e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Giętarki

Giętarki ręczne  Jak sama nazwa wskazuje, służą do nadawania określonych kształtów materiałom wykonanym m.in. ze stali z zastosowaniem siły rąk. Niewątpliwą zaletą urządzeń tego typu jest uniwersalność i wszechstronność wykorzystania. Mogą być używane zarówno do ręcznego formowania prętów gładkich, jak i żebrowanych. Giętarki służą ponadto do obróbki blachy, rur oraz profili. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz prostej, intu...

Giętarki

Giętarki ręczne 

Jak sama nazwa wskazuje, służą do nadawania określonych kształtów materiałom wykonanym m.in. ze stali z zastosowaniem siły rąk. Niewątpliwą zaletą urządzeń tego typu jest uniwersalność i wszechstronność wykorzystania. Mogą być używane zarówno do ręcznego formowania prętów gładkich, jak i żebrowanych. Giętarki służą ponadto do obróbki blachy, rur oraz profili. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz prostej, intuicyjnej obsłudze mogą być powszechnie wykorzystywane bez większych kwalifikacji.Stosunkowo niska waga ułatwia przenoszenie urządzenia, dzięki czemu giętarka może być z powodzeniem używana w różnych zakładach produkcyjnych. W razie potrzeby można ją szybko przetransportować w inne miejsce i rozpocząć pracę po krótkiej instalacji.
 

Uniwersalne giętarki

W asortymencie sklepu e-hak24.pl dostępne są m.in. uniwersalne giętarki, pozwalające na gięcie form prostych i złożonych. Urządzenia tego typu wyróżniają się wysoką dokładnością powtórzeń oraz solidną konstrukcją. Hartowane zawiasy, w połączeniu z utwardzonymi łożyskami, gwarantują długą i niezawodną pracę, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Maksymalny kąt zginania na zimno wynosi aż 180 stopni. Giętarki do profili są wyposażone w przykręcaną podstawę, zapewniającą stabilność, a także wysuwany uchwyt, oferujący większą dźwignię. Ponadto zastosowanie ogranicznika kąta gięcia zmniejsza ryzyko zbyt mocnego wygięcia materiału praktycznie do zera. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, które docenią nie tylko początkujący, ale również doświadczeni użytkownicy.
 
W tej kategorii dostępne są także giętarki do drutu oraz giętarki do rur wyróżniające się bardzo szerokim zakresem gięcia. Ogromna siła nacisku sprawia, że można je z powodzeniem wykorzystywać do gięcia rur wykonanych z różnorodnych materiałów. Kolejną zaletą giętarek tego typu jest składana rama. Dzięki niej, pomimo szerokiego zastosowania, urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami. W zestawie, oprócz giętarki, użytkownik otrzymuje różne szablony, pozwalające na rozpoczęcie pracy natychmiast po wyciągnięciu sprzętu z kartonu.
 

Wydane giętarki do blach

W naszym asortymencie można znaleźć także giętarki do blach, umożliwiające zginanie materiału pod ustalonym kątem. Obsługa urządzenia tego typu jest łatwa i wygoda. Oferujemy modele oferujące różnorodny zakres gięcia, dzięki czemu każdy może wybrać egzemplarz dopasowany do swoich wymagań. Nasze giętarki do rur są trwałe i precyzyjne, a co za tym idzie, mogą być z powodzeniem wykorzystywane do profesjonalnych zastosowań.
 

Ręczne giętarki - najwyższa jakość wykonania

Firma HAK od 1989 roku dostarcza najwyższej jakości rozwiązania techniczne, stosowane w różnorodnych branżach. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnymi metodami produkcji, zaowocowały niezawodnymi giętarkami ręcznymi. Urządzenia tego typu zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, charakteryzujących się wysoką odpornością na zużycia. W praktyce oznacza to, że giętarki trzpieniowe to niezwykle wytrzymałe urządzenia, których konstrukcja pozwala na intensywne użytkowanie, bez ryzyka utraty pierwotnych parametrów. W asortymencie naszego sklepu dostępne są także giętarki ręczne, przeznaczone do materiałów charakteryzujących się nietypowym kształtem, np. czworokątnym. Urządzenia tego typu mogą być z powodzeniem wykorzystywane do produkcji elementów wyposażenia wnętrza, które są wykonane z żelaza, np. żyrandoli, stojaków i innych.
 

Giętarka do prętów - gwarancja niezawodności

Jako producent, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na nasze giętarki. Wszystkie urządzenia, zanim trafiły do szerokiej sprzedaży, przeszły szereg testów. Ponadto musiały spełnić wyśrubowane normy jakościowe, dzięki którym mamy pewność, że nasze giętarki ręczne są niezawodne, precyzyjne i skuteczne w działaniu. W razie jakichkolwiek pytań związanych z giętarkami lub innymi urządzeniami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb i wymagań.
 
0
Lista
0
Koszyk