+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
części zamienne części zamienne części zamienne

Wciągniki elektryczne łańcuchowe elektryczne linowe

Wciągarki elektryczne to urządzenia służące do podnoszenia i opuszczania ładunków. Na rynku można spotkać kilka rodzajów urządzeń tego typu. jeden z podziałów rozróżnia grupy wciągników łańcuchowych i linowych, inny - wciągniki elektryczne zintegrowane z wózkiem jednym oraz wciągniki elektryczne przystosowane do zawieszenia na wózku jezdnym. Zamocowanie wciągnika na wózku jednym pozwala na transport ładunków nie tylko w pionie, lecz również w poziomie. Różne typy wciągarek elektrycznych, w zależności od konstrukcji, udźwigu oraz innych parametrów są obsługiwane ręcznie bądź elektrycznie przy zastosowaniu kasety kablowej.
Kluczowym elementem podczas wyboru cięgna jest docelowe przeznaczenie wciągarki, zależność jest bardzo prosta – do niewielkiej wysokości podnoszenia (do 10-15 m) stosuje się cięgna łańcuchowe, a do dużej wysokości podnoszenia – cięgna linowe. Wciągarki elektryczne stanowią wyposażenie różnego typu urządzeń dźwignicowych - najczęściej żurawi warsztatowych oraz wciągarek bramowych.  Montuje się je również na przystosowanych do tego konstrukcjach belkowych. Zastosowanie wciągników elektrycznych pozwala znacznie usprawnić wszelkie prace transportowe czy montażowe, zarówno w warsztatach, jak i dużych zakładach przemysłowych. Umożliwiają bezpieczny i sprawny transport ładunków o różnym kształcie, masie i gabarytach.
W ofercie Ehak24.pl znajdują się wszystkie rodzaje wciągarek elektrycznych. Poza dostępnym wyborem gotowych urządzeń, jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniej wciągarki do warunków, w których ma pracować oraz ewentualnych dodatkowych elementów wyposażenia.

Polski Techniczny Sklep Internetowy