+48 519 367 121
+48 71 349 35 02

Formularz zamówienia części zamiennych

W ofercie Platformy Sprzedażowej Ehak24.pl dostępne są wszelkiego typu części do urządzeń dźwignicowych, w tym części zamienne do suwnic oraz części zamienne do wciągników i wciągarek. Oferujemy części zamienne do dźwignic różnych producentów, prowadzimy również profesjonalne doradztwo w ich odpowiednim doborze.

Wypełnij formularz:

Producent:
Model urządzenia: *
Numer fabryczny: *


Opis zamawianych części: *


Załącz zdjęcie lub plik (jpg, pdf, zip, rar)

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Telefon: *
Firma:
Pola oznaczone * są wymagane
*Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.

Tagi:
części zamienne do dźwignic, części zamienne do suwnic, części zamienne do wciągników, sprzęgła, przekładnie, bębny linowe, krążki linowe, koła jezdne i zestawy kołowe, hamulce i szczęki hamulcowe, prowadniki do lin, zderzaki, przekładnie, koła zębate do przekładni, kable zasilające, wózki kablowe, prowadnice kablowe, oporniki, silniki, elementy oporowe, zwalniaki, nastawniki, przerywniki, styczniki, wyłączniki krańcowe, odbiorniki, kasety sterownicze
Polski Techniczny Sklep Internetowy