e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia linowe

Zawiesia linowe To standardowy osprzęt pomocniczy do zastosowań przemysłowych przy podnoszeniu, przenoszeniu bądź transporcie ładunków. Wszystkie zawiesia z naszej oferty wykonano z zastosowaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dają optymalną wytrzymałość połączeń zaciskanych, a także są odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu można je stosować w różnych warunkach pogodowych. Wszystkie dostępne zawiesia linowe: jedno, dwu, trzy, czterocięgnowe i z obwodem zamkniętym produkowane są...
Wyświetlane 20 z 38 wyników
Zawiesia linowe (38)

Zawiesia linowe

Zawiesia linowe

To standardowy osprzęt pomocniczy do zastosowań przemysłowych przy podnoszeniu, przenoszeniu bądź transporcie ładunków. Wszystkie zawiesia z naszej oferty wykonano z zastosowaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dają optymalną wytrzymałość połączeń zaciskanych, a także są odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu można je stosować w różnych warunkach pogodowych. Wszystkie dostępne zawiesia linowe: jedno, dwu, trzy, czterocięgnowe i z obwodem zamkniętym produkowane są zgodnie z europejską normą PN-EN-13414. Idealnie sprawdzają się jako element zestawu dźwignicowego do podnoszenia różnego rodzaju ładunków. 

Zawiesia linowe - ceny bezpośrednio od producenta

Ponad 30 lat na rynku i nieustannie zdobywane doświadczenie skutkowało wyrobieniem przez naszą firmę pozycji lidera branży, a co za tym idzie – oferowanie wyrobów najwyższej jakości, z szybką dostawą do klienta lub odbiorem własnym. Wszystkie zawiesia wykonujemy nowoczesnej hali przemysłowej, specjalizujemy się w produkcji:
W naszej standardowej ofercie dostępne są wszystkie powyższe zawiesia z lin stalowych, a na specjalne zamówienie klienta możemy wykonać praktycznie każde zawiesie z lin aż do Fi=80mm, gwarantujemy najbogatszą i dostępną od ręki ofertę z zawiesiami!

Wytrzymałe zawiesia z lin stalowych

Wszystkie zawiesia linowe produkowane przez nas i dostępne w ofercie E-hak24 są atestowane oraz posiadają odpowiednie dokumenty poświadczające ich jakość oraz wymagane instrukcje: 
 • Deklaracja Zgodności CE,
 • instrukcja eksploatacji, 
 • instrukcja obsługi, 
 • instrukcja konserwacji. 
Każde zawiesie jest również specjalne ocechowane indywidualnym numerem serii, dopuszczalnym udźwigiem roboczym DOR (WLL) oraz rokiem wytworzenia. Do produkcji wykorzystywane są ocynkowane liny stalowe z rdzeniem włókiennym, a akcesoria do zawiesi tj. haki, szakle, elementy zawiesia – są malowane proszkowo. Przed oddaniem do użytku zawiesia poddawane są próbom obciążeniowym, aby były w 100% bezpieczne oraz posiadały deklarowane w karcie produktowej parametry.

Jakie akcesoria i zakończenia do zawiesi linowych?

Możliwości w dopasowaniu akcesoriów zawiesi są spore. Zależnie od docelowego przeznaczenia powinno się dobierać różne ich zakończenia. Za ich pomocą można podnosić ładunki z jednym, dwoma lub większą ilością punktów zaczepienia. Gdy wymienione sposoby podwieszenia ładunku nie wystarczają, istnieje możliwość obwiązania ładunku (np. przy transporcie rur lub innych podłużnych elementów). Do wyboru są zawiesia:
 • zakończone pętlą, typ „F”, 
 • zakończone kauszą typ „FK”, 
 • zakończone szaklą okrągłą lub podłużną, ocynkowaną lub nie, z zawleczką blokującą lub bez niej, typ „FKS”, 
 • zakończone dowolnym hakiem: obrotowym, zwykłym, bezpiecznym, kontenerowym, typ „FKSH”, 
 • obwodzie zamkniętym, typ „ZLOZ”,
 • jedno- lub dwupętlowe, typ „ZlOZ1/2F”, 
 • zaciskane, typ „S”. 

Jak wydłużyć żywotność zawiesi dźwignicowych?

Wszystkie zawiesia bez względu na rodzaj, długość, typ i wyposażenie – muszą przynajmniej raz w roku być poddane okresowej kontroli stanu technicznego, przeprowadzonej przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami. Przeglądy wykonuje się w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń mogących skutkować wypadkiem podczas korzystania z zawiesi stalowych. W przypadku zdiagnozowania wady nienadającej się do naprawy – dostępne są nowe zawiesia w dobrej cenie. 

Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa 

Zespół E-hak24 to grupa ludzi, którą tworzą specjaliści. Doskonale znają się na zawiesiach, zawsze doradzą w kwestii wyboru typu, udźwigu, długości oraz doboru odpowiednich akcesoriów. W razie potrzeby pomogą również skompletować zestaw do podnoszenia niestandardowych elementów, w skład którego wchodzą nie tylko zawiesia pasowe i zawiesia łańcuchowe, lecz także zawiesia wężowe oraz trawersachwytak do krawężników lub suwnica bramowa czy też wciągarka ręczna. Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o poradę w kwestii wyboru właściwego produktu, wybierz zawiesie w najlepszej cenie prosto od producenta.
0
Lista
0
Koszyk