Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Wciągniki ręczne To bardzo  wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i linowe, niezwykle wytrzymałe
Wyświetlane 20 z 65 wyników
Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe (65)

Wciągnik ręczny, Wózki suwnicowe, Przeciągarki ręczne linowe

Wciągniki ręczne

To bardzo  wszechstronne urządzenia, przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunku w pionie. Prosta konstrukcja, a także brak konieczności zasilania czyni je uniwersalnymi urządzeniami o szerokich możliwościach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. ręczne wciągarki łańcuchowe i linowe, niezwykle wytrzymałe wózki belkowe, a także solidne zawiesia klamrowe i odboje. Oferujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia i akcesoria, gwarantujące bezpieczeństwo i długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Wciągarka ręczna łańcuchowa - kluczowe informacje w pigułce

W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo szeroki wybór wciągarek łańcuchowych renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Solidna konstrukcja, w połączeniu z niską masą własną i niewielkimi gabarytami sprawiają, że ręczna wciągarka łańcuchowa znajduje zastosowanie w wielu branżach.
 
Wciągarka łańcuchowa jest dostępna w kilku wersjach. Każdą z nich można indywidualnie dopasować do konkretnego zastosowania. Najważniejsze parametry to maksymalny udźwig oraz wysokość podnoszenia. Wybierając konkretny model, należy zaznaczyć pożądane parametry.
 
Wciągarki ręczne dostępne w naszym sklepie są w pełni zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz.
 
Knara łańcuchowa wyróżnia się płynną pracą, dlatego sprawdzi się np. w trakcie precyzyjnego pozycjonowania ładunku.
 
Ręczny wciągnik łańcuchowy to w pełni bezpieczne i łatwe urządzenie. Przed wypuszczeniem na rynek sprzęty pozytywnie przeszły kontrolę jakości, a dodatkowo spełniają wszystkie niezbędne normy. Do każdego modelu jest dołączona szczegółowa instrukcja obsługi oraz informacja o prawidłowym sposobie konserwacji.

Wciągniki przeznaczone do strefy EX

W tej kategorii znajdą Państwo również ręczne wciągniki łańcuchowe przeznaczone do pracy w strefach EX, czyli w miejscach, w których istnieje realne zagrożenie wybuchem. Wciągarki ręczne tego typu zostały skonstruowane w taki sposób, aby bezpiecznie działać nie tylko w strefach zapylonych, ale również w miejscach występowania łatwopalnych gazów. Oferujemy szeroki wybór modeli zgodnych z dyrektywą ATEX. Ręczne wciągarki łańcuchowe tego typu są wykorzystywane m.in. w górnictwie, fabrykach i innych miejscach, w których występuje ryzyko wybuchu.
 

Szeroki wybór wciągników linowych

Proponujemy Państwu również wciągniki ręczne, charakteryzujące się wszechstronnym wykorzystaniem. W tej kategorii można znaleźć m.in. solidne i wytrzymałe przeciągarki (w wersji z liną lub bez), a także wciągniki linowe, zasilane przez wiertarkę lub wkrętarkę. Oferujemy także ręczny wciągnik w wersji jedno lub dwuślimakowej. Wszystkie modele są w pełni zabezpieczone przed korozją. Urządzenia tego typu zostały skonstruowane w oparciu o wytrzymałe łożyska bezobsługowe. Ponadto, mają bardzo  skuteczny hamulec cierny, wyposażony w cichy układ zapadkowy.
 
Linowy wciągnik ręczny występuje w wersji z przekładnią walcową lub bez. Oferujemy także napędy pneumatyczne do wciągników, które poprawiają komfort użytkowania i znacząco przyspieszają pracę. 

Wózki jezdniowe na belkę, zawiesia klamrowe i odboje

Nasz asortyment uzupełniają solidne wózki jezdniowe na belkę, które występują zarówno w wersji z napędem, jak i bez napędu. Oferujemy ponadto  modele z przekładnią oraz sworzniem. W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo także uchwyty klamrowe do ceowników, a także wytrzymałe odboje belkowe.
 
0
Lista
0
Koszyk