e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie warsztatowe

Żurawie warsztatowe Są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia stanowiska pracy w fabrykach i zakładach przemysłowych. Dzięki nim pracownik może sprawnie i bezpiecznie przenosić ładunki. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór żurawi warsztatowych, charakteryzujących się zróżnicowaną konstrukcją i zastosowaniem. Bez względu na to, jakiego żurawia warsztatowego Państwo potrzebują, z pewnością mamy go w ofercie. Szeroki wybór żurawi przyściennych
Wyświetlane 20 z 20 wyników
Żurawie warsztatowe (20)

Żurawie warsztatowe

Żurawie warsztatowe

Są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia stanowiska pracy w fabrykach i zakładach przemysłowych. Dzięki nim pracownik może sprawnie i bezpiecznie przenosić ładunki. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór żurawi warsztatowych, charakteryzujących się zróżnicowaną konstrukcją i zastosowaniem. Bez względu na to, jakiego żurawia warsztatowego Państwo potrzebują, z pewnością mamy go w ofercie.

Szeroki wybór żurawi przyściennych

Żurawie przyścienne dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją, gwarantującą długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie zajmują bardzo mało miejsca. Z powodzeniem można je wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przyścienny żuraw warsztatowy może być wyposażony w napęd elektryczny lub ręczny. Występują również wersje przegubowe oraz modele wykonane w lekkim systemie dźwignicowym. Dzięki nim przesuwanie nawet bardzo ciężkich ładunków nie wymaga dużej siły. Stacjonarny żuraw warsztatowy może być montowany m.in. do betonowych ścian nośnych, filarów i metalowych konstrukcji. Parametr DOR, czyli dopuszczalne obciążenie robocze żurawi przyściennych, zawiera się w zakresie od 125 kg do 2 ton.

 

Uniwersalny żuraw słupowy

Żurawie słupowe, dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się łatwą obsługą, dużym kątem obrotu i szerokim zakresem pola roboczego. Dzięki nim wszystkie czynności związane z przenoszeniem nawet bardzo ciężkich ładunków są wykonywane szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Żurawie słupowe mogą być wyposażone m.in. w wciągnik łańcuchowy bądź elektryczny oraz wózek jezdny, dzięki czemu mogą Państwo indywidualnie dopasować żuraw do konkretnych wymagań. Na szczególną uwagę zasługuje również obrotowy żuraw słupowy z przegubowym ramieniem, umożliwiającym niezwykle precyzyjne manipulowanie ładunkiem. Dopuszczalne obciążenie robocze żurawi słupowych zawiera się w zakresie od 500 kg do 10 ton.

 

Przejezdne żurawie warsztatowe

Mobilny żuraw hydrauliczny, dostępny w naszej ofercie, charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją opartą na stalowych zestawach kołowych. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie m.in. w warsztatach samochodowych, hurtowniach, magazynach, a także we wszystkich innych miejscach, w których zachodzi konieczność przenoszenia ciężkich ładunków. Żurawie przejezdne są wyposażone m.in. w łańcuch zakończony hakiem, do którego podczepia się ładunek. Dostępne są m.in. modele charakteryzujące się składaną konstrukcją. Takie żurawiki warsztatowe idealnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby proces montażu i demontażu trwał jak najkrócej. Maksymalny udźwig żurawi przejezdnych zawiera się w zakresie od 500 kg do 2 ton.

 

Przenośny żurawik obrotowy

Żurawie warsztatowe obrotowe, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, umożliwiają szybki montaż zarówno do pionowego, jak i poziomego podłoża. Wyciągarka wraz z liną zostały schowane pod solidną obudową. Możliwość obrotu o 360 stopni i w pełni regulowana korba gwarantują wszechstronne wykorzystanie urządzenia. Opcjonalnie do żurawika można zamontować podstawę, umożliwiającą montaż do betonowej posadzki i podstawę przeznaczoną do pionowej ściany nośnej. Oferujemy ponadto  nieprzemakalny pokrowiec, solidną torbę do transportowania i przechowywania żurawika, ocynkowane wykończenie oraz dwie warstwy lakieru.

 

Profesjonalne doradztwo

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z żurawiami lub innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania i w prosty sposób wytłumaczą nawet najbardziej skomplikowane aspekty techniczne. Oferujemy wyłącznie niezawodne żurawie produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie modele są wykonane zgodnie z wymaganymi dyrektywami i spełniają wszelkie niezbędne normy. Najwyższy poziom bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem, dlatego współpracujemy wyłącznie z wybranymi partnerami.
 
0
Lista
0
Koszyk