e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wciągniki elektryczne

Wyciągarki elektryczne to uniwersalne urządzenia przeznaczone do podnoszenia oraz opuszczania ciężkich ładunków. Zasadniczo można je podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są wciągarki łańcuchowe, które wykorzystuje się do podnoszenia i opuszczania ładunków na niedużą wysokość (do około 15 m). Z kolei wciągarka elektryczna linowa może być z powodzeniem używana w przypadku podnoszenia ładunków na dużą wysokoś...
Wyświetlane 20 z 145 wyników
Wciągniki elektryczne (145)

Wciągniki elektryczne

Wyciągarki elektryczne to uniwersalne urządzenia przeznaczone do podnoszenia oraz opuszczania ciężkich ładunków. Zasadniczo można je podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są wciągarki łańcuchowe, które wykorzystuje się do podnoszenia i opuszczania ładunków na niedużą wysokość (do około 15 m). Z kolei wciągarka elektryczna linowa może być z powodzeniem używana w przypadku podnoszenia ładunków na dużą wysokość. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór modeli charakteryzujących się różną konstrukcją oraz zastosowaniem. Ponadto poszczególne egzemplarze różnią się maksymalnym udźwigiem i dodatkowymi cechami, tj. zabezpieczeniem przed korozją, stopniem ochrony bądź klasą izolacji.

Elektryczne wciągniki łańcuchowe - szeroki asortyment

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej klasy wyciągarki łańcuchowe, charakteryzujące się trwałą i niezawodną konstrukcją oraz prostą eksploatacją. Wyciągarka tego typu jest zbudowana wyłącznie z wysokogatunkowych komponentów, produkowanych przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Jej przeznaczenie to warsztatymagazyny i zakłady produkcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo wciągarki elektryczne o zróżnicowanym, maksymalnym udźwigu i wyposażone w różne typy mocowania ładunku. Proponujemy także modele do niskiej zabudowy, umożliwiające pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wciągarki elektryczne linowe

W tej kategorii znajdą Państwo m.in. przejezdne wciągniki linowe elektryczne, charakteryzujące się stopniem ochrony IP 58 (opcjonalnie IP 68) oraz klasą izolacji F. Oferujemy modele umożliwiające bezpieczne podnoszenie ładunków o ciężarze od kilku do nawet kilkudziesięciu ton. Wyciągarka stacjonarna jest wyposażona w solidne łapy przeznaczone do stabilnego mocowania urządzenia.

Elektryczne wciągniki jednobelkowe

Wyciągarki elektryczne zamontowane na belce są przeznaczone do podnoszenia i opuszczania ładunków oraz do przesuwania ich w poziomie. Urządzenia tego typu są wyposażone w kasetę sterowniczą z przyciskiem i przewodem o długości 5 m. Oferujemy modele cechujące się zróżnicowanym udźwigiem i prędkością podnoszenia ładunku. Wysoki stopień ochrony wyciągarki w połączeniu z niezwykle wytrzymałą, ocynkowaną liną sprawia, że wyciągarka elektryczna sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach.

Wyciągarki elektryczne dwubelkowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. wyciągarki elektryczne dwubelkowe, charakteryzujące się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Sprzęt jest wyposażony w tensometryczny ogranicznik udźwigu, który gwarantuje bezpieczną pracę urządzenia. Poszczególne modele elektrycznych wciągarek linowych różnią się od siebie maksymalnym udźwigiem, prędkością podnoszenia, a także maksymalną wysokością podnoszenia ładunku.

Elektryczne wciągarki do warsztatu

W ofercie sklepu proponujemy Państwu również niezawodne wciągniki do zastosowań warsztatowo-remontowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji charakteryzują się wszechstronnym wykorzystaniem. Urządzenia tego typu wyróżniają się prostą obsługą i szybkim montażem. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania o wyciągarkę elektryczną lub inny produkt dostępny w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

0
Lista
0
Koszyk