+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
części zamienne części zamienne części zamienne

Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Wciągniki ręczne, nazywane również łańcuchowymi wciągarkami ręcznymi, wykorzystywane są do podnoszenia i opuszczania ładunków w pionie. Ich głównymi zaletami jest kompaktowa, prosta konstrukcja oraz niewielka masa własna. Wciągniki ręczne najczęściej wyposażone są w dźwignie bądź korby do przeciągania lub nawijania łańcuchów i lin. Łatwa obsługa i działanie niewymagające zasilania sprawia, że są to urządzenia wyjątkowo wszechstronne.
Dostępne modele pozwalają z łatwością dopasować wciągnik do miejsca pracy, w którym ma być używany. Wciągarki ręczne można montować na kilka sposobów. Najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami tego typu są wciągniki ręczne z hakiem przeznaczonym do podwieszenia na wózku jezdnym. Innym typem wciągarek ręcznych są mocowane do płaskich powierzchni wciągarki ślimakowe, charakteryzujące się solidna konstrukcją. Głównym aspektem odróżniającym od siebie te urządzenia jest tryb ich pracy -przy wciągarkach zębatych człowiek musi użyć odpowiedniej siły, aby przeciągnąć łańcuch z ładunkiem. Inaczej jest przy wciągarkach ślimakowych gdzie połowa siły wymaganej do pracy pochodzi z siły tarcia w przekładni.
Oferta sklepu Ehak24.pl zawiera nie tylko standardowy typów wciągników ręcznych. Poza klasycznymi urządzeniami dostępne są również inne produkty podobnym zastosowaniu. Są to przede wszystkim przeciągarki linowe, wciągniki napędzane za pomocą wiertarki ręcznej lub wkrętaki oraz wózki i uchwyty do zawieszenia wciągników ręcznych. Nasi handlowcy są w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz podpowiedzieć, jaki dodatkowy osprzęt pozwoli usprawnić pracę.

Polski Techniczny Sklep Internetowy