e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki spawalnicze

Wózki spawalnicze Wózki spawalnicze to wózki o konstrukcji taczkowej, która umożliwia bezpieczne przemieszczanie jednej lub kilku butli gazowych albo ładunków o podobnym kształcie na nieduże odległości. Solidna budowa oraz malowanie proszkowe czynią z nich sprzęt wytrzymały i poręczny przy różnego typu pracach. Prosta budowa i łatwa obsługa pozwalają na wykorzystywanie wózków spawalniczych w różnych miejscach, gdzie wykonuje się prace spawalnicze – są tu praktycznie niezastąpione.   
Wyświetlane 20 z 18 wyników
Wózki spawalnicze (18)

Wózki spawalnicze

Wózki spawalnicze

Wózki spawalnicze to wózki o konstrukcji taczkowej, która umożliwia bezpieczne przemieszczanie jednej lub kilku butli gazowych albo ładunków o podobnym kształcie na nieduże odległości. Solidna budowa oraz malowanie proszkowe czynią z nich sprzęt wytrzymały i poręczny przy różnego typu pracach. Prosta budowa i łatwa obsługa pozwalają na wykorzystywanie wózków spawalniczych w różnych miejscach, gdzie wykonuje się prace spawalnicze – są tu praktycznie niezastąpione. 
 

Jaki wózek spawalniczy wybrać? 

W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas transportu oraz uniknięcia ruchów ładunku duża część wózków posiada dodatkowe zabezpieczenia przed ewentualnym przewróceniem butli, takie jak obejmy metalowe, siatkowe ściany czołowe, łańcuchy oraz tacki z burtami. Wózek spawalniczy sprawdzi się również jako wózek transportowy w hurtowniach, sklepach i magazynach, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania butli z gazem o różnych gabarytach. Wózek do butli z gazem przeznaczony jest do obsługi przez jednego człowieka, dzięki czemu istotnie usprawnia prace i podnosi ich wydajność.
 

Wózek spawalniczy Polgaz i Benek

To najbardzie popularnr modelw wózków do butli z gazem na rynku. Wózki spawalnicze Polgaz dostępne są w różnych konfiguracjach: 
  • z udźwigiem do 100 kg oraz do 180 kg, 
  • do butli 11 lub 33 kilogramowych, 
  • z półką z boku, z tyłu, z przodu lub bez półki, 
  • z kołami standardowymi lub potrójnymi (przeznaczone do transportu butli po schodach). 
Drugim równie często i chętnie użytkowanym przez klientów jest wózek Benek, który pozwala na transport więcej niż 1 beczki jednocześnie, co znacznie poprawia efektywność i wydajność w trakcie pracy. W wózkach serii Benek również istnieje kilka dostępnych wariantów, w tym przypadku do wyboru są:
  • wózki do butli spawalniczych Benek ze skrzynką na narzędzia lub bez, 
  • wózki bez lub z osłoną chroniącą przed wysunięciem się butli, 
  • z dodatkowym kołem wykorzystywanym podczas przemieszczania wózka Benek z ładunkiem (butlą z gazem). 
 

Wózki spawalnicze od E-hak24

W ofercie Ehak24 posiadamy wózki spawalnicze o różnych parametrach, wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Urządzenia są bardzo solidne i obsługiwane zgodnie z zaleceniami będą spełniać swoje zadanie przez długie lata. Dzięki naszym doświadczonym handlowcom można najlepiej dopasować wózek spawalniczy do wymagań klienta oraz miejsca, w którym będzie docelowo funkcjonował. 
0
Lista
0
Koszyk