e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zestawy kołowe ze stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znajda Państwo szeroki wybór zestawów kołowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Mają one wszechstronne zastosowanie, poczynając od wózków transportowych, obrotnic, poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne, a na bramkach warsztatowych kończąc. Przydają się w sytuacjach konieczności wyposażenia urządzeń w nowe zestawy kołowe bądź ich wymiany koniecznej dla dalszej pracy.   W naszym asortymencie znajdują się zestawy kołowe stałe i obrotowe, zestawy wyposażone w dodatkowe hamulce, w tym mi...

Zestawy kołowe ze stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znajda Państwo szeroki wybór zestawów kołowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Mają one wszechstronne zastosowanie, poczynając od wózków transportowych, obrotnic, poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne, a na bramkach warsztatowych kończąc. Przydają się w sytuacjach konieczności wyposażenia urządzeń w nowe zestawy kołowe bądź ich wymiany koniecznej dla dalszej pracy.
 
W naszym asortymencie znajdują się zestawy kołowe stałe i obrotowe, zestawy wyposażone w dodatkowe hamulce, w tym między innymi z polipropylenu odlewanego i blachy nierdzewnej, z dodatkiem gumy, poliuretanu, poliamidu. Oferujemy je w wariantach różniących się parametrami udźwigu, który należy uwzględnić na etapie wyboru zestawu. Wysoka jakość produktów i staranny dobór materiałów gwarantuje ich dużą wytrzymałość i żywotność. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych kółek.
 
Zapewniamy szeroką dostępność kół i zestawów kołowych, zamówienia realizujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
0
Lista
0
Koszyk