e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uprzęże arborystyczne

W tej kategorii oferujemy niezawodne i wytrzymałe uprzęże arborystyczne wykorzystywane m.in. podczas cięcia pielęgnacyjnego drzew, usuwania suchych gałęzi, jemioły, a także wykonywania ekspertyzy drzewa. Dodatkowo uprzęże arborystyczne są wykorzystywane w trakcie wycinki drzew, m.in. w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy uprzęże arborystyczne wykonane z lekkich i jednocześnie bardzo wytrzymałych i elastycznych taśm poliamidowych oraz poliestrowych. Uprząż arborystyczna Uprzęże arborystyczne zapewniają stabilną i bezpieczną pozycję np. na drzewie, niezbędną w trakcie wykony...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Uprzęże arborystyczne (1)

Uprzęże arborystyczne

W tej kategorii oferujemy niezawodne i wytrzymałe uprzęże arborystyczne wykorzystywane m.in. podczas cięcia pielęgnacyjnego drzew, usuwania suchych gałęzi, jemioły, a także wykonywania ekspertyzy drzewa. Dodatkowo uprzęże arborystyczne są wykorzystywane w trakcie wycinki drzew, m.in. w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy uprzęże arborystyczne wykonane z lekkich i jednocześnie bardzo wytrzymałych i elastycznych taśm poliamidowych oraz poliestrowych.

Uprząż arborystyczna

Uprzęże arborystyczne zapewniają stabilną i bezpieczną pozycję np. na drzewie, niezbędną w trakcie wykonywania różnego rodzaju prac. Sprzęt dla arborystów w postaci uprzęży może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno podczas pracy w zawieszeniu lub w podparciu. Ponadto uprzęże arborystyczne są wyposażone w przedni most zaczepowy. Rozwiązanie tego typu umożliwia szybką i przede wszystkim bezpieczną zmianę pozycji w trakcie pracy w podwieszeniu. Zastosowanie uprzęży arborystycznych obejmuje nie tylko pracę na wysokościach na drzewach, ale również na pomostach, podestach, masztach, słupach, konstrukcjach budowlanych itp. 

Uprząż arborystyczna jest wykonana z wytrzymałych taśm poliestrowych/poliamidowych o szerokości 45 mm. Syntetyczny materiał jest w pełni odporny na działanie warunków atmosferycznych. Nie chłonie wilgoci i jest łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo uprzęże są wyposażone w wytrzymałe i niezawodne klamry wykonane z aluminium odpornego na działanie warunków atmosferycznych i rdzy.

Uprząż dla arborystów

Uprzęże dla arborystów są wyposażone w specjalną poduszkę wyróżniającą się odpowiednio wyprofilowanym kształtem. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki komfort, nawet w przypadku wielogodzinnej pracy. Wszystkie łączenia taśm są wykonane z niezwykle wytrzymałych i jednocześnie sztywnych nici poliestrowych. Aluminiowe klamry regulacyjne umożliwiają precyzyjne dopasowanie rozmiaru uprzęży do sylwetki użytkownika. Dodatkowo uprząż dla arborystów jest wyposażona w boczne klamry zaczepowe, a także solidny i wytrzymały punkt zaczepowy przeznaczony do pracy w zawieszeniu. 

Uprząż arborystyczna – rozmiary i pozostałe informacje

W tej sekcji można znaleźć uprzęże arborystyczne występujące w dwóch różnych rozmiarach. Pierwsza z nich to modele przeznaczone dla osób, które noszą ubrania w rozmiarze od M do XL (obwód w pasie od 80 cm do 125 cm). Drugi model w rozmiarze XXL jest przeznaczony dla osób, których obwód w pasie zawiera się w zakresie od 90 cm do 145 cm. Okres użytkowania uprzęży arborystycznych dostępnych w asortymencie sklepu e-hak24.pl wynosi 5 l. Następnie po wykonaniu przeglądu technicznego uprzęże można nadal użytkować.

W razie pytań dotyczących uprzęży arborystycznych lub przeglądów technicznych, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej uprzęży aborystycznej, odpowiednio dopasowanej do sylwetki użytkownika. Ponadto doradcy ze sklepu e-hak24.pl rozwieją wszelkie wątpliwości związane ze sposobem użytkowania uprzęży.

0
Lista
0
Koszyk