+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Wciągniki elektryczne łańcuchowe elektryczne linowe

Wyciągarki elektryczne to uniwersalne urządzenia przeznaczone do podnoszenia oraz opuszczania ciężkich ładunków. Zasadniczo można je podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są wciągarki łańcuchowe, które wykorzystuje się do podnoszenia i opuszczania ładunków na niedużą wysokość (do około 15 m). Z kolei wciągarka elektryczna linowa może być z powodzeniem używana w przypadku podnoszenia ładunków na dużą wysokość. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór modeli charakteryzujących się różną konstrukcją oraz  zastosowaniem. Ponadto, poszczególne egzemplarze różnią się maksymalnym udźwigiem i dodatkowymi cechami, tj. zabezpieczeniem przed korozją, stopniem ochrony bądź klasą izolacji.

Elektryczne wciągniki łańcuchowe - szeroki asortyment

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej klasy wyciągarki łańcuchowe, charakteryzujące się trwałą i niezawodną konstrukcją oraz prostą eksploatacją. Wyciągarka tego typu jest zbudowana wyłącznie z wysokogatunkowych komponentów, produkowanych przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Jej przeznaczenie to warsztaty, magazyny i zakłady produkcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo modele o zróżnicowanym, maksymalnym udźwigu i wyposażone w różne typy mocowania ładunku. Proponujemy także modele do niskiej zabudowy, , umożliwiające pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Niezawodne elektryczne wciągarki linowe

W tej kategorii znajdą Państwo m.in. przejezdne wciągniki elektryczne, charakteryzujące się stopniem ochrony IP 58 (opcjonalnie IP 68) oraz klasą izolacji F. Oferujemy modele umożliwiające bezpieczne podnoszenie ładunków o ciężarze od kilku do nawet kilkudziesięciu ton. Wyciągarka stacjonarna jest wyposażona w solidne łapy przeznaczone do stabilnego mocowania urządzenia.

Elektryczne wciągniki jednobelkowe

Wyciągarki elektryczne zamontowane na belce są przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunków oraz do przesuwania ich w poziomie. Urządzenia tego typu są wyposażone w kasetę sterowniczą z przyciskiem i przewodem o długości 5 m. Oferujemy modele cechujące się zróżnicowanym udźwigiem i prędkością podnoszenia ładunku. Wysoki stopień ochrony wyciągarki w połączeniu z niezwykle wytrzymałą, ocynkowaną liną sprawia, że można ją z powodzeniem wykorzystywać nawet w trudnych warunkach.

Elektryczne wciągarki dwubelkowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. wyciągarki dwubelkowe, charakteryzujące się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Sprzęt jest wyposażony w tensometryczny ogranicznik udźwigu, który gwarantuje bezpieczną pracę urządzenia. Poszczególne modele elektrycznych wciągarek linowych różnią się od siebie maksymalnym udźwigiem, prędkością podnoszenia, a także maksymalną wysokością podnoszenia ładunku.

Elektryczne wciągarki do warsztatu

Proponujemy Państwu również niezawodne wyciągarki przeznaczone do zastosowań warsztatowo-remontowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji charakteryzują się wszechstronnym wykorzystaniem. Urządzenia tego typu wyróżniają się prostą obsługą i szybkim montażem. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z wyciągarkami lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.
 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy