e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Podnośniki

Podnośnik hydrauliczny Podnośniki hydrauliczne to uniwersalne urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach - od warsztatów samochodowych, poprzez zakłady produkcyjne, aż po przydomowe pracownie. Ich głównym zadaniem jest bezpieczne podnoszenie ciężkich przedmiotów na określoną wysokość. Lewarki hydrauliczne dostępne w naszym sklepie charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Dotyczy to m.in. udźwigu, a także gabarytów i masy. Oferujemy modele wyróżniające się różną konstrukcją, a co za ty...
Wyświetlane 20 z 22 wyników
Podnośniki (22)

Podnośniki

Podnośnik hydrauliczny

Podnośniki hydrauliczne to uniwersalne urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach - od warsztatów samochodowych, poprzez zakłady produkcyjne, aż po przydomowe pracownie. Ich głównym zadaniem jest bezpieczne podnoszenie ciężkich przedmiotów na określoną wysokość. Lewarki hydrauliczne dostępne w naszym sklepie charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Dotyczy to m.in. udźwigu, a także gabarytów i masy. Oferujemy modele wyróżniające się różną konstrukcją, a co za tym idzie, zastosowaniem.
 

Lewarki hydrauliczne - szeroki wybór modeli

W asortymencie sklepu e-hak24.pl znajdą Państwo szeroki wybór podnośników hydraulicznych, które umożliwiają bezpieczne i stabilne podnoszenie bardzo ciężkich przedmiotów. Oferujemy wyłącznie certyfikowane modele z gwarancją i pełną dokumentacją techniczną. Proponujemy zarówno podnośniki stacjonarne, jak i przenośne, wyróżniające się bardzo  wytrzymałą konstrukcją. Wszystkie lewarki hydrauliczne są proste w obsłudze. Dodatkowo można ich bezpiecznie używać w szerokim zakresie temperatur.

- W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. hydrauliczne podnośniki teleskopowe, przystosowane do pracy w pozycji pionowej i poziomej. Lewarki hydrauliczne są wyposażone m.in. w zawór przeciążeniowy, który gwarantuje bezpieczną eksploatację. Oferujemy wersje standardowe, jednotłokowe, a także modele charakteryzujące się niską konstrukcją, dzięki której można ich używać w trudno dostępnych miejscach. Każdy lewarek hydrauliczny jest dostępny w kilku wariantach, różniących się od siebie maksymalnym udźwigiem.
 
- Proponujemy Państwu również podnośnik hydrauliczny typu słupkowego, wyposażony w dwuczęściową dźwignię podnosząco-opuszczającą. Urządzenie tego typu idealnie sprawdzi się w trakcie serwisowania maszyn przemysłowych, naczep oraz pojazdów.
 
Oferujemy także stacjonarne podnośniki hydrauliczne wyposażone w stabilną płytę nożną oraz składaną kolbę, służącą do podnoszenia i opuszczania ładunku. Urządzenia tego typu oferują dwa punkty podnoszenia, dzięki czemu charakteryzują się wszechstronnym wykorzystaniem. Na szczególną uwagę  zasługują koziołki warsztatowe, wyposażone w wytrzymałe i stabilne podpory oraz 3-stopniową regulację wysokości.
 

Jakie podnośniki hydrauliczne można jeszcze znaleźć w sklepie e-hak24.pl?

 
W asortymencie sklepu e-hak24.pl znajdują się również podnośniki do wózków stacjonarnych WID, przeznaczone m.in. do przenoszenia bardzo ciężkich sprzętów i urządzeń. Korpus podnośnika obraca się o 360 stopni i oferuje płynne, bezstopniowe obniżanie ładunku.
 
Z kolei podnośnik do skrzyni biegów jest nieodzownym elementem w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Oferujemy modele wyposażone w wytrzymałe kółka obrotowe, wykonane z wysokogatunkowej stali. Podnośniki tego typu umożliwiają również bezpieczny demontaż osi, układów wydechowych i kół zębatych. Szeroki zakres pracy gwarantuje komfort użytkowania.
 
Proponujemy Państwu także hydrauliczne podnośniki maszynowe z wbudowanym, obracanym modułem pompującym i zdejmowaną dźwignią. Podnośniki tego typu są wyposażone w obrotową płytę podstawy.

Podnośniki stemplowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo również podnośniki stemplowe w różnych wariantach. Oferujemy m.in. modele wyposażone w teleskopowe ramiona oraz wersje z platformami. Urządzenia tego typu charakteryzują się perfekcyjną synchronizacją cylindrów. Zapewniają ponadto  pełną kontrolę nad podnoszeniem i opuszczaniem ładunku. Takie podnośniki świetnie sprawdzą się m.in. w warsztatach samochodowych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z podnośnikami lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.
 
0
Lista
0
Koszyk