Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Uchwyty magnetyczne

Limit wyświetleń
Sortuj:
Uchwyt magnetyczny to rozwiązanie, które proponujemy do transportu oraz manipulowania ciężkimi i nieporęcznymi ładunkami wykonanymi z materiałów ferromagnetycznych, np. stali magnetycznych bądź żelaza.
 
Uchwyt magnetyczny nie wymaga zasilania. Działa na zasadzie obwodu magnetycznego z użyciem magnesów trwałych, najczęściej neodymowych, a pole magnetyczne aktywowane jest przy użyciu prostej dźwigni. Parametry uchwytu powinny być dostosowane do ciężaru ładunku, gatunku stali, z jakiej został wykonany, a także jego grubości oraz kształtu. Dobrze dobrany uchwyt magnetyczny stanowi uniwersalne wyposażenie zakładu produkcyjnego, warsztatu czy magazynu, pozwalając na łatwy transport elementów o przekroju płaskim bądź okrągłym, trudnych do przemieszczenia za pomocą haków czy innych chwytaków.
 
Uchwyty magnetyczne mają niewielkie rozmiary, są poręczne i łatwe w obsłudze. Wszystkie oferowane przez nas produkty z tego zakresu są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz posiadają Deklarację Zgodności CE.
Polski Techniczny Sklep Internetowy