e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Frezarki

Frezarki dostępne w tej kategorii to wydajne i niezawodne urządzenia elektryczne przeznaczone do precyzyjnej obróbki m.in. metalu. Ponadto doskonale nadają się do obrabiania aluminium, stali miękkich oraz innych materiałów. Wszystkie modele są wyposażone w niezawodny silnik o dużej mocy oraz precyzyjną regulację pracy urządzenia, zapewniającą uniwersalne zastosowanie. Frezarki do metalu Frezarki to urządzenia wykorzystywane do obróbki różnego rodzaju materiałów, w tym metalu metodą skrawania. W asortymencie sklepu e-hak24.pl są dostępne urządzenia ręczne (posuw ręczny) wyposażone w ergonomicznie zaprojek...
Wyświetlane 20 z 3 wyników
Frezarki (3)

Frezarki

Frezarki dostępne w tej kategorii to wydajne i niezawodne urządzenia elektryczne przeznaczone do precyzyjnej obróbki m.in. metalu. Ponadto doskonale nadają się do obrabiania aluminium, stali miękkich oraz innych materiałów. Wszystkie modele są wyposażone w niezawodny silnik o dużej mocy oraz precyzyjną regulację pracy urządzenia, zapewniającą uniwersalne zastosowanie.

Frezarki do metalu

Frezarki to urządzenia wykorzystywane do obróbki różnego rodzaju materiałów, w tym metalu metodą skrawania. W asortymencie sklepu e-hak24.pl są dostępne urządzenia ręczne (posuw ręczny) wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane uchwyty. Zastosowanie gumowych nakładek (rączek) o antypoślizgowych właściwościach gwarantuje pewny chwyt i eliminuje ryzyko przypadkowego wyślizgnięcia się urządzenia. W tej sekcji oferujemy stosunkowo lekkie frezarki krawędziowe charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami. Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwe manewrowanie i uniwersalne zastosowanie. 

Frezarka krawędziowa do metalu 

W asortymencie sklepu e-hak24.pl oferujemy wydajne i poręczne frezarki krawędziowe wyposażone w bezstopniową regulację prędkości pracy. Precyzyjne ustawianie wysokości frezowania krawędzi w pionie jest możliwe bez wykorzystywania narzędzi i akcesoriów. W praktyce oznacza to błyskawiczną regulację ustawień urządzenia. Ponadto frezarki krawędziowe do metalu doskonale sprawdzają się jako urządzenia do gratowania otworów i łuków. W tej sekcji oferujemy m.in. modele umożliwiające fazowanie pod kątem 45 stopni. Z kolei zakres szerokości fazowania zawiera się w przedziale od 0 mm do 6 mm. Moc silnika wynosząca 1,2 kW gwarantuje wydajną pracę. Możliwość ustawiania liczby obrotów na minutę w przedziale od 3000 do 6000 pozwala na dostosowanie szybkości pracy urządzenia do konkretnego rodzaju materiału. Maksymalna liczba płytek skrawających podstawowych modeli frezarek krawędziowych wynosi 2.

Kolejną propozycją jest frezarka krawędziowa, która również umożliwia fazowanie pod kątem 45 stopni, jednak szerokość fazowania wynosi 10,6 mm. Moc silnika to 1,8 kW, dzięki czemu urządzenie umożliwia wydajną i praktycznie bezwysiłkową pracę z twardymi materiałami. Zakres regulacji liczby obrotów na minutę zawiera się w przedziale od 2300 do 6500, z kolei maksymalna liczba płytek skrawających wynosi 5.

Frezarka krawędziowa do metalu w ofercie sklepu e-hak24.pl

Na szczególną uwagę zasługują frezarki umożliwiające precyzyjną regulację kąta fazowania w zakresie od 15 do nawet 60 stopni. Z kolei szerokość fazowania może być ustawiona pomiędzy wartością 12 mm i 16 mm. Dodatkowo liczba obrotów na minutę wynosi od 3000 do nawet 6000. Maksymalna liczba płytek skrawających to 12. Wszystkie frezarki krawędziowe dostępne w asortymencie sklepu e-hak24.pl są zasilane bezpośrednio z sieci elektrycznej 230V AC 50 Hz.

W razie pytań dotyczących frezarek krawędziowych przeznaczonych do skrawania metalu, aluminium, stali miękkich i innych urządzeń, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej frezarki krawędziowej, dopasowanej do konkretnego zastosowania i sposobu użytkowania.

0
Lista
0
Koszyk