e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia pasowe 3t

Zawiesia tego typu są jednymi z najpopularniejszych zawiesi pasowych z pętlami. To wyjątkowo lekkie, ale i wytrzymałe pasy przeznaczone do podwieszenia, oplecenia, a następnie transportu ładunków. Zawiesia tego typu wykonane są ze specjalnego wytrzymałego poliestru (PES), co znacznie polepsza ich parametry użytkowe – zawiesie jest wówczas odporne na wilgoć, ale i również na różnego rodzaju smaru przemysłowe, na które w głównej mierze są narażone zawiesia w trakcie pracy. Przez materiał, z którego zostały wykonane zawiesia pasowe 3t,...
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Zawiesia pasowe 3t (4)

Zawiesia pasowe 3t

Zawiesia tego typu są jednymi z najpopularniejszych zawiesi pasowych z pętlami. To wyjątkowo lekkie, ale i wytrzymałe pasy przeznaczone do podwieszenia, oplecenia, a następnie transportu ładunków. Zawiesia tego typu wykonane są ze specjalnego wytrzymałego poliestru (PES), co znacznie polepsza ich parametry użytkowe – zawiesie jest wówczas odporne na wilgoć, ale i również na różnego rodzaju smaru przemysłowe, na które w głównej mierze są narażone zawiesia w trakcie pracy. Przez materiał, z którego zostały wykonane zawiesia pasowe 3t, idealnie sprawdzą się w pracach przy transporcie ładunków mało odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Zawiesie pasowe 3t – zastosowanie i informacje ogólne

Wszystkie oferowane przez nas produkty są poddawane testom, zanim zostaną oddane do sprzedaży. Ich współczynnik bezpieczeństwa wynosi aż 7:1 co czyni je wyjątkowo wytrzymałe w stosunku do niewielkiej masy własnej. Zawiesia pasowe z pętlami można użytkować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, w temperaturze zawierającej się w przedziale od -40oC do +100oC, co praktycznie mówiąc – pozwala na wykorzystanie w większości rodzajów pracy. Pętle zawiesia zostały dodatkowo wzmocnione ze względu na większą wrażliwość na wszelkiego rodzaju przetarcia w tym miejscu. Wszystkie zawiesia pasowe można dodatkowo wyposażyć w specjalne osłony do zawiesi PES. Nie bez powodu wszystkie zawiesia pasowe mają z góry określony kolor. Jest odgórnie określony i pozwala na łatwiejszą identyfikację konkretnego zawiesia (udźwigu) w przypadku gdy zawiesi pasowych mamy znaczną ilość. Do najpopularniejszych modeli zawiesi pasowych 3t należą:
Oczywiście nie są to jedyne modele, które się wykorzystuje w przemyśle i transporcie, ale ze względu na swoją popularność – muszą być wyróżnione.

Dobór zawiesia pasowego

E-hak24 wychodzi naprzeciw klientom mającym problem z doborem konkretnego rodzaju zawiesia; po pierwsze, proponujemy kontakt z naszym specjalistą. Nasze wieloletnie doświadczenie branżowe znacznie ułatwi dobór najbardziej optymalnego rozwiązania do konkretnych prac, w których produkt miałby być wykorzystywany. Poza konkretną pomocą fachowca, dla klientów stworzyliśmy również specjalne pakiety zawiesi pasowych, w których zawarliśmy najpopularniejsze modele danych zawiesi – w odpowiednio niższej cenie niż katalogowa!

Zawiesie pasowe 3 tony – dodatkowe informacje

Wszystkie zawiesia sprzedawane przez nas są właściwie ocechowane. Każde zawiesie posiada Deklarację Zgodności CE, nadany indywidualny numer serii, DOR (WLL) oraz rok produkcji. Takie informacje są przydatne szczególnie po upływie każdego następnego roku ze względu na prawnie obwarowany przymus wykonywania regularnych przeglądów zawiesi. Dzięki dacie produkcji i informacjom dot. konkretnego modelu na tabliczce znamionowej, można sprawnie określić datę następnego przeglądu i zlecić go specjaliście. W e-hak24 staramy się obsługiwać klientów kompleksowo i na najwyższym poziomie. Wykonujemy przeglądy i naprawy zawiesi wszystkich typów, od wszystkich producentów – w naszej siedzibie lub w siedzibie Klienta.
0
Lista
0
Koszyk