e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie stacjonarne warsztatowe

Żuraw stacjonarny warsztatowy to funkcjonalne urządzenie dźwigowe przeznaczone do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia na bliskie odległości ciężkich ładunków. Żurawie stacjonarne są wykorzystywane w halach produkcyjnych, montażowych, przeładunkowych, a także w fabrykach, warsztatach, magazynach i hurtowniach. Asortyment sklepu e-hak24.pl obejmuje urządzenia dźwigowe stacjonarne słupowe przeznaczone do montażu do posadzki, a także urządzenia dźwigowe przyścienne montowane bezpośrednio do ściany lub słupów. Żuraw stacjonarny warsztatowy – bezpieczna i bezwysiłkowa praca z ciężkimi ładunkami ...

Żurawie stacjonarne warsztatowe

Żuraw stacjonarny warsztatowy to funkcjonalne urządzenie dźwigowe przeznaczone do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia na bliskie odległości ciężkich ładunków. Żurawie stacjonarne są wykorzystywane w halach produkcyjnych, montażowych, przeładunkowych, a także w fabrykach, warsztatach, magazynach i hurtowniach. Asortyment sklepu e-hak24.pl obejmuje urządzenia dźwigowe stacjonarne słupowe przeznaczone do montażu do posadzki, a także urządzenia dźwigowe przyścienne montowane bezpośrednio do ściany lub słupów.

Żuraw stacjonarny warsztatowy – bezpieczna i bezwysiłkowa praca z ciężkimi ładunkami

W tej kategorii oferujemy solidne, niezawodne i wytrzymałe żurawie warsztatowe wykonane m.in. z wysokogatunkowej stali. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed korozją specjalną farbą lub warstwą ocynku. Konstrukcja żurawi warsztatowych stacjonarnych została zaprojektowana w taki sposób, aby ich montaż był możliwy nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni. Oznacza to, że zajmują one stosunkowo niewiele miejsca, dzięki czemu mogą być z powodzeniem montowane i bezpiecznie użytkowane nie tylko w przestronnych halach, ale również w mniejszych pomieszczeniach.

Żurawie stacjonarne warsztatowe wyróżniają się niską masą własną i niewielkimi rozmiarami w stosunku do możliwości udźwigu. Urządzenia dźwigowe tego typu są przystosowane do montażu na stałe do ściany, słupa lub fundamentu wyróżniającego się odpowiednią wytrzymałością (nośnością), dostosowaną do wagi żurawia i ładunku. 

Żurawie stacjonarne warsztatowe – modele słupowe

W asortymencie sklepu e-haki24.pl można znaleźć m.in. żurawie słupowe występujące w trzech różnych wariantach. Pierwszy z nich to żuraw pełnoobrotowy (obracający się o 360 stopni), drugim wariantem jest urządzenie dźwigowe niepełnoobrotowe, które obraca się o 90, 180 lub 270 stopni. Trzeci wariant to żuraw warsztatowy przegubowy wyposażony w solidne, sztywne i wytrzymałe ramię z niezawodnym mechanizmem przegubowym. Modele słupowe występują w różnych wersjach udźwigu (od 125 kg do nawet 10000 kg), wysięgu (od 2 m do 12 m) i wysokości podnoszenia (od 1 m do 15 m). Żurawie są montowane bezpośrednio do wytrzymałego fundamentu lub przy wykorzystaniu płyty pośredniej.

Żurawie stacjonarne warsztatowe – modele przyścienne

Kolejnymi propozycjami są stacjonarne żurawie przyścienne montowane bezpośrednio do ściany lub słupów hal produkcyjnych, montażowych lub przeładunkowych. Urządzenia dźwigowe tego typu występują w trzech wariantach. Pierwszy z nich to żuraw obrotowy (ZPO) z odciągiem i obrotem ręcznym, wykorzystywany do bezpiecznej i efektywnej pracy z ładunkami o masie do 2 t. Wysięg urządzeń hydraulicznych tego typu zawiera się w zakresie od 2 do nawet 6 m, natomiast maksymalna wysokość podnoszenia to 15 m. Kąt obrotu żurawia tego typu wynosi 90 lub 180 stopni. 

Drugi wariant to żurawie przyścienne obrotowe wyprodukowane w tak zwanym lekkim systemie dźwignicowym. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się nie tylko w warsztatach, ale też w różnego rodzaju przedsiębiorstwach wytwórczych, liniach montażowych i na stanowiskach naprawczych. Dopuszczalne obciążenie tych urządzeń wynosi 80 kg, natomiast długość wysięgnika zawiera się w przedziale od 2 m do 6 m. Ostatnim wariantem są żurawie stacjonarne przyścienne przegubowe, których dopuszczalne obciążenie robocze (DOR) wynosi od 63 kg do 250 kg. Z kolei kąt obrotu to 90 lub 180 stopni, natomiast wysokość podnoszenia zawiera się w zakresie od 1 m do 15 m. Długość przegubu, w zależności od wybranego modelu, wynosi od 0,5 do 3,5 m.

Żuraw stacjonarny – budowa, montaż i dodatkowe informacje

Stacjonarne żurawie warsztatowe można zamawiać z dodatkową usługą dostawy i montażu UDT. Ponadto urządzenia dźwigowe mogą być wyposażone w opcjonalny osprzęt, taki jak wciągnik łańcuchowy lub elektryczny.

Budowa wszystkich żurawi dostępnych w asortymencie sklepu e-hak24.pl spełnia wymogi Dyrektywny Maszynowej 2006/42/WE i jest zgodna ze standardami norm DIN 18800 i PN-EN ISO 12100. W razie dodatkowych pytań związanych z żurawiami warsztatowymi zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia dźwigowego, dostosowanego do konkretnego stanowiska pracy.

0
Lista
0
Koszyk