+48 519 367 121
Wózek wrn2 Wózek wrn2 Wózek wrn2

Wózki spawalnicze

Limit wyświetleń
Sortuj:

Wózki spawalnicze to wózki o konstrukcji taczkowej, która umożliwia bezpieczne przemieszczanie jednej lub kilku butli gazowych albo ładunków o podobnym kształcie na nieduże odległości. Solidna budowa oraz malowanie proszkowe czynią z nich sprzęt wytrzymały i poręczny przy różnego typu pracach. Prosta budowa i łatwa obsługa pozwalają na wykorzystywanie wózków spawalniczych w różnych miejscach, gdzie wykonuje się prace spawalnicze – są tu praktycznie niezastąpione. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas transportu oraz uniknięcia ruchów ładunku duża część wózków posiada dodatkowe zabezpieczenia przed ewentualnym przewróceniem butli, takie jak obejmy metalowe, siatkowe ściany czołowe, łańcuchy oraz tacki z burtami.
Wózek spawalniczy sprawdzi się również jako wózek transportowy w hurtowniach, sklepach i magazynach, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania butli z gazem o różnych gabarytach. Wózek do butli z gazem przeznaczony jest do obsługi przez jednego człowieka, dzięki czemu istotnie usprawnia prace i podnosi ich wydajność.
W ofercie Ehak24 posiadamy wózki spawalnicze o różnych parametrach, wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Urządzenia są bardzo solidne i obsługiwane zgodnie z zaleceniami będą spełniać swoje zadanie przez długie lata. Dzięki naszym doświadczonym handlowcom można najlepiej dopasować wózek spawalniczy do wymagań klienta oraz miejsca, w którym będzie docelowo funkcjonował.

Polski Techniczny Sklep Internetowy