e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Balansery

Do czego służą balansery? Balansery to urządzenia często spotykane jako wyposażenie hal magazynowych, produkcyjnych lub magazynowych. Doposażenie miejsca pracy w jakikolwiek balanser znacznie zwiększa jej wydajność, poprawia ergonomię, zwiększa poziom bezpieczństwa oraz umożliwia wykonywanie szerszego zakresu prac. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymanie w danym miejscu konkretnego narzędzia (przy puszczeniu go przez pracownika) i zapewnienie ponownie swobodnego dostępu przy dalszych pracach. W e-hak24 bazujemy na naszych stałych dostawcach, którzy produkcją balanserów zajmuj...
Wyświetlane 20 z 6 wyników
Balansery (6)

Balansery

Do czego służą balansery?

Balansery to urządzenia często spotykane jako wyposażenie hal magazynowych, produkcyjnych lub magazynowych. Doposażenie miejsca pracy w jakikolwiek balanser znacznie zwiększa jej wydajność, poprawia ergonomię, zwiększa poziom bezpieczństwa oraz umożliwia wykonywanie szerszego zakresu prac. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymanie w danym miejscu konkretnego narzędzia (przy puszczeniu go przez pracownika) i zapewnienie ponownie swobodnego dostępu przy dalszych pracach. W e-hak24 bazujemy na naszych stałych dostawcach, którzy produkcją balanserów zajmują się od lat. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane produkty spełnią oczekiwania klienta oraz posłużą mu przez wiele lat i będą rozwiązywać problem utrudnionego dostępu do często używanych przedmiotów na stanowisku pracy.
 

Jakie są rodzaje balanserów?

Na rynku powszechnie dostępne są różne rodzaje balanserów. Do najpopularniejszych z nich należy kolejno (od najpopularniejszych):
W każdym z nich jest linka nośna, która w zależności od modelu może być stalowa nierdzewna lub nylonowa. Wszystkie z nich służą do tego samego zadania, balanser do narzędzi ma podtrzymać dany przedmiot, a wybór konkretnego balanseru powinien być uwarunkowany indywidualnymi preferencjami użytkownika oraz powinien odpowiadać panujących w docelowym miejscu pracy.
 

Jaki balanser przemysłowy wybrać?

Przy zakupie najczciej pod uwagę brane są indywidualne preferencje kupującego. Np. do pomieszczeń z dużą wilgotnością i szansą na kontakt z wodą - proponujemy raczej balansery z linką ze stali nierdzewnej, aby zminimalizować ryzyko skorodowania materiału i uszkodzenia urządzenia. Do precyzyjniejszych prac lepiej będą nadawać się balansery z wężem pneumatycznym, które są najbardziej stabilne ze wszystkich balanserów, a otulina węża pełni dodatkowo funkcję zabezpieczającą urządzenie i jest bardzo wygodna w użytkowaniu. 
 

Zalety balanserów sprężynowych z linką ze stali nierdzewnej

Atutów balanserów sprężynowych jest wiele. Wszystkie ich cechy pozwalają znacznie ułatwić różne procesy w miejscu pracy, do najważniejszych zalet balanserów sprężynowych z linką nierdzewną należy zaliczyć:
  • lekka aluminiowa obudowa, 
  • łatwe dostosowywanie wagi urządzenia do udźwigu balansera, 
  • płynna regulacja udźwigu, 
  • redukcja ciężaru podwieszanych narzędzi przez moduł sprężynowy, 
  • łatwe opuszczanie i podnoszenia przedmiotów podczas pracy, 
  • znacznie odciążają pracownika przy wszelkich pracach produkcji masowej np. przy pakowaniu, 
  • jest produkowane zgodnie z europejskimi normami, 
  • zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko upuszczenia przedmiotu podczas wykonywania wszelkich prac w obrębie stanowiska pracy. 
 

Balansery od E-hak24.pl

W ofercie E-hak24 postaraliśmy się o zapewnienie różnorodnego wyboru. W tej kategorii proponujemy Państwu wszystkie trzy rodzaje balanserów: linkowe, sprężynowe i pneumatyczne. Wszystkie z dostępnych urządzeń są odpowiednio ocechowanie oraz posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności.
0
Lista
0
Koszyk