Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Zawiesia i akcesoria

W naszej ofercie znajdą Państwo zawiesia wszelkiego typu, niezbędne w transporcie bliskim. Proponujemy wysokiej jakości zawiesia wykonane z różnych materiałów – zawiesia linowe z lin stalowych, zawiesia łańcuchowe ze stalowych łańcuchów oraz zawiesia pasowe z wytrzymałych tkanin. Oferowane wersje to zawiesia cięgnowe, pętlowe, a także zawiesia wężowe i chustowe.

Zawiesia stosowane są w zestawieniu z dźwignicą, często z użyciem trawersy. Ich dobór wymaga uwzględnienia ciężaru oraz kształtu transportowanych ładunków. Najbardziej uniwersalne oraz są zawiesia łańcuchowe, cechujące się dużą odpornością na uszkodzenia. Zawiesia pasowe z tkanin poliestrowych doskonale sprawdzają się do ładunków podatnych na uszkodzenia i zarysowania.

Zawiesia z naszej oferty wyposażone są w haki, mogą być również uzupełniane o specjalistyczne uchwyty transportowe. Proponujemy również szereg akcesoriów do zawiesi – stalowe haki do zawiesi, haki skracające, szakle, ogniwa zbieralne, a także wszelkiego typu liny i łańcuchy stalowe.

Polski Techniczny Sklep Internetowy