e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Szelki bezpieczeństwa

Szelki asekuracyjne są podstawowym elementem wyposażenia każdej osoby pracującej na wysokości. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed upadkiem. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie certyfikowane szelki BHP charakteryzujące się różną konstrukcją i co za tym idzie, zastosowaniem. Wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów gwarantuje długą żywotność i przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy szelki asekuracyjne, dopasowane do każdego typu sylwetki . Szelki BHP - gwarancja najwyższej jakości
Wyświetlane 20 z 79 wyników
Szelki bezpieczeństwa (79)

Szelki bezpieczeństwa

Szelki asekuracyjne są podstawowym elementem wyposażenia każdej osoby pracującej na wysokości. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed upadkiem. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie certyfikowane szelki BHP charakteryzujące się różną konstrukcją i co za tym idzie, zastosowaniem. Wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów gwarantuje długą żywotność i przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy szelki asekuracyjne, dopasowane do każdego typu sylwetki .

Szelki BHP - gwarancja najwyższej jakości

W kwestii bezpieczeństwa nie ma kompromisów, szczególnie jeżeli w grę wchodzą prace na wysokości. W sklepie e-hak24.pl znajdą Państwo szeroki wybór szelek we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach, a także modele z dodatkowym wyposażeniem. Wszystkie szelki bezpieczeństwa zostały wykonane z bardzo  wytrzymałych i jednocześnie lekkich taśm poliestrowych i poliamidowych. To materiały, które  wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.
 
Szelki bezpieczeństwa BHP dostępne w naszym sklepie można bezpiecznie wykorzystywać w szerokim przedziale temperatur, od -30℃ do +50℃. Wybrane modele są ponadto  modele są przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji szelki gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Budowa szelek bezpieczeństwa

Choć konstrukcja poszczególnych modeli dostępnych w naszym asortymencie może się od siebie różnić, to zdecydowana większość z nich bazuje na tym samym systemie. Szelki wysokościowe są wyposażone m.in. w automatyczne klamry regulacyjne, wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Dodatkowo mają tylną klamrę, regulowane pasy bezpieczeństwa (piersiowy, barkowy i udowy) oraz specjalny uchwyt na narzędzia. Dzięki niemu pracownik może bezpiecznie przechowywać wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania prac na wysokości. 
 
Wybrane modele są również wyposażone w siodełko oraz elementy odblaskowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szelki alpinistyczne z punktem zaczepowym, umożliwiającym bezpieczną pracę w podwieszeniu.
 

Jak dopasować uprząż do pracy na wysokości?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rozmiar szelek. Drugim równie ważnym kryterium są punkty zaczepowe, których rozmieszczenie trzeba dopasować do konkretnych warunków pracy. Nie można także pominąć dodatkowego wyposażenia, które poszerza możliwości uprzęży. Wszystkie szelki asekuracyjne dostępne w naszej ofercie mają niezbędne atesty. Oferujemy modele produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prawidłowe wykorzystywanie szelek sprawia, że można je bezpiecznie eksploatować przez 5 lat. Po tym okresie konieczny jest przegląd techniczny. Warto jednak wspomnieć, że wybrane egzemplarze charakteryzują się bezterminową przydatnością do użytkowania. Ich maksymalne obciążenie wynosi aż 150 kg.

Zastosowanie szelek bezpieczeństwa

Uprząż asekuracyjna wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju pracach przy konstrukcjach budowlanych bez stropu. Może być również  wykorzystywana podczas pracy przy rusztowaniach, słupach, drabinach, kominach, konstrukcjach wieżowych, pomostach, podestach i w wielu innych przypadkach.

Dodatkowe informacje o szelkach BHP

W naszym asortymencie znajdą Państwo szelki charakteryzujące się ergonomiczną konstrukcją, która nie krępuje ruchów. Gwarantują one wygodę i mobilność. Wybrane modele są wyposażone w oddychającą wkładkę, która  skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz. Wszystkie uprzęże są łatwe do założenia i ściągnięcia. Jest to bardzo  istotne dla osób, które w ciągu jednego dnia wykonują pracę na wysokości w różnych miejscach. 
 
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące szelek bezpieczeństwa lub innych produktów znajdujących się w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać uprząż dopasowaną do konkretnych wymagań. Takie podejście gwarantuje, że zamówiony produkt w 100% spełni Państwa oczekiwania.
 
0
Lista
0
Koszyk