+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Pakiety zawiesi pasowych

Limit wyświetleń
Sortuj:

Pakiety zawiesi pasowych wysokiej jakości 

Pakiety zawiesi pasowych przeznaczone są do różnego rodzaju zastosowań w szeroko rozumianym przemyśle i transporcie. Wykonane są z niezwykle wytrzymałego poliestru. Dzięki temu, że są bardzo lekkie, pozwalają na szybki, łatwy, a co najważniejsze - bezpieczny transport masywnych elementów bez narażania ich na uszkodzenia. Oferowane przez nas pakiety zawiesi posiadają deklarację zgodności, opatrzoną znakiem jakości i bezpieczeństwa CE. 
 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Z uwagi na fakt, że zawiesia pasowe używane są przez ludzi oraz niejednokrotnie pracują w ekstremalnie ciężkich warunkach, muszą spełniać szczegółowe i rygorystyczne wymagania. 
 
W naszym laboratorium przeprowadzamy skrupulatne badania i testy w trakcie procesu produkcji, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo podczas użytkowania naszych produktów. Do każdego z nich dołączamy metkę z ważnymi informacjami dotyczącymi parametrów, a także certyfikaty oraz instrukcję obsługi i konserwacji.
Do produkcji zawiesi wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony nie tylko dla zdrowia i życia ludzi, ale również transportowanego ładunku. Zawiesia, które oferujemy, spełniają wszystkie ważne normy regulowane przez odpowiednie dyrektywy unijne oraz krajowe dotyczące ich budowy, wytrzymałości i bezpieczeństwa. 
 

Uniwersalne pakiety zawiesi

Dzięki wykorzystaniu technologii wielowarstwowego materiału poliestrowego (PES) zawiesia pasowe wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, zachowując przy tym niską masę własną, co ułatwia codzienną pracę. Poliester zapewnia odporność na ciecze ropopochodne oraz substancje chemiczne, które często spotykane są w przemyśle. Dodatkowo zawiesia zakończone są wzmocnionymi pętlami, gwarantującymi pewne i mocne zawieszenie na urządzeniach dźwigowo-transportowych. 
Zawiesia pasowe dzielimy na podstawowe grupy według dopuszczalnego obciążenia roboczego (DOR). 
Oferowane przez nas pakiety składają się z kilku tych samych zawiesi ogólnego przeznaczenia oraz grup o różnym obciążeniu roboczym. Daje to możliwość doboru i dostosowania odpowiedniego zawiesia pasowego do przenoszonego ładunku. 
 

Pakiety zawierają m.in.:

  • zawiesia pasowe 2t - oznaczone kolorem zielonym o dopuszczalnym obciążeniu roboczym nieprzekraczającym 2 tony, 
  • zawiesia pasowe 3t – w kolorze żółtym o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu roboczym do 3 ton, 
  • zawiesia pasowe 5t – oznaczone w kolorze czerwonym, które posiadają obciążenie robocze nieprzekraczające 5 ton. 
Aby ułatwić Państwu wybór, oferowane w naszym sklepie internetowym pakiety zawiesi dostępne są w różnych konfiguracjach nośności i długości.
W przypadku problemu z doborem odpowiedniego pakietu służymy Państwu pomocą oraz doradztwem.
 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy