw 2t – różne sposoby montażu urządzenia dźwigowego

Żuraw warsztatowy 2t stacjonarny, ze względu na sposób i miejsce montażu, dzieli się na dwie grupy. Pierwszą z nich są urządzenia dźwigowe słupowe przeznaczone do montażu do posadzki. Cały proces stabilnego zamontowania żurawia do podłoża odbywa się przy zastosowaniu płyty pośredniej lub bezpośrednio do fundamentu. Druga grupa obejmuje żurawie warsztatowe przyścienne, których konstrukcja umożliwia bezpośredni montaż do odpowiednio wytrzymałej ściany. Urządzenia tego typu są również montowane do słupów w halach produkcyjnych, przeładunkowych i innych miejscach, w których występuje potrzeba podnoszenia, opuszczania lub przenoszenia ciężkich ładunków.

Żuraw warsztatowy 2 tony pełnoobrotowy i niepełnoobrotowy

Ze względu na zakres pracy, żurawie warsztatowe 2t dzielimy na pełnoobrotowe (obracające się o 360 stopni) i niepełnoobrotowe (obracające się o 90, 180 lub 270 stopni). Szeroki wybór zakresu pracy urządzenia dźwigowego umożliwia odpowiednie dopasowanie żurawia do konkretnego stanowiska pracy. Żuraw warsztatowy 2000kg może być obracany ręcznie lub przy wykorzystaniu napędu elektrycznego za pośrednictwem kasety sterującej. Wciąganie ładunków również może być realizowane ręcznie lub elektrycznie.

Wybrane żurawie warsztatowe 2t mogą być wyposażone m.in. we wciągnik elektryczny, wciągnik łańcuchowy lub wózek jezdny.

Żuraw warsztatowy dźwig 2t – dodatkowe informacje

Żuraw warsztatowy występuje w różnych wariantach wysięgu, kąta obrotu i maksymalnej wysokości podnoszenia. Dodatkowo urządzenia dźwigowe dostępne w asortymencie sklepu e-hak24.pl można zamówić wraz montażem UDT i dodatkowymi akcesoriami.

Wszystkie urządzenia dźwigowe dostępne w ofercie e-hak24.pl wypróżniają się solidną, wytrzymałą i sztywną konstrukcją gwarantującą niezawodne i przede wszystkim bezpieczne użytkowanie. Urządzenia dźwigowe zostały wyprodukowane zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE. Ponadto spełniają założenia norm PN-EN ISO 12100 i DIN 18800. W razie dodatkowych pytań dotyczących urządzeń dźwigowych, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego żurawia warsztatowego i opcjonalnego wyposażenia, dopasowanego do konkretnego stanowiska pracy.

0
Lista
0
Koszyk