e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Wciągniki ręczne To bardzo  wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i wciągniki 
Wyświetlane 20 z 65 wyników
Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe (65)

Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Wciągniki ręczne

To bardzo  wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i wciągniki linowe, niezwykle wytrzymałe wózki belkowe, a także solidne zawiesia klamrowe i odboje. Oferujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia i akcesoria, gwarantujące bezpieczeństwo i długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Wciągarka łańcuchowa 2t wraz z opisem

to urządzenie służące do podnoszenia, utrzymywania w pozycji podwieszonej, a także opuszczania ładunków ciężkich lub elementów o niestandardowych wymiarach. Stanowi  podstawowe wyposażenie dźwignic – suwnic, żurawi, bramek warsztatowych oraz pozwala prezentować pełny zakres parametrów napędu i udźwigu, pozwalający pracę w różnych warunkach. Wyposażona jest w specjalny mechanizm zwielokrotniający siłę, dzięki czemu można wykorzystywać ją nawet przy najcięższych towarach. 
 
Wciągarka łańcuchowa 2t napędzana jest siłą mięśni poprzez ruch obrotowy ręcznego elementu, dlatego też jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na to, aby stosować ją w niemal każdym przypadku, w którym istnieje potrzeba przeniesienia lub zabezpieczenia ładunku o dużej masie. Co więcej, jest urządzeniem niezawodnym oraz uniwersalnym, ponieważ wciągarki łańcuchowej ręcznej 2t można używać wszędzie bez potrzeby zasilania elektrycznego. Dzięki ręcznemu napędowi można korzystać z niej w strefach zagrożonych wybuchem. 
 
Kolejnym plusem jest możliwość pracy podczas przerwy w dostawie prądu oraz zmniejszone ryzyko wystąpienia opóźnień w zaplanowanej pracy wynikających z braku możliwości korzystania z urządzenia elektrycznego. Wciągnik łańcuchowy ręczny 2t jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu może być wykorzystywany nie tylko w różnych gałęziach przemysłu i zakładach, lecz również w domowych warsztatach. Ponadto, wciągarki łańcuchowej 2tony można używać na wiele sposobów, m.in.: wciągarka może pracować w pozycji poziomej w przy przeciąganiu, pozycjonowaniu lub napinaniu ciężkich gabarytów. 
 

Wciągarka ręczna łańcuchowa - kluczowe informacje w pigułce

W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo szeroki wybór wciągarek łańcuchowych renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Solidna konstrukcja, w połączeniu z niską masą własną i niewielkimi gabarytami sprawiają, że ręczna wciągarka łańcuchowa znajduje zastosowanie w wielu branżach.
 
Wciągarka łańcuchowa jest dostępna w kilku wersjach. Każdą z nich można indywidualnie dopasować do konkretnego zastosowania. Najważniejsze parametry to maksymalny udźwig oraz wysokość podnoszenia. Wybierając konkretny model, należy zaznaczyć pożądane parametry.
 
Wciągarki ręczne dostępne w naszym sklepie są w pełni zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz.
 
Knara łańcuchowa wyróżnia się płynną pracą, dlatego sprawdzi się np. w trakcie precyzyjnego pozycjonowania ładunku.
 
Ręczny wciągnik łańcuchowy to w pełni bezpieczne i łatwe urządzenie. Przed wypuszczeniem na rynek sprzęty pozytywnie przeszły kontrolę jakości, a dodatkowo spełniają wszystkie niezbędne normy. Do każdego modelu jest dołączona szczegółowa instrukcja obsługi oraz informacja o prawidłowym sposobie konserwacji.

Wciągniki przeznaczone do strefy EX

W tej kategorii znajdą Państwo również ręczne wciągniki łańcuchowe przeznaczone do pracy w strefach EX, czyli w miejscach, w których istnieje realne zagrożenie wybuchem. Wciągarki ręczne tego typu zostały skonstruowane w taki sposób, aby bezpiecznie działać nie tylko w strefach zapylonych, ale również w miejscach występowania łatwopalnych gazów. Oferujemy szeroki wybór modeli zgodnych z dyrektywą ATEX. Wciągarka ręczna tego typu jest wykorzystywana m.in. w górnictwie, fabrykach i innych miejscach, w których występuje ryzyko wybuchu.
 

Szeroki wybór wciągników linowych

Proponujemy Państwu również wciągniki ręczne, charakteryzujące się wszechstronnym wykorzystaniem. W tej kategorii można znaleźć m.in. solidne i wytrzymałe przeciągarki (w wersji z liną lub bez), a także wciągniki linowe, zasilane przez wiertarkę lub wkrętarkę. Oferujemy także wciągarkę ręczną w wersji jedno lub dwuślimakowej. Wszystkie modele są w pełni zabezpieczone przed korozją. Urządzenia tego typu zostały skonstruowane w oparciu o wytrzymałe łożyska bezobsługowe. Ponadto, mają bardzo  skuteczny hamulec cierny, wyposażony w cichy układ zapadkowy.
 
Linowy wciągnik ręczny występuje w wersji z przekładnią walcową lub bez. Oferujemy także napęd pneumatyczny do wciągników, który poprawia komfort użytkowania i znacząco przyspiesza pracę. 

Wózki jezdniowe na belkę, zawiesia klamrowe i odboje

Nasz asortyment uzupełniają solidne wózki jezdniowe na belkę, które występują zarówno w wersji z napędem, jak i bez napędu. Oferujemy ponadto  modele z przekładnią oraz sworzniem. W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo także uchwyty klamrowe do ceowników, wytrzymałe odboje belkowe oraz praktyczny bloczek linowy.
 
0
Lista
0
Koszyk