e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Stoły warsztatowe

Wysokiej jakości stoły warsztatowe W każdym miejscu pracy powinno znajdować się odpowiednie stanowisko robocze. Do tego celu idealnie nadają się stoły metalowe z profili o wielu zastosowaniach i przeznaczeniach. Stoły warsztatowe metalowe to solidna konstrukcja pozwalająca wykonywać na nich prace remontowe różnego typu. Powinny być wytrzymałe na uszkodzenia, masywne i stabilne, tak aby zapewnić użytkownikowi maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas prac. Odpowiednio zaprojektowany stolik warsztatowy to serce całego warsztatu – to tam wykonuje się większość prac, a właściwie wy...
Wyświetlane 20 z 51 wyników
Stoły warsztatowe (51)

Stoły warsztatowe

Wysokiej jakości stoły warsztatowe

W każdym miejscu pracy powinno znajdować się odpowiednie stanowisko robocze. Do tego celu idealnie nadają się stoły metalowe z profili o wielu zastosowaniach i przeznaczeniach. Stoły warsztatowe metalowe to solidna konstrukcja pozwalająca wykonywać na nich prace remontowe różnego typu. Powinny być wytrzymałe na uszkodzenia, masywne i stabilne, tak aby zapewnić użytkownikowi maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas prac. Odpowiednio zaprojektowany stolik warsztatowy to serce całego warsztatu – to tam wykonuje się większość prac, a właściwie wybrany model znacznie ułatwia i usprawnia korzystanie z niego. 
 

Stół warsztatowe o różnych szerokościach

W ofercie E-hak24 znaleźć można idealnie dopasowane stoły metalowe z profili. W celu maksymalnego wykorzystania miejsca magazynowego, dostępne mamy stoły warsztatowe metalowe o różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb oferujemy stoły warsztatowe o szerokości 1m, 1,5m, oraz 2m. Do wyboru klienci mają również rodzaj blatu oraz konfigurację stołu. Wybierać można pomiędzy stołem w całości stalowym, a takim z blatem drewnianym. Poza elementem wierzchnim – roboczym, można również dołożyć ilość półek lub szuflad, w zależności od szerokości blatu. Do szerszych stołów można wybrać dwa rzędy szuflad , szuflad i szafek lub samych szafek, ważną informacją jest fakt, że ani szuflady ani szafki nie muszą wypełniać całej przestrzeni pomiędzy blatem roboczym, a dolną półką i mogą być podwieszane do górnego stelaża stołu roboczego.
 

Stół metalowy warsztatowy dopasowany do Twoich potrzeb

Często z takiego rozwiązania korzysta się w różnego rodzaju magazynach, halach przemysłowych ale również przy mniejszych stanowiskach. W takich miejscach doskonale sprawdzają się stoły warsztatowe do garażu. Do takich zastosowań proponujemy blaty warsztatowe z szufladami, tak aby maksymalnie ułatwić utrzymanie porządku w miejscu pracy. W zależności od wielkości przechowywanych narzędzi lub ilości różnych części do przechowywania wybiera się pomiędzy szufladami, a szafkami. Pierwsze z nich na ogół przeznaczone są do przechowywania mniejszych elementów, z których docelowo częściej się korzysta.
 

Najlepsze stoły warsztatowe z szufladami dla majsterkowicza

Stół warsztatowy podstawowy, z 1 szufladą, z 2 półkami – bez względu na model stołu – jakość jest taka sama. Wszystkie są wykonane z bardzo dobrych materiałów, elementy stalowe są dodatkowe malowane proszkowo w celu dodatkowego zabezpieczenia i estetycznego wyglądu finalnego produktu. W modelach z drewnianym blatem również ten element jest wyjątkowo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne przy pracach warsztatowych. Blaty warsztatowe drewniane wykonane są ze sklejki o grubości 30mm, co gwarantuje długoletnie bezawaryjne użytkowanie. Poza tym taki stolik warsztatowy jest również łatwy w utrzymaniu czystości i znacznie zwiększa komfort pracy. 
 

Jaki stół roboczy wybrać?

Aby dokonać najlepszego wyboru stołu warsztatowego należy wziąć pod uwagę przede wszystkim takie informacje jak np. powierzchnia, w której docelowo stół miałby stać, optymalna szerokość stołu do komfortowej pracy, czy potrzebne są dodatkowe półki, szafki lub szuflady, a jeżeli tak to jakie narzędzia lub elementy będą w nich przechowywane. Kolejnym ważnym aspektem jest rodzaj prac jakie będą na nim wykonywane, blat drewniany jest lepszym wyborem do mniej awaryjnych prac – praca na nim jest o wiele bardziej komfortowa i znacznie mniej hałaśliwa. Jeżeli jednak stół warsztatowe będzie użytkowany do innych czynności, które mogą uszkodzić blat drewniany – wtedy zaleca się wybór stołu roboczego z blatem stalowym. Ostatnim bardzo ważnym elementem jest wygoda podczas pracy. Powinno się określić jak szeroki i głęboki powinien być blat roboczy, tak aby umożliwiał on nie tylko wykonywanie wszystkich niezbędnych prac ale również pozwalał trzymać wszystkie niezbędne narzędzia pod ręką, a ilość wolnego miejsca wciąż umożliwiała wygodną i bezpieczną pracę. 
 

Stoły warsztatowe od E-hak24.pl

W naszej ofercie znajdują się stoły robocze jedynie od naszych stałych i sprawdzonych dostawców. Wieloletnie doświadczenie i kilkanaście lat na rynku skutkowały wynegocjowanie korzystnych warunków handlowych od naszych dostawców. Dzięki temu możemy oferować stoły warsztatowe w bardzo korzystnej cenie. Specyfika branży i różnorodność oferowanych przez nas towarów pozwoliła nam wypracować bardzo dobrze funkcjonujący system transportu towarów niestandardowych, ciężkich lub ponadgabarytowych do których takie stoły się zaliczają. Nasz zespół specjalistów zawsze jest gotowy do pomocy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla klienta. Wszystkie stoły warsztatowe oferowane w E-hak24.pl pochodzą od Polskiego Producenta, posiadają 12 miesięczny okres gwarancji oraz wszystkie niezbędne certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. 
0
Lista
0
Koszyk