e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty do kształtowników i elem. prostopadłościennych

Uchwyty do kształtowników, ceowników, dwuteowników i elementów prostopadłościennych Kolejną propozycją sklepu ehak24.pl są różnego typu uchwyty np. do kształtowników. W katalogu umieściliśmy modele o odmiennej specyfikacji, które pozwolą przetransportować towary o rozmaitych gabarytach. Mowa tu nie tylko o rozmiarach ładunku, ale także jego wadze. Postawiliśmy na najbardziej popularne wersje o przemyślanej konstrukcji. Zapewniają one odpowiednią skuteczność podczas pracy oraz niezbędne bezpieczeństwo. Uchw...
Wyświetlane 20 z 10 wyników
Uchwyty do kształtowników i elem. prostopadłościennych (10)

Uchwyty do kształtowników i elem. prostopadłościennych

Uchwyty do kształtowników, ceowników, dwuteowników i elementów prostopadłościennych

Kolejną propozycją sklepu ehak24.pl są różnego typu uchwyty np. do kształtowników. W katalogu umieściliśmy modele o odmiennej specyfikacji, które pozwolą przetransportować towary o rozmaitych gabarytach. Mowa tu nie tylko o rozmiarach ładunku, ale także jego wadze. Postawiliśmy na najbardziej popularne wersje o przemyślanej konstrukcji. Zapewniają one odpowiednią skuteczność podczas pracy oraz niezbędne bezpieczeństwo. Uchwyty do profili nie mają przed nami tajemnic, ponieważ na rynku działamy ponad 3 dekad. Chętnie doradzimy w zakupach i przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące produktów.
 

Widocznie zwiększają wydajność transportową 

Chwytaki w znacznej mierze ułatwiają pracę na magazynie lub budowie. Dzięki nim przetransportowanie ładunków niebezpiecznych ze względu na rozmiar oraz masę staje się w zdecydowanie większym stopniu przewidywalnym zadaniem. Uchwyty do kształtowników pozwalają na szybsze, a zarazem wydajniejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Zasada działania elementów opiera się na mechanizmie kleszczowym. Funkcjonuje on poprzez zaciskanie, które musi być na tyle mocne, aby poradziło sobie z konkretną wagą ładunku. Z pomocą chwytaków przenosi się m.in. rury i pręty, czyli główne materiały produkcyjne w wielu branżach. Wystarczy postawić na uchwyt do ceowników, aby przekonać się, jak bardzo jeden element potrafi podnieść komfort pracy. 
 

Produkty spełniają rygorystyczne normy

Uchwyty do profili stalowych spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej. Pozostają również zgodne z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa. W efekcie np. chwytaki do dwuteowników gwarantują poziomą pozycję podnoszonej belki. Modele ze strony ehak24.pl posiadają dodatkowo specjalny zaczep. Z jego pomocą łatwo założysz uchwyty do profili lub automatycznie je odczepisz. Niemniej warto zadbać o większą liczbę chwytaków w przypadku transportowania elementów długich lub wiotkich. Sprzedajemy wytrzymałe produkty pokryte tworzywem sztucznym, odpornym na ścieranie. Dodatkowe zabezpieczenia mają również same szczęki. Mowa np. o solidnej gumie chroniącej powierzchnię przenoszonych ładunków. Uchwyty do konstrukcji stalowych zaprojektowano tak, aby zapobiegały niekontrolowanemu wysunięciu się towarów (poluzowaniu szczęk). 
 

Atrakcyjny stosunek ceny do jakości

Jak prezentuje się cena produktów ze sklepu ehak24.pl? Bardzo atrakcyjnie, gdy jej wysokość zestawi się ze standardem wykonania dostępnego asortymentu. W Państwa ręce oddajemy uchwyty do kształtowników o bardzo precyzyjnej konstrukcji. Producent zwrócił uwagę na najmniejsze detale, dlatego elementy cechują się znacznym okresem użyteczności. Ich okres pracy liczy się w latach, co z pewnością znajdzie pozytywne odzwierciedlenie w firmowym budżecie. Uwzględniając wytrzymałość oraz praktyczny charakter akcesoriów, śmiało można mówić o zakupie, który stanie się przy okazji świetną inwestycją. Jeśli poszukują Państwo ergonomicznych modeli w przystępnych kosztach, uchwyty do profili z ehak24.pl będą idealnym wyborem. 
 

Uchwyty od renomowanych marek

W przypadku tak specjalistycznych elementów, jak uchwyty do konstrukcji stalowych dobrym pomysłem jest postawienie na producentów o uznanej marce. Taką zasadą kierujemy się w ehak24.pl, dlatego w katalogach umieściliśmy elementy od renomowanych firm. Mowa tu o przedsiębiorstwach, których chwytaki przetestowały tysiące ekspertów oraz zostały sprawdzone w różnych sytuacjach. Specjaliści polecają je do użytkowania okazjonalnego, jak też intensywnej eksploatacji. W obydwu przypadkach uchwyt ceownik wykaże się odpowiednią wydajnością. Dodajmy, że nasze chwytaki posiadają deklarację zgodności CE, co tylko potwierdza, że są produktami godnymi zaufania. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu, przedstawimy Państwu także ofertę naszych pozostałych produktów. 
 

Jesteśmy profesjonalistami znającymi się na swoim fachu

Dowolne uchwyty do konstrukcji stalowych nie wystarczą. Produkty trzeba dobrać odpowiednio względem zadań, jakie będą pełnić oraz towarów, które muszą przetransportować. Wybór elementów nie zawsze jest łatwy chociażby ze względu na nieznaczne różnice konstrukcji poszczególnych propozycji. W praktyce nawet niewielkie odchylenia w konstrukcji mogą przełożyć się na nieco inne funkcjonalności i nie spełnić pokładanych w nich nadziei. Z tego względu oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo. Uchwyty do profili stalowych znamy od podszewki, ponieważ w branży działamy od ponad 3 dekad i sami jesteśmy ich producentami. Wieloletnie doświadczenie oraz stale rozwijana wiedza uczyniła z nas godnych zaufania ekspertów. Pomożemy sprawnie znaleźć np. uchwyt do ceowników dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami!
 

W ehak24.pl mamy kompletne wyposażenie do dźwignic

Uchwyty do profili stalowych stanowią tylko część znacznie szerszej oferty. Obejmuje ona również liny stalowe, elementy elastycznego systemu mocowania szyn, łańcuchy ogniwowe oraz przeglądy uchwytów wszystkich typów. Bez problemu można znaleźć osprzęt do wózków, haki zrzutowe zwalniające ładunek lub czerpaki. Poza tym, jeśli poszukują Państwo konstrukcji do transportu ludzi, polecamy specjalne kosze. Dla wygody klientów ehak24.pl w katalogach umieściliśmy spory wybór części zamiennych. Dzięki nim przywrócenie uszkodzonych maszyn do pełnej sprawności stanie się możliwe bardzo szybko, ponieważ troszczymy się o szybką wysyłkę zamówień. Umożliwiamy zrobienie kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Poruszanie się wśród setek produktów ułatwia intuicyjny interfejs oraz przejrzysty system wyszukiwania. Zapraszamy.
 
0
Lista
0
Koszyk