+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
uchwyty do elementów betonowych uchwyty do elementów betonowych uchwyty do elementów betonowych uchwyty do elementów betonowych uchwyty do elementów betonowych uchwyty do elementów betonowych

Wciągniki elektryczne łańcuchowe elektryczne linowe

Wciągarki elektryczne to urządzenia służące do podnoszenia i opuszczania ładunków. Na rynku można spotkać kilka rodzajów urządzeń tego typu. jeden z podziałów rozróżnia grupy wciągników łańcuchowych i linowych, inny - wciągniki elektryczne zintegrowane z wózkiem jednym oraz wciągniki elektryczne przystosowane do zawieszenia na wózku jezdnym. Zamocowanie wciągnika na wózku jednym pozwala na transport ładunków nie tylko w pionie, lecz również w poziomie. Różne typy wciągarek elektrycznych, w zależności od konstrukcji, udźwigu oraz innych parametrów są obsługiwane ręcznie bądź elektrycznie przy zastosowaniu kasety kablowej.
Kluczowym elementem podczas wyboru cięgna jest docelowe przeznaczenie wciągarki, zależność jest bardzo prosta – do niewielkiej wysokości podnoszenia (do 10-15 m) stosuje się cięgna łańcuchowe, a do dużej wysokości podnoszenia – cięgna linowe. Wciągarki elektryczne stanowią wyposażenie różnego typu urządzeń dźwignicowych - najczęściej żurawi warsztatowych oraz wciągarek bramowych.  Montuje się je również na przystosowanych do tego konstrukcjach belkowych. Zastosowanie wciągników elektrycznych pozwala znacznie usprawnić wszelkie prace transportowe czy montażowe, zarówno w warsztatach, jak i dużych zakładach przemysłowych. Umożliwiają bezpieczny i sprawny transport ładunków o różnym kształcie, masie i gabarytach.
W ofercie Ehak24.pl znajdują się wszystkie rodzaje wciągarek elektrycznych. Poza dostępnym wyborem gotowych urządzeń, jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniej wciągarki do warunków, w których ma pracować oraz ewentualnych dodatkowych elementów wyposażenia.

Polski Techniczny Sklep Internetowy