e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Podnośniki warsztatowe

Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i wytrzymałe podnośniki warsztatowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania pojazdów o różnej masie własnej. Urządzenia tego typu są używane m.in. w warsztatach specjalizujących się w mechanice pojazdowej oraz punktach wulkanizacyjnych. W tej sekcji oferujemy m.in. podnośniki warsztatowe dwukolumnowe, czterokolumnowe, typu żuraw, a także podnośniki mobilne. Podnośniki samochodowe warsztatowe Podnośniki samochodowe warsztatowe to urządzenia umożliwiające efektywną i przede wszystkim bezpieczną pracę pod samochodem. Doskonale sprawdzają się podczas...
Podkategorie
Wyświetlane 20 z 24 wyników
Podnośniki warsztatowe (24)

Podnośniki warsztatowe

Asortyment tej kategorii obejmuje solidne i wytrzymałe podnośniki warsztatowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania pojazdów o różnej masie własnej. Urządzenia tego typu są używane m.in. w warsztatach specjalizujących się w mechanice pojazdowej oraz punktach wulkanizacyjnych. W tej sekcji oferujemy m.in. podnośniki warsztatowe dwukolumnowe, czterokolumnowe, typu żuraw, a także podnośniki mobilne.

Podnośniki samochodowe warsztatowe

Podnośniki samochodowe warsztatowe to urządzenia umożliwiające efektywną i przede wszystkim bezpieczną pracę pod samochodem. Doskonale sprawdzają się podczas prac serwisowych, inspekcyjnych, a także w trakcie wymiany oleju silnikowego, skrzyni biegów i dyferencjału. Duży udźwig, w połączeniu z solidną, metalową konstrukcją gwarantuje bezpieczną pracę. W asortymencie sklepu e-hak24.pl są dostępne podnośniki warsztatowe charakteryzujące się różną konstrukcją, maksymalnym udźwigiem, rozmiarami, dodatkowymi funkcjonalnościami i systemami odpowiadającymi za bezpieczeństwo użytkowania.

Podnośnik warsztatowy żuraw

W tej kategorii oferujemy m.in. warsztatowe żurawie przejezdne, które doskonale sprawdzają się do prac obsługowo-naprawczych. Urządzenia tego typu są wykorzystywane m.in. w warsztatach samochodowych do bezpiecznego demontażu i montażu silników. Ponadto są używane w zakładach lakierniczych i do bezpiecznego przemieszczania ciężkich urządzeń i przedmiotów. Doskonale sprawdzają się w pracach diagnostycznych i innych czynnościach wymagających bezpiecznego i stabilnego podnoszenia oraz opuszczania ciężkich ładunków. W tej sekcji są dostępne m.in. podnośniki warsztatowe typu żuraw, których udźwig zawiera się w zakresie od 450 kg do 1000 kg i od 500 kg do 2000 kg. Wszystkie modele są wyposażone w solidne i wytrzymałe kółka wykonane np. z nylonu.

Podnośniki warsztatowe dwukolumnowe i czterokolumnowe

Asortyment sklepu e-hak24.pl obejmuje również podnośniki warsztatowe dwukolumnowe i czterokolumnowe o różnym udźwigu, wymiarach i dodatkowych funkcjonalnościach. Dostępne są zarówno podnośniki warsztatowe dwukolumnowe elektromechaniczne, jak i modele elektrohydrauliczne. Maksymalny udźwig podnośników dwukolumnowych zawiera się w zakresie od 3,2 t do nawet 5 t. Wszystkie modele są wyposażone w szereg zabezpieczeń gwarantujących bezpieczną pracę.

Kolejnymi propozycjami są podnośniki warsztatowe czterokolumnowe. Dostępne są m.in. modele z szarpakiem i podnośnikiem podprogowym. Ponadto oferujemy podnośniki przeznaczone do badania geometrii. Maksymalny udźwig podnośników tego typu zawiera się w przedziale od 4 t do nawet 8 t.

Podnośniki warsztatowe nożycowe

Na szczególną uwagę zasługują podnośniki nożycowe, które jak sama nazwa podpowiada, wyróżniają się nożycową konstrukcją. Oferujemy podnośniki nożycowe charakteryzujące się udźwigiem wynoszącym od 3,5 t do 6 t. Cały proces sterowania odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego panelu. Podnośniki warsztatowe nożycowe występują w trzech wariantach. Pierwszy oznaczony jako SI jest wyposażony w zintegrowany podnośnik podprogowy (hydrauliczny). Druga wersja oznaczona jako I jest przeznaczona do montażu na posadzce. Z kolei ostatnia, trzecia wersja oznaczona jako ISI to model przeznaczony do montażu na posadzce i wyposażony w podnośnik podprogowy.

Podnośniki warsztatowe hydrauliczne

W sklepie e-hak24.pl oferujemy nie tylko podnośniki warsztatowe elektromechaniczne, ale również elektrohydrauliczne i hydrauliczne. Dwie ostatnie grupy podnośników wykorzystują olej hydrauliczny do przenoszenia energii.

W razie pytań dotyczących podnośników warsztatowych, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego podnośnika, charakteryzującego się udźwigiem i konstrukcją dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

0
Lista
0
Koszyk