e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Szufle i pługi do wózka widłowego

Czym się kierować przy wyborze sprzętu do odśnieżania? Jedną z wielu zalet wózków widłowych jest możliwość wyposażania ich w przeróżne dodatkowe elementy. Świetnym zastosowaniem okazuje się możliwość zamontowania pługu do odśnieżania. Pług śnieżny do wózka widłowego jest idealnym rozwiązaniem ze względu na łatwą obsługę, prosty montaż i swoją użyteczność. Dostępność modeli pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb czyli wybrać odpowiedni rozmiar szufli oraz sposób montowania na wózku widłowym. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru obsługi szufli, do rozpatrzenia są...
Wyświetlane 20 z 18 wyników
Szufle i pługi do wózka widłowego (18)

Szufle i pługi do wózka widłowego

Czym się kierować przy wyborze sprzętu do odśnieżania?

Jedną z wielu zalet wózków widłowych jest możliwość wyposażania ich w przeróżne dodatkowe elementy. Świetnym zastosowaniem okazuje się możliwość zamontowania pługu do odśnieżania. Pług śnieżny do wózka widłowego jest idealnym rozwiązaniem ze względu na łatwą obsługę, prosty montaż i swoją użyteczność. Dostępność modeli pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb czyli wybrać odpowiedni rozmiar szufli oraz sposób montowania na wózku widłowym. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru obsługi szufli, do rozpatrzenia są dwie opcje: szufle hydrauliczne oraz szufle mechaniczne. 
 

Jaki pług do wózka wybrać?

Pługi śnieżne do wózków widłowych podzielić można na dwie grupy. Pierwsza z nich zawiera wszystkie pługi montowane na karetkę wózka widłowego (zamiast wideł), druga natomiast to pługi nakładane na widły wózków widłowych. Część pługów z obu grup ma możliwość podłączenia do wózka i hydraulicznej obsługi szufli zbierającej lub odgarniającej. Ze względu na praktyczność, popularniejsz są pługi montowanie na widły widlaków, czynnikiem determinującym ten trend jest szybkość montażu na wózku widłowym. Wystarczy wsunąć szuflę na widły i można przystąpić do użytkowania. Z uwagi na zwrotność wózków widłowych, pług do odśnieżania zamontowany na widlaku pozwala znacznie dokładniej i sprawniej odgarnąć zalegający śnieg.
 

Fachowe doradztwo techniczne

Bogata oferta produktowa Ehak24.pl pozwala wybrać najodpowiedniejszy pług śnieżny do wózka widłowego według indywidualnych wymagań. Nasi handlowcy tworzą doświadczony zespół, będący w stanie szybko doradzić i odpowiedzieć na nurtujące, specjalistyczne pytania. Poza klasycznym osprzętem do wózków widłowych, w sklepie Ehak24.pl znajdują się również standardowe pługi i łopaty do odśnieżania wykonane z wysokiej jakości materiałów, obsługiwane ręcznie. 
0
Lista
0
Koszyk