e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Transport beczek

Jak ważne w całym procesie transportu są zabezpieczenia produktów? Jak przenieść dany element z jednego miejsca w drugie, aby nie uległ on zniszczeniom, a co ważniejsze, nie stał się zagrożeniem dla mienia i ludzi? W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg produktów, które umożliwią transport beczek. To sprawdzone, stworzone z dokładnością każdego detalu produkty, które pomogą w codziennej pracy na placu budowy.    Transport beczek za pomocą uchwytów
Wyświetlane 20 z 19 wyników
Transport beczek (19)

Transport beczek

Jak ważne w całym procesie transportu są zabezpieczenia produktów? Jak przenieść dany element z jednego miejsca w drugie, aby nie uległ on zniszczeniom, a co ważniejsze, nie stał się zagrożeniem dla mienia i ludzi? W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg produktów, które umożliwią transport beczek. To sprawdzone, stworzone z dokładnością każdego detalu produkty, które pomogą w codziennej pracy na placu budowy. 
 

Transport beczek za pomocą uchwytów

Ciężkie, wypełnione różnymi substancjami beczki są niewdzięczne w transporcie. Ciężko załadować je na podesty czy pokład samochodu ciężarowego, jeszcze trudniej jest wtedy, gdy daną beczkę musimy co chwilę przekładać z miejsca w miejsce. W naszym asortymencie znajdują się uchwyty do beczek — trwałe i solidne produkty, o dużej masie udźwigu świetnie sprawdzą się w halach magazynowych, produkcyjnych i miejscach budowy. W zależności od indywidualnych potrzeb związanych z transportem beczek, mogą Państwo wybrać różne rodzaje uchwytów:
  • uchwyty do beczek zawieszane na haku dźwignicy,
  • uchwyty do beczek transportowanych przez wózek widłowy,
  • uchwyty do beczek transportowanych przez samodzielne wózki mobilne.
 

Wygodny transport beczek z wykorzystaniem wózków

Jeśli beczki przemieszczamy między miejscami znajdującymi się na tym samym poziomie, nie musimy korzystać z dźwigów, zaś warto w tym celu wybrać wózki do beczek. To wygodny sposób transportowania produktów również na dalekie odległości. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki z możliwością obracania czy automatycznym podnoszeniem. To dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają codzienną pracę z ciężkimi produktami. Typ wózków dopasować można również do rodzajów beczek, z których korzysta Państwa firma. W sklepie znajdują się zarówno wózki do beczek plastikowych, jak i metalowych.
 
Wszystkie nasze produkty to przemyślane rozwiązania, które odpowiadają na konkretne potrzeby naszych klientów. Dzięki temu otrzymują Państwo jakościowe produkty do transportu beczek, które są trwałe i funkcjonalne przez długie lata. 
0
Lista
0
Koszyk