Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Limit wyświetleń
Sortuj:
Wciągnik ręczny łańcuchowy to wciągarka ręczna stanowiąca osprzęt uzupełniający np.  do wciągarki bramowej – podczepiane w nich do wózka jezdnego służą do podnoszenia oraz pozycjonowania ładunków o różnej wadze i kształcie. Różne parametry udźwigu oferowanych przez nas wciągników pozwolą Państwu dopasować urządzenie odpowiednio do jego docelowych zastosowań.
 
Oferowane przez naszą platformę zakupową wciągarki ręczne łańcuchowe wyróżniają się lekką, ale wytrzymałą konstrukcją, nie wymagającą źródła zasilania, stąd zakres ich zastosowań może być bardzo wszechstronny. Ich atutem jest prosta obsługa oraz trwałość, wynikająca z użycia materiałów wysokiej jakości, odpornych na korozję. W naszej ofercie znajdą Państwo również wciągarki do zastosowań w bardziej specyficznych warunkach -  np. w strefach zagrożonych wybuchem.
 
Wszystkie wyciągarki ręczne z naszej oferty posiadają Deklarację Zgodności CE oraz są opatrzone gwarancją.
Polski Techniczny Sklep Internetowy