+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Zawiesia i akcesoria

Zawiesia są ważnym osprzętem współpracującym z urządzeniami dźwignicowymi. Bez nich przenoszenie większości ładunków  byłoby po prostu niemożliwe. Od ich jakości i wytrzymałości zależy bezpieczeństwo prac przeładunkowych i transportowych. W zależności od typu ładunków wykorzystuje się zawiesia różniące się od siebie konstrukcją, materiałem i wielkością. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie certyfikowane zawiesia transportowe, zgodne z europejskimi normami. Ponadto, wysoki współczynnik bezpieczeństwa zapewnia wszechstronne wykorzystanie zawiesi.

Lekkie i wytrzymałe zawiesia pasowe

Zawiesia pasowe są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów syntetycznych, odpornych nie tylko na wodę, ale również oleje, benzynę, a nawet kwasy. Ich najważniejszą zaletą jest niska waga i elastyczność. Można je z powodzeniem wykorzystywać w bardzo szerokim przedziale temperatur, wynoszącym od -40℃ do +100℃. Dopuszczalne obciążenie robocze zawiesi pasowych dostępnych w naszym sklepie zawiera się w zakresie od 1 do nawet 20 ton. Oferujemy zawiesia zakończone pętlami typu ZPU oraz modele z ogniwami pochodnymi. Ponadto, dostępne są wersje z obwodem zamkniętym oraz 4-cięgnowe z hakami. Proponujemy także osłony do zawiesi chroniące przed zbyt szybkim zużyciem i uszkodzeniami mechanicznymi. Specyficznym typem zawiesi materiałowych są zawiesia chustowe, wykorzystywane głównie do przenoszenia ładunków podatnych na uszkodzenia powierzchni.

Solidne zawiesia łańcuchowe 

W naszym asortymencie znajdą Państwo zawiesia jedno-, dwu-, trzy- oraz czterocięgnowe klasy 8. Każde z nich można indywidualnie dopasować do konkretnych zastosowań, w zakresie dopuszczalnego obciążenia roboczego i długości. Wszystkie zawiesia łańcuchowe charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury. Gwarantują ponadto  dużą wytrzymałość. W naszym asortymencie znajdą Państwo także zawiesia łańcuchowe klasy 10, charakteryzujące się zwiększonym o 25% udźwigiem w stosunku do klasy 8. Zawiesia tego typu są przeznaczone do ciężkich prac przemysłowych. Dopuszczalne obciążenie robocze wybranych modeli przekracza 21 ton.

Niezawodne zawiesia łańcuchowe

Zawiesia łańcuchowe należą do standardowego wyposażenia pomocniczego w trakcie prac związanych z przenoszeniem i transportem ciężkich ładunków. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zawiesia jedno-, dwu-, trzy- i czterocięgnowe. Proponujemy wersje z różnymi zakończeniami, takimi jak kausze, pętle, haki obrotowe, haki bezpieczne, szekle i haki kontenerowe. Długość zawiesia, a także dopuszczalne obciążenie robocze można indywidualnie dostosować do konkretnych zastosowań. Oferujemy również liny stalowe ogólnego przeznaczenia o różnej średnicy, a co za tym idzie, różnej minimalnej sile zrywającej.

Szeroki wybór akcesoriów zawiesi

Najczęściej wykorzystywanym akcesorium zawiesi jest hak. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie, najpopularniejsze wersje haków, zarówno w klasie 8, jak i 10. Są to m.in. haki obrotowe, haki bezpieczne (również wersje z uchem), modele skracające, kontenerowe i haki przeznaczone do zawiesi pasowych. Oprócz haków mamy w asortymencie także ogromny wybór szekli podłużnych i okrągłuch typu A i C, ogniw do zawiesi, śrub rzymskich, nakrętek napinających, punktów mocujących i innych akcesoriów do lin. Wszystkie produkty mają niezbędne certyfikaty i są w pełni bezpieczne w użytkowaniu.
 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy