e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki magazynowe

Obsługa wózka magazynowego lub transportowego wymaga tylko jednej osoby, co znacznie zwiększa produktywność w miejscu pracy. Główny podział wózków wyróżnia wózki ręczne oraz elektryczne. Pierwsze z nich na ogół są mniejsze, bardziej zwrotne i przeznaczone do transportowania ładunków o mniejszych gabarytach na małe odległości. Druga grupa wózków transportowych i magazynowych jest zasilana elektrycznie i pozwala bez użycia siły podnieść i przemieścić ładunki znacznie cięższe i większe niż w poprzednim przypadku. Wszystkie z nich można wyposażyć w odpowiedni zestaw koł...
Wyświetlane 20 z 304 wyników
Wózki magazynowe (304)
Promocja

Wózki magazynowe

Obsługa wózka magazynowego lub transportowego wymaga tylko jednej osoby, co znacznie zwiększa produktywność w miejscu pracy. Główny podział wózków wyróżnia wózki ręczne oraz elektryczne. Pierwsze z nich na ogół są mniejsze, bardziej zwrotne i przeznaczone do transportowania ładunków o mniejszych gabarytach na małe odległości. Druga grupa wózków transportowych i magazynowych jest zasilana elektrycznie i pozwala bez użycia siły podnieść i przemieścić ładunki znacznie cięższe i większe niż w poprzednim przypadku. Wszystkie z nich można wyposażyć w odpowiedni zestaw kołowy – tak, aby poprawić komfort pracy oraz zwiększyć żywotność urządzenia.

Wózek magazynowy

Wózki magazynowe i transportowe to urządzenia podobne i często używane zamiennie w różnych branżach. Najczęściej używane są podczas przemieszczania ładunków w niewielkich odległościach, np. w sklepach, magazynach, hurtowniach, zakładach przemysłowych i innych miejscach, w których również znajdują swoje zastosowanie. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach gdzie konieczny jest poziomy transport ładunków w bliskich dystansach.
Oferowane przez nas różnego typu wózki magazynowe i transportowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na działanie warunków zewnętrznych. Bogata oferta zawiera zarówno wózki magazynowe o zastosowaniu uniwersalnym jak i wózki specjalnego przeznaczenia, np. do transportu palet, butli z gazem, skrzyń, pudeł bądź beczek. Nasz zespół handlowców służy pomocą w doborze urządzenia zgodnego z indywidualnymi preferencjami klienta. Doświadczona kadra jest w stanie wytłumaczyć wszelkie niejasności oraz szczegółowe omówić najważniejsze informacje techniczne urządzeń. Gwarantujemy szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny.

0
Lista
0
Koszyk