+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Zawiesia pasowe Zawiesia chustowe

Limit wyświetleń
Sortuj:
Zawiesia pasowe zakończone pętlami ZPU
Nr art. DD1003
15,99 zł od 15,19 zł
Osłony do zawiesi pasowych
Nr art. DD1094
41,51 zł od 39,44 zł
Zawiesia pasowe są niezwykle lekkie i wytrzymałe, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako sprzęt pomocniczy w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych. Zawiesia pasowe zakończone pętlami ZPU są wykonane z poliestru (PES), dzięki czemu są w pełni odporne nie tylko na wilgoć, ale przede wszystkim na oleje, benzynę, kwasy i inne substancje ciekłe, wykorzystywane m.in. w przemyśle ciężkim. Rozwiązanie tego typu świetnie sprawdzi się w przypadku transportu delikatnych ładunków.
 

Uniwersalne zawiesia pasowe

W tej kategorii można znaleźć zawiesia, które zostały wyprodukowane z podwójnej i poczwórnej warstwy materiału poliestrowego. Dzięki takiej konstrukcji, wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i jednocześnie bardzo niską wagą. Zawiesia są podzielone na kolory, które odpowiadają maksymalnemu udźwigowi roboczemu. Przykładowo, zawiesia pasowe 2 T są koloru zielonego, zawiesia pasowe 3 T są złote, a 5 T czerwone. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć modele, których dopuszczalne obciążenie robocze (DOR) wynosi od 1 do nawet 20 T.

Najważniejsze zalety zawiesi pasowych

Przedsiębiorstwo HAK dysponuje własnym centrum badawczym i laboratorium, w którym wszystkie zawiesia są poddawane rygorystycznym testom wytrzymałościowym. Dzięki nim mamy pewność, że nasze produkty są niezawodne. Zawiesia pasowe mogą być bezpiecznie wykorzystywane w bardzo szerokim przedziale temperatury roboczej, wynoszącym od -40℃ do +100℃. Specjalizujemy się także w produkcji zawiesi, które są zabezpieczane specjalnymi osłonami poliuretanowymi. Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla transportowanych ładunków. Miękka konstrukcja zawiesia nie porysuje nawet najbardziej delikatnych powierzchni. Wszystkie modele są zgodne z europejską normą EN 1492-1 i cechują się współczynnikiem bezpieczeństwa wynoszącym 7:1.

Dodatkowe informacje o zawiesiach pasowych

Na wszystkie zawiesia pasowe udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. W zestawie, oprócz głównego produktu, użytkownik otrzymuje deklarację zgodności CE, a także szczegółową instrukcję obsługi i eksploatacji. Ponadto w komplecie znajdują się informacje dotyczące sposobu konserwowania zawiesi pasowych, dzięki którym nasze produkty będą bezproblemowo służyć przez bardzo długi czas. Wszystkie zawiesia są znakowane poprzez numer serii, a także rok produkcji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zawiesiami lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań.
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy