Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Zawiesia linowe

Zawiesia linowe to standardowy osprzęt pomocniczy do zastosowań przemysłowych przy podnoszeniu, przenoszeniu bądź transporcie ładunków.
 
Zasadniczym elementem zawiesia linowego jest stalowa lina ze wzmocnionym splotem – z niej tworzy się cięgno różnie wyposażone bądź zakończone – np. pętlą, ogniwem bądź bezpośrednio hakiem służącym do mocowania ładunków. W przypadku zawiesi linowych często również stosuje się metalowe kausze, które zabezpieczają linę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zawiesia linowe dobrać można zależnie od ilości punktów zaczepowych przenoszonych ładunków – ze względu na tę cechę wyróżniamy zawiesia linowe 1-, 2-, 3- i 4-cięgnowe, a także – zawiesia linowe z obwodem zamkniętym, używane np. tam, gdzie ładunek nie ma żadnego punktu zaczepu.
 
Wszystkie zawiesia z naszej oferty wykonano z zastosowaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dają optymalną wytrzymałość połączeń zaciskanych, a także są odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu można je stosować w różnych warunkach pogodowych.
Polski Techniczny Sklep Internetowy