+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
trawersa belkowa trawersa belkowa trawersa belkowa trawersa belkowa trawersa belkowa trawersa belkowa

Uchwyty magnetyczne

Limit wyświetleń
Sortuj:

Chwytak magnetyczny to urządzenie, które proponujemy do transportu oraz manipulowania ciężkimi i nieporęcznymi ładunkami wykonanymi z materiałów ferromagnetycznych, np. stali magnetycznych bądź żelaza. Chwytaki magnetyczne nie wymagają zewnętrznego zasilania. Działanie urządzenia opiera się na zasadzie obwodu magnetycznego z użyciem magnesów trwałych, najczęściej neodymowych, a pole magnetyczny uaktywnia się za pomocą prostej dźwigni. Parametry chwytaka magnetycznego powinny być dostosowane do ciężaru ładunku, gatunku stali z jakiej został wykonany, a także jego grubości oraz kształtu. Wszystkie z dostępnych modeli są wyposażone w specjalny uchwyt przystosowany do zamocowania na haku dźwignicy.
Dobrze dobrany chwytak magnetyczny stanowi uniwersalne wyposażenie zakładu produkcyjnego, warsztatu czy magazynu, pozwalając na łatwy transport elementów o przekroju płaskim bądź okrągłym, trudnych do przemieszczenia za pomocą haków czy innych chwytaków. Urządzenia tego typu najczęściej znajdują zastosowanie w różnych składach stali, fabrykach, zakładach przemysłowych, magazynach, dokach itp. Chwytaki tego typu są co raz bardziej popularne dzięki prostej obsłudze i niewielkich gabarytach. Te elementy znacznie zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.
W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów chwytaków magnetycznych. Nasi handlowcy biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów i docelowe miejsce użytkowania chwytaka są w stanie szybko pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Nr art. DD1739
623,61 zł od 592,43 zł
Polski Techniczny Sklep Internetowy