e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Urządzenia mobilne Kosze do transportu ludzi

Kosze montażowe to specjalistyczne konstrukcje umożliwiające wykonywanie prac na wysokościach przez jedną lub dwie osoby. Oferujemy dwa typy tego rodzaju osprzętu – mobilne urządzenie do podnoszenia ludzi oraz kosze do transportu ludzi współpracujące z hakiem dźwignicy. Wszystkie ich typy wyposażone są w konieczne zabezpieczenia i elementy usprawniające pracę. Decydując się na zakup kosza należy pamiętać o tym, że zestaw dźwignicy z koszem wymaga uzyskania zgody UDT na wspólną eksploatację oraz opracowania instrukcji opisującej jego używanie. Konstrukc...
Wyświetlane 20 z 2 wyników
Urządzenia mobilne Kosze do transportu ludzi (2)

Urządzenia mobilne Kosze do transportu ludzi

Kosze montażowe to specjalistyczne konstrukcje umożliwiające wykonywanie prac na wysokościach przez jedną lub dwie osoby. Oferujemy dwa typy tego rodzaju osprzętu – mobilne urządzenie do podnoszenia ludzi oraz kosze do transportu ludzi współpracujące z hakiem dźwignicy. Wszystkie ich typy wyposażone są w konieczne zabezpieczenia i elementy usprawniające pracę. Decydując się na zakup kosza należy pamiętać o tym, że zestaw dźwignicy z koszem wymaga uzyskania zgody UDT na wspólną eksploatację oraz opracowania instrukcji opisującej jego używanie.
Konstrukcje tego rodzaju są najczęściej wykorzystywane podczas opuszczania i podnoszenia ludzi przy różnego rodzaju pracach remontowych i kontrolnych. Mobilne urządzenie w postaci żurawika przejezdnego z podwieszanym siedziskiem sprawdzi się w obsłudze szybów, studzienek, zbiorników, filarów mostów oraz innych obiektów z dostępem od góry. Kosze do pracy z dźwignicami mają bardziej uniwersalne zastosowanie, a używane są najczęściej na budowach oraz podczas montażu dużych konstrukcji.
W ofercie Platformy Sprzedażowej Ehak24 dostępne są różne modele koszy montażowych, oferujące maksymalną użyteczność oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Poza klasycznymi koszami montażowymi w różnych rozmiarach, jesteśmy w stanie wykonać urządzenia na specjalne zamówienie klienta, dopasowane do jego potrzeb i docelowego przeznaczenia. Doświadczeni handlowcy sprawnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą najlepiej dobrać kosz montażowy do indywidualnych preferencji.

0
Lista
0
Koszyk