+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Szufle i pługi

Limit wyświetleń
Sortuj:

Czym się kierować przy wyborze sprzętu do odśnieżania?

Jedną z wielu zalet wózków widłowych jest możliwość wyposażania ich w przeróżne dodatkowe elementy. Świetnym zastosowaniem okazuje się możliwość zamontowania pługu do odśnieżania. Pług śnieżny do wózka widłowego jest idealnym rozwiązaniem ze względu na łatwą obsługę, prosty montaż i swoją użyteczność. Dostępność modeli pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb czyli wybrać odpowiedni rozmiar szufli oraz sposób montowania na wózku widłowym. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru obsługi szufli, do rozpatrzenia są dwie opcje: szufle hydrauliczne oraz szufle mechaniczne. 
 

Jaki pług do wózka wybrać?

Pługi śnieżne do wózków widłowych podzielić można na dwie grupy. Pierwsza z nich zawiera wszystkie pługi montowane na karetkę wózka widłowego (zamiast wideł), druga natomiast to pługi nakładane na widły wózków widłowych. Część pługów z obu grup ma możliwość podłączenia do wózka i hydraulicznej obsługi szufli zbierającej lub odgarniającej. Ze względu na praktyczność, popularniejsza są pługi montowanie na widły widlaków, czynnikiem determinującym ten trend jest szybkość montażu na wózku widłowym. Wystarczy wsunąć szuflę na widły i można przystąpić do użytkowania. Z uwagi na zwrotność wózków widłowych, korzystanie z pługu zamontowanego na widlaku pozwala znacznie dokładniej i sprawniej odgarnąć zalegający śnieg.
 

Fachowe doradztwo techniczne

Bogata oferta produktowa Ehak24.pl pozwala wybrać najodpowiedniejszy pług śnieżny do wózka widłowego według indywidualnych wymagań. Nasi handlowcy tworzą doświadczony zespół, będący w stanie szybko doradzić i odpowiedzieć na nurtujące, specjalistyczne pytania. Poza klasycznym osprzętem do wózków widłowych, w sklepie Ehak24.pl znajdują się również standardowe pługi i łopaty do odśnieżania wykonane z wysokiej jakości materiałów, obsługiwane ręcznie. 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy