Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Zawiesia pasowe Zawiesia wężowe Zawiesia chustowe

Zawiesia pasowe stanowią osprzęt pomocniczy do zastosowań przemysłowych w transporcie i podnoszeniu ładunków, sprawdzający się przede wszystkim tam, gdzie wymagana jest mała waga zawiesi przy zachowaniu ich dużej wytrzymałości. Szczególne zastosowanie znajdują tam, gdzie transportowany jest ładunek szczególnie narażony na uszkodzenia mechaniczne. Zawiesia pasowe montuje się do zblocza hakowego żurawia, suwnicy lub dźwignicy. Zawiesia pasowe występują w kilku różnych kolorach – każdy kolor jest oznaczeniem określonego dopuszczalnego obciążenia roboczego.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo pełną gamę zawiesi pasowych o wszelkich wymaganych parametrach. Proponujemy zawiesia pasowe proste, zawiesia wężowe, zawiesia zakończone pętlami, ogniwami, ogniwami przechodnimi, hakami, a także ich zestawy w wersjach 2-, 3- oraz 4-cięgnowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również zawiesia o obwodzie zamkniętym, przydatne w sytuacjach, gdy ładunek wyposażony jest w jeden element zaczepowy lub nie ma go wcale, wymagając podwieszania i obwiązywania.
Polski Techniczny Sklep Internetowy