e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Sterowanie radiowe

Sterowanie radiowe to nieodłączny element bezpiecznej obsługi urządzeń transportu bliskiego tj. suwnic, wciągników, żurawi, itp. Oferujemy kompleksowe rozwiązania urządzeń bezprzewodowych do sterowania urządzeniami. Nasze produkty są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz proste w obsłudze.    Jaki system sterowania radiowego wybrać? Staramy się proponować wyłącznie najlepsze produkty, dlatego też współpracujemy z li...
Wyświetlane 20 z 41 wyników
Sterowanie radiowe (41)

Sterowanie radiowe

Sterowanie radiowe to nieodłączny element bezpiecznej obsługi urządzeń transportu bliskiego tj. suwnic, wciągników, żurawi, itp. Oferujemy kompleksowe rozwiązania urządzeń bezprzewodowych do sterowania urządzeniami. Nasze produkty są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz proste w obsłudze. 
 

Jaki system sterowania radiowego wybrać?

Staramy się proponować wyłącznie najlepsze produkty, dlatego też współpracujemy z liderem branży - TeleRadio. W naszej ofercie znajdują się jedne z najbardziej popularnych systemów:
Wszystkie z nich stanowią kompletne zestawy, gotowe do użytkowania. Kasety, nadajniki i odbiorniki będące składowymi elementami sterowania bezprzewodowego posiadają niezbędne atesty i certyfikaty oraz spełniają normy europejskie.
 

Zalety sterowania radiowego

Lista zalet takiej formy obsługi urządzeń dźwignicowych jest długa, ale warto wymienić najważniejsze z nich, które nie bez powodu poprawiają poziom bezpieczeństwa podczas pracy i zwiększają jej wydajność:
  • urządzenia mało awaryjne, 
  • eliminują ryzyko potknięcia się o przewód (jak przy sterowaniu klasycznym za pomocą kabla), 
  • łatwa obsługa i konfiguracja - prezentowane urządzenia mają intuicyjne systemy zarządzające, 
  • kolorystyka odróżniająca od otoczenia - łatwo znaleźć gdy urządzenie nie leży na swoim miejscu, 
  • mnogość dostępnych modeli tak aby móc idealnie dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb klienta 
  • odporne na wstrząsy - co może się zdarzyć podczas prac na wysokości. 
 

Jaka cena sterowania radiowego suwnicy?

W zależności od wybranego modelu cena może znacznie się różnić. W naszej ofercie dostępne są zarówno proste jak i zaawansowane techologicznie systemy, z możliwością dostosowania do innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie Urządzeń Transportu Bliskiego. Ceny proponowanych rozwiązań zaczynają się od ok. 1000 zł, a w przypadku najlepszych i najbardziej niezawodnych modeli - sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych i są wyceniane indywidualnie na zapytanie - uwzględniając wszystkie indywidualne potrzeby danego urządzenia.
 

Kompletny system sterowania radiowego

W ofercie Ehak24 proponujemy wszystkie niezbędne elementy gotowe do użytkowania. Do wyboru są zarówno kasety sterownicze, ale również niezbędne do zestawu nadajniki i odbiorniki. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, Deklarację Zgodności CE oraz instrukcję użytkowania.
 

Systemy sterowania od E-hak24

Na rynku działamy już ponad 30 lat, a od kilkunastu lat prowadzimy swój sklep internetowy. Przez ten czas nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę w każdej dziedzinie, do której dostarczamy spersonalizowane rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować idealne rozwiązanie w segmencie bezprzewodowego sterowania radiowego urządeń transportu bliskiego, ale również zaprojektować, wykonać i dostarczyć takie urządzenie.  
0
Lista
0
Koszyk