e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Trawersy próżniowe

Trawersy próżniowe dla osób ceniących jakość Ostatnie dekady to dynamiczny rozwój wszelkiego rodzaju maszyn. Doskonały przykład nowoczesnej konstrukcji stanowią trawersy próżniowe. Stworzyliśmy ofertę zawierającą modele o udźwigu od paruset, do nawet kilku tysięcy kilogramów. Z ich pomocą transport ładunku będzie znacznie prostszy, a przy okazji bezpieczniejszy, ponieważ konstrukcje posiadają odpowiednie certyfikaty. Maszyny pozwolą przenieść towar o klasycznej budowie lub materiały o niestandardowych gabarytach. W Państwa ręce oddajemy trawersy budowlane stworzone przez renom...
Wyświetlane 20 z 8 wyników
Trawersy próżniowe (8)

Trawersy próżniowe

Trawersy próżniowe dla osób ceniących jakość

Ostatnie dekady to dynamiczny rozwój wszelkiego rodzaju maszyn. Doskonały przykład nowoczesnej konstrukcji stanowią trawersy próżniowe. Stworzyliśmy ofertę zawierającą modele o udźwigu od paruset, do nawet kilku tysięcy kilogramów. Z ich pomocą transport ładunku będzie znacznie prostszy, a przy okazji bezpieczniejszy, ponieważ konstrukcje posiadają odpowiednie certyfikaty. Maszyny pozwolą przenieść towar o klasycznej budowie lub materiały o niestandardowych gabarytach. W Państwa ręce oddajemy trawersy budowlane stworzone przez renomowaną markę i polecane przez specjalistów z różnych branż. 
 

Jak działają trawersy próżniowe od ehak24.pl?

Zadanie trawersu - przynajmniej w teorii - jest proste. Konstrukcja stanowi pośrednie urządzenie między dźwignicą a ładunkiem, pozwalając na sprawny transport towaru. Wszelkie pracę trawersy magazynowe mogą jednak wykonać na wiele sposobów, wszystko oczywiście zależy od specyfikacji maszyny. Modele próżniowe zostały przystosowane do chwytania elementów o płaskiej powierzchni. W tym celu wykorzystują przyssawki. Po przymocowaniu wytwornica tworzy odpowiednie podciśnienie, wykorzystując do tego energię elektryczną. Te innowacyjne rozwiązanie ceni się nie tylko ze względu na użytkowy charakter, ale także koszty eksploatacji. Eksperci podkreślają, że trawersy próżniowe są tańsze w użytkowaniu w stosunku do modeli pneumatycznych. Dostarczamy konstrukcje posiadające niezbędne atesty. 
 

Podstawowe zastosowanie trawersów magazynowych

Zaletą oferowanych urządzeń od lat pozostaje uniwersalność. Są one w stanie przenosić różne rodzaju ładunków. Wykorzystuje się je do przemieszczenia arkuszy blachy suchej lub naoliwionej. Skutecznie radzą sobie zarówno z materiałami niemagnetycznymi, jak i ferromagnetycznymi. Sprawdzają się także jako transport na różnego rodzaju wypalarki. Nasze “najsłabsze” trawersy budowlane mają udźwig na poziomie 250 kg. Najmocniejsze modele radzą sobie z towarami o masie do 2000 kg. Wszystkie posiadają certyfikat CE. Poświadczeniem jakości konstrukcji jest dodatkowo gwarancja udzielana na konstrukcje, wynosząca 24 miesiące. Prawidłowo użytkowane urządzenia, regularnie poddawane przeglądom będą miały jednak znacznie dłuższy okres użyteczności. Wystarczy pamiętać o doborze odpowiedniego zawiesia oraz systematycznej kontroli stanu technicznego trawersy warsztatowej lub magazynowej. 
 

Stawiamy na nowoczesne urządzenia o wytrzymałej konstrukcji

Poszczególne produkty wyposażono w innowacyjne podzespoły. Jednym z nich jest zawór zwrotny z akumulatorem podciśnieniowym. Podczas pracy przydatne okazuje się też sterowanie funkcją ssania za pomocą zaworu suwakowego. Dodatkowo trawersy budowlane posiadają zintegrowane filtry z wymiennymi wkładami oraz manometry wskazujące bezpieczny zakres pracy urządzenia. Dla dodatkowego bezpieczeństwa konstrukcję wyposażono w elektroniczne syreny alarmowe. Uruchomią się w razie zaniku zasilania lub spadku podciśnienia. Jako specjaliści działający na rynku od ponad 30 lat polecamy trawersy magazynowe. Mają stosunkowo niewielką masę, ale są przy tym bardzo solidne i praktyczne. Specjaliści ehak24.pl chętnie odpowiedzią na szczegółowe pytania dotyczące maszyn. Zachęcamy do kontaktu. 
 
0
Lista
0
Koszyk