+48 519 367 121
+48 71 349 35 02

Rejestracja konta

Jeżeli masz już konto, prosimy o przejście do strony logowania.

Pola oznaczone * są wymagane.

Dane firmowe

* Imię Nazwisko / Firma:
NIP:
* E-Mail:
* Telefon:

Dane do faktury

* Adres:
Adres kontynuacja:
* Miasto:
* Kod pocztowy:
* Kraj:

Twoje Hasło

* Hasło:
* Powtórz hasło:
*Akceptuję Regulamin świadczenia usług oraz Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść powyższego Regulaminu oraz Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie). Polityka prywatności , Regulamin zakupów

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.

Kontynuuj

Czy napewno chcesz pozostawić pole NIP puste?

Polski Techniczny Sklep Internetowy