+48 519 367 121
+48 71 349 35 02

Dlaczego warto kupować w ehak24.pl?

16 powodów dla których możesz nam zaufać

Indywidualne podejście – Decyduj, my spełnimy Twoje potrzeby!

Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i inicjatywy, każde zamówienie traktujemy indywidualnie, staramy się zapewnić komfort zakupów na najwyższym poziomie.


Najlepszy stosunek jakości do ceny – Kupuj w najkorzystniejszych cenach!

Dostosowujemy ofertę i ceny do zmieniających się warunków na rynku, pozwala nam na to wypracowana przez lata ekonomiczna organizacja pracy oraz stała współpraca z producentami. 


Wysokiej jakości sprzęt – Inwestuj w to, co najlepsze!

Poddawany kontroli technicznej, gwarantujący bezpieczeństwo i niezawodność. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zgromadzić w ofercie towary przetestowanych rzetelnych dostawców, którzy są naszymi partnerami biznesowymi od wielu lat.
 


Fachowe doradztwo – Zaufaj specjalistom!

Na każdym etapie zakupu, nasi wykwalifikowani doradcy techniczni, którzy dysponują zarówno wiedzą jak i doświadczeniem, chętnie udzielą odpowiedzi na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości techniczne.
 


Szczegółowy opis produktów – Poznaj gruntownie produkt!

Wzbogacony filmami instruktażowymi oraz najdrobniejszymi detalami, nasze produkty są starannie opisane, co nie tylko ułatwia decyzje o ich zakupie, ale także gwarantuje zadowolenie z dokonanego wyboru. 


Dostępność produktów – Nie czekaj, zamów i odbierz!

Cenimy czas i zaufanie naszych Klientów, dlatego większość produktów jest na stanie naszego magazynu, Klient nie musi czekać, gdyż wysyłamy go niemal od razu, możliwy jest również odbiór osobisty. 


Składanie zamówień i kontakt – Wybierz sam formę kontaktu i zamówienia!

Dostępne są dla Państwa na wszelkie możliwe sposoby, zarówno poprzez stronę www, jak i telefonicznie, zakupów online można dokonywać także bez opcji logowania, wówczas nie są dostępne takie narzędzia jak: śledzenie statusu przesyłki lub historii zakupów.


Bieżący nadzór i testowanie – Kupuj tylko sprawdzone produkty!

Nasz sprzęt poddawany jest nieustannej kontroli technicznej, co gwarantuje Klientom bezpieczeństwo i niezawodność. Oferujemy w pełni sprawdzone produkty od rzetelnych dostawców, które są sprawdzane przez naszą obsługę techniczną, która na bieżąco kontroluje i reaguje na sytuacje.


Sprawdzona logistyka – Nie przejmuj się transportem, załatwimy to za Ciebie!

Kompleksowość to cecha naszego sklepu internetowego, zajmujemy się wszystkim od początku do końca, aby Klient miał pewność, że otrzyma to, co zamówił szybko i bez problemów.


Ekspresowa wysyłka – Odbierz przesyłkę szybko w dowolny sposób!

Produkty zamówione do godziny 14:00 zostają wysyłane do Klienta tego samego dnia, możliwy jest także odbiór osobisty, cenimy czas naszych Klientów dlatego dbamy, aby otrzymał zamówiony towar jak najszybciej!


Niezbędna dokumentacja – Sprawdź wszystkie papiery!

Na ehak24.pl Klient zawsze otrzymuje wraz z towarem dokumenty potwierdzające wysoką jakość sprzętu, atesty oraz fakturę VAT.
 


Obsługa posprzedażowa – Korzystaj z naszego wsparcia w każdej chwili!

Posiadamy rozbudowany dział obsługi po sprzedażowej, co gwarantuje naszym Klientom wsparcie i pomoc w każdej chwili. 


Klient zawsze ma rację w kwestiach spornych – Mamy do Ciebie pełne zaufanie!

Na każdym etapie zakupu dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego jakiekolwiek wątpliwości są zawsze rozstrzygane na Państwa korzyść. Nasi doradcy są do dyspozycji i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiązują ewentualne spory.


Potwierdzenia SMS – Możesz śledzić drogę przesyłki w każdej chwili!

Po nadaniu przesyłki wysyłamy Państwu SMS-em potwierdzenie oraz nr listu przewozowego, możliwy jest także odbiór osobisty.


Przywileje dla stałych Klientów – Oszczędzaj, dzięki lojalności!


Wygodne formy płatności – Płać, jak Ci wygodnie!

Z uwagi na komfort Klientów oferujemy wszystkie dostępne formy płatności, do których należą: pobranie, przelew bankowy, leasing, serdecznie zapraszamy do zakupu!


 

Polski Techniczny Sklep Internetowy