Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Wciągniki elektryczne łańcuchowe elektryczne linowe

Wciągniki elektryczne stanowią bardziej komfortowy oraz efektywniejszy w użyciu odpowiednik wciągarek ręcznych. Urządzenia te przeznaczone są w szczególności do podnoszenia i opuszczania ładunków dużych i ciężkich, o wadze sięgającej nawet kilku ton. Umożliwiają szybką i bezpieczną pracę.
 
W naszej ofercie dostępne są wciągniki łańcuchowe o różnych parametrach, ze szczególnym uwzględnieniem udźwigu oraz wysokości podnoszenia, dzięki czemu można je precyzyjnie dopasować do różnego rodzaju prac. Oferujemy zarówno wciągniki elektryczne stacjonarne, jak i przejezdne, umożliwiające nie tylko podnoszenie i opuszczanie, lecz również przesuwanie ładunków w linii poziomej. W ostatnim przypadku zamontowanie wciągnika na wózku pozwala na jego przesuwanie po torze prostym i krzywoliniowym. Na wyposażeniu wciągników są również zabezpieczenia przeciążeniowe.
 
Oferowane przez nas wciągniki elektryczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii, co gwarantuje ich bezawaryjną pracę oraz długoletnią trwałość.
Polski Techniczny Sklep Internetowy