e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Chwytaki do krawężników

Chwytaki do krawężników to produkty przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia i pozycjonowania krawężników oraz płyt chodnikowych. Znajdują zastosowanie nie tylko w branży kamieniarskiej, ale również w brukarstwie, branży wykończeniowej, budownictwie i hydraulice. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór solidnych, wytrzymałych i niezawodnych uchwytów do krawężników wykorzystywanych we współpracy z urządzeniami dźwignicowymi. Dostępne są także ręczne chwytaki o różnej konstrukcji i parametrach technicznych. Ręczny uchwyt do krawężników Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i wytrzymałe uchwyty do krawężników przeznaczone do obsłu...

Chwytaki do krawężników

Chwytaki do krawężników to produkty przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia i pozycjonowania krawężników oraz płyt chodnikowych. Znajdują zastosowanie nie tylko w branży kamieniarskiej, ale również w brukarstwie, branży wykończeniowej, budownictwie i hydraulice. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór solidnych, wytrzymałych i niezawodnych uchwytów do krawężników wykorzystywanych we współpracy z urządzeniami dźwignicowymi. Dostępne są także ręczne chwytaki o różnej konstrukcji i parametrach technicznych.

Ręczny uchwyt do krawężników

Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i wytrzymałe uchwyty do krawężników przeznaczone do obsługi przez jedną lub dwie osoby. Uchwyty tego typu doskonale nadają się do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania, podnoszenia i pozycjonowania krawężników i płyt chodnikowych. Chwytaki są łatwe, wygodne i bezpieczne w obsłudze. Solidna metalowa konstrukcja gwarantuje długą żywotność i niezawodność, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Wybrane modele uchwytów ręcznych do krawężników umożliwiają regulację szerokości chwytu w dużym zakresie, dzięki czemu służą do pracy z krawężnikami i płytami chodnikowymi o różnym kształcie i wymiarach.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa i gumowe rączki gwarantują pewny chwyt i łatwe manewrowanie przenoszonym ładunkiem. Chwytak do krawężników betonowych występuje w kilku wariantach (chwyt poprzeczny, chwyt wzdłużny i boczny).

Uchwyt do noszenia krawężników – łatwe zaciskanie i zwalnianie

Ręczne uchwyty do krawężników zapewniają łatwe i przede wszystkim bezpieczne zaciskanie i zwalnianie przenoszonych ładunków. Ręczne chwytaki do krawężników dostępne w asortymencie naszego sklepu wyróżniają dużym udźwigiem zapewniającym uniwersalne zastosowanie. W tej sekcji można znaleźć uchwyty przeznaczone do przenoszenia krawężników o maksymalnej wadze do 150 kg. 

Ponadto wybrane modele oferują możliwość regulacji szerokości chwytu tak zwanych wąsów chwytowych. Wszystkie chwytaki do krawężników dostępne w tej sekcji mają Deklarację Zgodności CE. Na szczególną uwagę zasługują uchwyty do noszenia krawężników, których szczęki są wyłożone gumą zapewniającą doskonałą przyczepność, a co za tym idzie bezpieczną pracę.

Chwytaki do krawężników betonowych z uchwytem do urządzeń dźwigowych

Kolejnymi propozycjami są chwytaki do krawężników współpracujące z różnego rodzaju urządzeniami dźwignicowymi, w tym wciągarkami bramowymi, żurawiami warsztatowymi, samochodowymi, a także wciągarkami bramowymi. Uchwyty tego typu są przeznaczone do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i stabilizowania ciężkiego ładunku (zbyt ciężkiego do przenoszenia przez dwie osoby). Wybrane modele chwytaków do krawężników są wyposażone w dodatkowe, gumowe uchwyty zapewniające swobodne i bezpieczne manipulowanie nawet ciężkimi ładunkami. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku precyzyjnego pozycjonowania krawężników. 

W razie pytań dotyczących chwytaków do krawężników zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego modelu, dopasowanego do konkretnego zastosowania.

0
Lista
0
Koszyk