e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie warsztatowe słupowe

Żurawie warsztatowe umożliwiają bezpieczne podnoszenie, opuszczanie i podnoszenie ciężkich ładunków. W tej kategorii oferujemy solidne i niezawodne żurawie warsztatowe słupowe, których konstrukcja jest przystosowana do montażu do podłoża. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się nie tylko w warsztatach, ale również w fabrykach, halach produkcyjnych, sortowniach, montażowniach, halach przeładunkowych i magazynach. Dostępne są zarówno żurawie pełnoobrotowe, jak i niepełnoobrotowe. Żuraw warsztatowy słupowy – niska masa własna i duży udźwig Asortyment naszego sklepu obejmuje m.in.
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Żurawie warsztatowe słupowe (4)

Żurawie warsztatowe słupowe

Żurawie warsztatowe umożliwiają bezpieczne podnoszenie, opuszczanie i podnoszenie ciężkich ładunków. W tej kategorii oferujemy solidne i niezawodne żurawie warsztatowe słupowe, których konstrukcja jest przystosowana do montażu do podłoża. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się nie tylko w warsztatach, ale również w fabrykach, halach produkcyjnych, sortowniach, montażowniach, halach przeładunkowych i magazynach. Dostępne są zarówno żurawie pełnoobrotowe, jak i niepełnoobrotowe.

Żuraw warsztatowy słupowy – niska masa własna i duży udźwig

Asortyment naszego sklepu obejmuje m.in. żurawie warsztatowe pełnoobrotowe ZSP występujące w różnych konfiguracjach. Udźwigu wynosi od 125 kg do 10000 kg, natomiast wysięg zawiera się w zakresie od 2 m do 12 m. Ponadto żurawie występują w różnych wersjach kąta obrotu (90, 180, 270 i 360 stopni). Z kolei montaż, w zależności od wariantu, odbywa się bezpośrednio do fundamentu o odpowiedniej wytrzymałości lub za pośrednictwem płyty pośredniej. Dodatkowo każdy żuraw warsztatowy słupowy może być wyposażony we wciągarkę.

Żurawie słupowe obrotowe – najważniejsze zalety

Żuraw słupowy warsztatowy doskonale sprawdza się w podnoszeniu, opuszczaniu i przenoszeniu ciężkich ładunków w zasięgu pracy ramienia. Montaż żurawi słupowych wymaga niewielkiej przestrzeni, dzięki czemu może być on bezpiecznie wykorzystywany nie tylko w dużych halach, ale również w mniejszych pomieszczeniach. Kolejną zaletą żurawi słupowych jest stosunkowo niska masa własna, duży zakres i długi wysięg ramienia. Takie połączenie gwarantuje komfortową, efektywną i przede wszystkim bezpieczną pracę. Ponadto żurawie słupowe wyróżniają się łatwą i intuicyjną obsługą. Elektryczny napęd obrotu zapewnia bezwysiłkowe przenoszenie nawet bardzo ciężkich ładunków. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilność, sztywność i wytrzymałość. Żuraw słupowy warsztatowy może być wyposażony np. w wózek jezdny, wciągnik elektryczny lub wciągnik łańcuchowy. Podnoszenie ładunku może również odbywać się przy użyciu wciągnika ręcznego.

Żurawie słupowe – producent solidnych urządzeń dźwigowych

Jako producent żurawi warsztatowych gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania. Wszystkie żurawie słupowe warsztatowe są wykonane zgodnie z założeniami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE. Ponadto spełniają normy DIN 18800 i PN-EN ISO 12100. W codziennej eksploatacji oznacza to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie elementy żurawi są zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dodatkowe wyposażenie żurawia słupowego

Żuraw słupowy może być dodatkowo wyposażony w podstawkę zapewniająca stabilny montaż na betonowej posadzce, podstawkę do ściany lub pionowej powierzchni nośnej, solidną torbę transportową i pokrowiec przeciwdeszczowy. Ponadto żurawie warsztatowe przenośne przeznaczone do pracy na zewnątrz mogą być dodatkowo zabezpieczone warstwą ocynku lub drugą warstwą lakieru nakładaną według normy DIN / ISO 12944, C3M. W razie pytań dotyczących żurawi warsztatowych, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze urządzenia dźwigowego, którego parametry techniczne i konstrukcja są dostosowane do konkretnych wymagań.

0
Lista
0
Koszyk