e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wciągniki i wciągarki ręczne

Wciągniki ręczne to bardzo wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i wciągniki linowe, niezwykle wytrzymałe wózki belkowe,...
Wyświetlane 20 z 69 wyników
Wciągniki i wciągarki ręczne (69)

Wciągniki i wciągarki ręczne

Wciągniki ręczne to bardzo wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i wciągniki linowe, niezwykle wytrzymałe wózki belkowe, a także solidne zawiesia klamrowe i odboje. Oferujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia i akcesoria, gwarantujące bezpieczeństwo i długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Wciągarki łańcuchowe 2t wraz z opisem

To urządzenia służące do podnoszenia, utrzymywania w pozycji podwieszonej, a także opuszczania ładunków ciężkich lub elementów o niestandardowych wymiarach. Stanowią podstawowe wyposażenie dźwignic – suwnic, bramek warsztatowych oraz pozwalają prezentować pełny zakres parametrów napędu i udźwigu, pozwalający na pracę w różnych warunkach. Wyposażone są w specjalny mechanizm zwielokrotniający siłę, dzięki czemu można wykorzystywać je nawet przy najcięższych towarach. 

Wciągarka łańcuchowa 2t napędzana jest siłą mięśni poprzez ruch obrotowy ręcznego elementu, dlatego też jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na to, aby stosować ją w niemal każdym przypadku, w którym istnieje potrzeba przeniesienia lub zabezpieczenia ładunku o dużej masie. Co więcej, jest urządzeniem niezawodnym oraz uniwersalnym, ponieważ wciągarki łańcuchowej ręcznej 2t można używać wszędzie bez potrzeby zasilania elektrycznego. Dzięki ręcznemu napędowi można korzystać z niej w strefach zagrożonych wybuchem. 

Kolejnym plusem jest możliwość pracy podczas przerwy w dostawie prądu oraz zmniejszone ryzyko wystąpienia opóźnień w zaplanowanej pracy wynikających z braku możliwości korzystania z urządzenia elektrycznego. Wciągnik łańcuchowy ręczny 2t jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu może być wykorzystywany nie tylko w różnych gałęziach przemysłu i zakładach, lecz również w domowych warsztatach. Ponadto wciągarki łańcuchowej 2tony można używać na wiele sposobów, m.in.: wciągarka łańcuchowa może pracować w pozycji poziomej przy przeciąganiu, pozycjonowaniu lub napinaniu ciężkich gabarytów. 

Wciągarka ręczna - kluczowe informacje w pigułce

W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo szeroki wybór wciągarek łańcuchowych renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Solidna konstrukcja, w połączeniu z niską masą własną i niewielkimi gabarytami sprawiają, że ręczna wciągarka łańcuchowa znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Wciągarka łańcuchowa ręczna jest dostępna w kilku wersjach. Każdą z nich można indywidualnie dopasować do konkretnego zastosowania. Najważniejsze parametry to maksymalny udźwig oraz wysokość podnoszenia. Wybierając konkretny model, należy zaznaczyć pożądane parametry.

Wciągarki ręczne dostępne w naszym sklepie są w pełni zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz.

Knara łańcuchowa wyróżnia się płynną pracą, dlatego sprawdzi się np. w trakcie precyzyjnego pozycjonowania ładunku.

Wciągniki łańcuchowe - bezpieczne podnoszenie ładunków

Ręczne wciągniki łańcuchowe to w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenia. Przed wypuszczeniem na rynek sprzęty pozytywnie przeszły kontrolę jakości, a dodatkowo spełniają wszystkie niezbędne normy. Do każdego modelu jest dołączona szczegółowa instrukcja obsługi oraz informacja o prawidłowym sposobie konserwacji.

Ręczne wciągarki łańcuchowe przeznaczone do strefy EX

W tej kategorii znajdą Państwo również ręczne wciągniki łańcuchowe przeznaczone do pracy w strefach EX, czyli w miejscach, w których istnieje realne zagrożenie wybuchem. Wciągarki ręczne tego typu zostały skonstruowane w taki sposób, aby bezpiecznie działać nie tylko w strefach zapylonych, ale również w miejscach występowania łatwopalnych gazów. Oferujemy szeroki wybór modeli zgodnych z dyrektywą ATEX. Wciągarka ręczna tego typu jest wykorzystywana m.in. w górnictwie, fabrykach i innych miejscach, w których występuje ryzyko wybuchu.

Szeroki wybór wciągników ręcznych linowych

Proponujemy Państwu również, charakteryzujące się wszechstronnym wykorzystaniem. W tej kategorii można znaleźć m.in. solidne i wytrzymałe przeciągarki (w wersji z liną lub bez), a także wciągniki linowe, zasilane przez wiertarkę lub wkrętarkę. Oferujemy także wciągarkę ręczną w wersji jedno lub dwuślimakowej. Wszystkie modele są w pełni zabezpieczone przed korozją. Urządzenia tego typu zostały skonstruowane w oparciu o wytrzymałe łożyska bezobsługowe. Ponadto mają bardzo skuteczny hamulec cierny, wyposażony w cichy układ zapadkowy.

Linowy wciągnik ręczny występuje w wersji z przekładnią walcową lub bez. Oferujemy także napęd pneumatyczny do wciągników, który poprawia komfort użytkowania i znacząco przyspiesza pracę. 

Wózki jezdniowe na belkę, zawiesia klamrowe i odboje

Nasz asortyment uzupełniają solidne wózki jezdniowe na belkę, które występują zarówno w wersji z napędem, jak i bez napędu. Oferujemy ponadto modele z przekładnią oraz sworzniem. W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo także uchwyty klamrowe do ceowników, wytrzymałe odboje belkowe oraz praktyczny bloczek linowy

0
Lista
0
Koszyk