e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty do włazów kanałowych

Uchwyty do włazów kanałowych Wśród tysięcy produktów sklepu ehak24.pl znalazło się również miejsce dla tak specjalistycznych akcesoriów, jak uchwyty do włazów kanałowych. Wyjątkowość chwytaków wynika z połączenia ich zalet. W Państwa ręce oddajemy bezpieczne i praktyczne modele, które posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Sprzedajemy produkty o znacznej wytrzymałości, odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dobrze radzą sobie z uszkodzeniami mechanicznymi, prac...
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Uchwyty do włazów kanałowych (4)

Uchwyty do włazów kanałowych

Uchwyty do włazów kanałowych

Wśród tysięcy produktów sklepu ehak24.pl znalazło się również miejsce dla tak specjalistycznych akcesoriów, jak uchwyty do włazów kanałowych. Wyjątkowość chwytaków wynika z połączenia ich zalet. W Państwa ręce oddajemy bezpieczne i praktyczne modele, które posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Sprzedajemy produkty o znacznej wytrzymałości, odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dobrze radzą sobie z uszkodzeniami mechanicznymi, pracując wydajnie przez długi czas. Nasi eksperci pomogą znaleźć uchwyt do włazu dostosowany do Państwa potrzeb.
 

Specyfikacja uchwytów do włazów ze sklepu ehak24.pl

Chwytaki pozwalają podnosić pierścienie włazów oraz pokryw. Wyposażono je w automatyczne otwieranie uchwytu. To wygodne rozwiązanie, wpływające na bezpieczeństwo w trakcie pracy. Poza tym produkty cechują się regulowanym zakresem szczęk. Dzięki temu bardzo swobodnie i elastycznie można dopasować ich rozmiar do gabarytów ładunku. W konstrukcji chwytaków zastosowano zawiesie pasowe, które zastąpiło modele łańcuchowe  oraz linowe. Ma to zniwelować ewentualne ryzyko zakleszczenia się materiałów. Warto wspomnieć, że uchwyty do włazów kanałowych cechują się kompaktową budową, ale potrafią skutecznie transportować pokrywy o sporej masie. Akcesoria nadają się do intensywnej eksploatacji. Są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, gdyż pozostają odporne na uszkodzenia mechaniczne.
 

Po pierwsze - funkcjonalność, po drugie - bezpieczeństwo

Długo możemy pisać o praktycznych zaletach chwytaków ze sklepu ehak24.pl. Co najmniej równie wiele dobrego można powiedzieć o bezpieczeństwie użytkowania naszych produktów. Wybierając z katalogów uchwyt do podnoszenia włazu, otrzymają Państwo akcesorium spełniające określone wytyczne np. normy EN124 i DIN 1229. Poza tym sprzedajemy chwytaki z Deklaracją Zgodności CE. W zestawie z produktami dostarczamy niezbędną dokumentację. Znajdują się w niej szczegółowe informacje dotyczące sposobu eksploatacji i konserwacji uchwytów, które przenoszą ładunki o masie od kilkuset, do kilku tysięcy kilogramów. Z chwytakami ustawianie włazów będzie znacznie prostszym zadaniem. Produkty zamówią Państwo wygodnie online, korzystając z bezpiecznych metod płatności. 
 

Jesteśmy gotowi pomóc w znalezieniu spersonalizowanych chwytaków

Sprzedajemy wyłącznie produkty, na temat których mamy kompletną wiedzę. Do katalogów wybraliśmy wyjątkowe uchwyty do włazów kanałowych, sprawdzone w praktycznych okolicznościach przez ekspertów. Jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji na ich temat, ponieważ w branży działamy od ponad 30 lat. Chwytaki nie mają przed nami tajemnic, poczynając od ich specyfikacji technicznej, idąc przez kwestie użytkowe, a  kończąc na sprawach konserwacyjnych. Wystarczy podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami. Specjaliści ehak24.pl szybko pomogą znaleźć Państwu produkt skrojony pod indywidualne potrzeby. Dbamy, aby w maksymalnie krótkim czasie dostarczyć zamówiony np. uchwyt do włazu. Zawsze dokładnie zabezpieczamy towar na czas podróży. Zapraszamy do zakupów w naszym profesjonalnym sklepie. 
 
0
Lista
0
Koszyk