e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Torby transportowe

Pojemna torba transportowa   Torby transportowe to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, przeznaczone do przechowywania różnych ładunków. Torby tego rodzaju służą do przechowywania nieporęcznych narzędzi, akcesoriów do prac arborystycznych lub innego wyposażenia podczas prac wymagających dużej mobilności. Dostępne produkty posiadają odpowiednie atesty i są produkowane zgodnie z europejskimi normami. Wszystkim produktom zapewniamy dwuletnią gwarancję.   
Wyświetlane 20 z 2 wyników
Torby transportowe (2)

Torby transportowe

Pojemna torba transportowa
 
Torby transportowe to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, przeznaczone do przechowywania różnych ładunków. Torby tego rodzaju służą do przechowywania nieporęcznych narzędzi, akcesoriów do prac arborystycznych lub innego wyposażenia podczas prac wymagających dużej mobilności. Dostępne produkty posiadają odpowiednie atesty i są produkowane zgodnie z europejskimi normami. Wszystkim produktom zapewniamy dwuletnią gwarancję. 
 
Wysokiej klasy torba narzędziowa
 
Zaprojektowane specjalnie dla arborystów, z zaczepami na wiele różnych narzędzi to idealne rozwiązanie do przechowywania podczas różnych prac na wysokościach. Z nowych toreb narzędziowych mogą wygodnie korzystać pracownicy różnych dziedzin m.in. słupołazy, drzewołazy, konserwatorzy powierzchni na wysokościach i wiele innych. Torba na narzędzia dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. W celu szybkiego zlokalizowania przedmiotu wewnątrz torby - wbudowane specjalne przeźroczyste okienko, a całość wyprodukowano z wzmocnionego materiału - PCW. 
 
Torba transportowa łatwa w użytkowaniu
 
Możliwość szybkiego otwierania i zamykania torby, wybór zamknięcia: na rzep, na klips, na zamek - to wszystko znajduje się w ofercie E-hak24.pl. Komory główne, komory boczne wewnętrzne i zewnętrzne. Torby dopasowane do najbardziej wymagających klientów z pewnością znajdą zastosowanie w wielu miejscach pracy. Poza szeroką ofertą toreb posiadamy również inny sprzęt do asekuracji i bhp. Sprawdź nasze pozostałe produkty z kategorii: szelki bezpieczeństwa, kamizelki ostrzegawcze, drzewołazy, słupołazy, amortyzatory, urządzenia samohamowne, zatrzaśniki, linki i wiele innych...!
0
Lista
0
Koszyk