e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

E-hak24.pl - dlaczego warto?

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Posiadamy ogromną bazę produktów dostępnych w różnych konfiguracjach, aby maksymalnie dopasować się do potrzeb naszych klientów. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne informacje (zdjęcia, opisy, dane techniczne). Niczego nie ukrywamy - ponad 95% produktów na sklepie jest wyceniona!
 

Gwarancja korzystnej ceny

Działamy w branży od ponad 30 lat co przyczyniło się do zdobycia ogromnej wiedzy branżowej oraz najkorzystniejszych ofert od naszych dostawców. Dzięki temu możemy oferować wysokiej jakości produkty w korzystnej cenie. Zespół E-hak24.pl nieustannie pilnuje aktualności ofert, regularnie poszerza ofertę produktową oraz wprowadza nowe funkcjonalności ułatwiające proces zakupowy. 
 

Wygoda i fachowe doradztwo -  zaufaj naszym specjalistom

Bezproblemowe, świadome i bezpieczne transakcje to dla nas priorytet. Nadz dział handlowy to zespół ludzi z ogromną wiedzą techniczną na każdy temat w zakresie Urządzeń Transportu Bliskiego. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem ale również producentem! W naszej ofercie znajduje się ponad 20% produktów, które produkowane są w naszej siedziebie we Wrocławiu - specjalizujemy się w wytwarzaniu zawiesi, uchwytów, trawers, żurawi i wielu innych urządzeń. 
 

Dostępność produktów

Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami przyczyniła się do stworzenia własnych komisów w naszym magazynie. Do tego celu dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 1500 m2. Dzięki własnej hali magazynowej i zautomatyzowanemu procesowi zakupowemu jesteśmy w stanie wysłać ponad 40% towarów jeszcze w ten sam dzień. 
 
0
Lista
0
Koszyk