e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Suwnice bramowe 1t

Wciągarki bramowe to popularne urządzenia dźwignicowe, obecne w wyposażeniu zakładów przemysłowych różnych branż. Nieodzowne w miejscowym podnoszeniu ładunków o niedużej masie, z powodzeniem zastępują funkcjonalność suwnic na mniejszą, stanowiskową skalę. Do najpopularniejszych ich typów należy suwnica bramowa 1t. Suwnica bramowa to inna nazwa urządzenia, które określa się również mianem wciągarki bramowej, suwnicy samojezdnej, a rzadziej – bramki warsztatowej. Prosty w budowie sprzęt to świetne wyposażenie warsztatów samochodowych, warszt...
Wyświetlane 20 z 14 wyników
Suwnice bramowe 1t (14)

Suwnice bramowe 1t

Wciągarki bramowe to popularne urządzenia dźwignicowe, obecne w wyposażeniu zakładów przemysłowych różnych branż. Nieodzowne w miejscowym podnoszeniu ładunków o niedużej masie, z powodzeniem zastępują funkcjonalność suwnic na mniejszą, stanowiskową skalę. Do najpopularniejszych ich typów należy suwnica bramowa 1t.
Suwnica bramowa to inna nazwa urządzenia, które określa się również mianem wciągarki bramowej, suwnicy samojezdnej, a rzadziej – bramki warsztatowej. Prosty w budowie sprzęt to świetne wyposażenie warsztatów samochodowych, warsztatów kamieniarskich czy rzemieślniczych, a także – zakładów produkcyjnych czy magazynowych. Przyczyny są proste – nieskomplikowana konstrukcja, ogromna funkcjonalność oraz prostota obsługi składają się na rozwiązanie o stosunkowo niedużej cenie, zdolne zaspokoić szereg potrzeb operacyjnych.

Suwnica 1t – konstrukcja

Suwnica bramowa samojezdna swoją konstrukcją do złudzenia przypomina klasyczną suwnicę bramową, poruszającą się po torowisku. Zachowana została forma bramy z umieszczonym na poziomej belce wciągniku, który przemieszcza się z zastosowaniem dedykowanego mechanizmu jezdnego. 
Podstawowymi cechami, które różnią suwnice mobilne od klasycznych suwnic bramowych są mniejsze rozmiary, zazwyczaj mniejszy udźwig oraz układ jazdy. Ten ostatni, w przypadku dużych suwnic przystosowany do jazdy po torowisku, we wciągarkach bramowych ma postać kół swobodnych, umożliwiających przemieszczanie urządzenia po podłożu. Różnica dotyczy też funkcjonalności. Układ jezdny suwnic mobilnych służy wyłącznie do przemieszczania nieobciążonej wciągarki, umożliwiając jej stosowanie w różnych miejscach hali czy magazynu. 

Suwnica bramowa samojezdna 1t – zastosowanie

Wciągarki bramowe to urządzenia sprawdzające się przede wszystkim w operacjach związanych z miejscowym podnoszeniem ładunków. Używane są w naprawach samochodów, pracach hydraulicznych czy kamieniarskich, przy załadunku czy obsłudze pojedynczych maszyn. Oferowane są często jako urządzenia demontowalne, łatwe w montażu i demontażu. Cecha ta, w połączeniu z wykonaniem z aluminium składa się na rozwiązanie łatwe w transporcie i miejscowym stosowaniu w pracach terenowych.

Wciągarki bramowe w Ehak24.pl

Suwnica bramowa 1t to jeden z flagowych produktów w ofercie urządzeń dźwignicowych sklepu Ehak24.pl. Dopracowana konstrukcja, wysoka jakość zastosowanych komponentów – wciągników elektrycznych oraz mechanizmów jezdnych – buduje asortyment dostosowany do różnych zapotrzebowani produkcyjnych i magazynowych. W odpowiednim doborze sprzętu pomocny będzie zespół sklepu, służący wsparciem technicznym w okresie eksploatacji rozwiązania. Poza suwnicami bramowymi 1t w ofercie E-hak24 proponujemy szeroką gamę różnych wciągarek bramowych tylko od sprawdzonych dostawców oraz sporą ilość urządzeń własnej produkcji. 
0
Lista
0
Koszyk