+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Wózek magazynowy Polgaz Wózek magazynowy Polgaz

Wózki magazynowe

Obsługa wózka magazynowego lub transportowego wymaga tylko jednej osoby, co znacznie zwiększa produktywność w miejscu pracy. Główny podział wózków wyróżnia wózki ręczne oraz elektryczne. Pierwsze z nich na ogół są mniejsze, bardziej zwrotne i przeznaczone do transportowania ładunków o mniejszych gabarytach na małe odległości. Druga grupa wózków transportowych i magazynowych jest zasilana elektrycznie i pozwala bez użycia siły podnieść i przemieścić ładunki znacznie cięższe i większe niż w poprzednim przypadku. Wszystkie z nich można wyposażyć w odpowiedni zestaw kołowy – tak, aby poprawić komfort pracy oraz zwiększyć żywotność urządzenia.
Wózki transportowe i magazynowe to urządzenia podobne i często używane zamiennie w różnych branżach. Najczęściej używane są podczas przemieszczania ładunków w niewielkich odległościach, np. w sklepach, magazynach, hurtowniach, zakładach przemysłowych i innych miejscach, w których również znajdują swoje zastosowanie. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach gdzie konieczny jest poziomy transport ładunków w bliskich dystansach.
Oferowane przez nas różnego typu wózki magazynowe i transportowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na działanie warunków zewnętrznych. Bogata oferta zawiera zarówno wózki magazynowe o zastosowaniu uniwersalnym jak i wózki specjalnego przeznaczenia, np. do transportu palet, butli z gazem, skrzyń, pudeł bądź beczek. Nasz zespół handlowców służy pomocą w doborze urządzenia zgodnego z indywidualnymi preferencjami klienta. Doświadczona kadra jest w stanie wytłumaczyć wszelkie niejasności oraz szczegółowe omówić najważniejsze informacje techniczne urządzeń. Gwarantujemy szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny.

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy