+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Zawiesia linowe 4-cięgnowe

Limit wyświetleń
Sortuj:

Zawiesia linowe 4-cięgnowe

Zawiesia linowe wyposażone w 4 cięgna są przeznaczone do bezpiecznego transportowania i podnoszenia ładunków z 3 lub 4 punktami zaczepowymi. Znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle. W asortymencie naszego sklepu są dostępne zawiesia linowe 4-cięgnowe zakończone różnymi rodzajami haków, szekli, a także wersje z pętlami. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów gwarantuje wysoką wytrzymałość, długą żywotność i wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.
 

Zawiesia linowe czterocięgnowe - kluczowe zalety

Wszystkie zawiesia dostępne w naszej ofercie zostały wykonane zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE oraz normą europejską PN-EN 13414-1. Ponadto wszystkie modele zostały poddane próbom obciążeniowym już na etapie produkcji. Efektem takiego podejścia są wysokiej klasy zawiesia linowe, wyróżniające się wyjątkową wytrzymałością i łatwą obsługą.
  • Szeroki zakres temperatury roboczej wynoszący od -40℃do +100℃ gwarantuje zachowanie pełnej sprawności i właściwości zawiesi linowych, bez względu na panujące warunki.
  • Wszystkie elementy zawiesia linowego są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie lub malowanie proszkowe.
  • Zawiesia linowe 4-cięgnowe dostępne w tej kategorii charakteryzują się współczynnikiem bezpieczeństwa wynoszącym 5:1.
Kolejną zaletą zawiesi jest zastosowanie niezwykle giętkiej i jednocześnie bardzo wytrzymałej liny stalowej. Takie połączenie gwarantuje wysoki komfort pracy i pełne bezpieczeństwo.
 

Zawiesia linowe 4-cięgnowe - opis modeli dostępnych w ofercie

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć różne rodzaje zawiesi linowych. Każdy model występuje w różnych wariantach dopuszczalnego obciążenia roboczego (DOR), w zakresie pracy 0° ≤ α ≤ 90° i 90° ≤ α ≤ 120°. W pierwszym przypadku parametr DOR zawiera się w przedziale od 1000 kg do 21100 kg, natomiast w drugim od 800 kg do 15100 kg. Z kolei średnica liny waha się od 6,3 mm do 28 mm. Minimalna długość liny stalowej wynosi 1 m, a maksymalna 10 mm. Jakie wersja zawiesia linowego 4-cięgnowego oferujemy?
  • Proponujemy zawiesia linowe ze standardowymi hakami oraz z tak zwanymi hakami bezpiecznymi. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu, transportowany lub podnoszony ładunek jest chroniony przed samoczynnym wypięciem.
  • Oferujemy także zawiesia zakończone hakami kontenerowymi oraz hakami obrotowymi, również wyposażonymi w dodatkowe zabezpieczenie.
  • W tej sekcji dostępne są też zawiesia czterocięgnowe z szeklami.
  • Na szczególną uwagę zasługują zawiesia z pętlami, przeznaczone do podnoszenia i transportowania ładunków bez punktów zaczepowych. W takim przypadku pętle stalowe wykorzystuje się do obwiązywania lub podwieszania elementu.
W przypadku zawiesi z hakami istnieje możliwość demontażu szekli, dzięki czemu można błyskawicznie wymienić elementy chwytne.
 

Szczegółowe przeglądy i kompletna regeneracja zawiesi

Oprócz sprzedaży, wykonujemy również przeglądy zawiesi, a także przeprowadzamy ich regenerację. Prawidłowa eksploatacja i konserwacja zawiesi znacząco wydłuża ich żywotność. Ponadto specjalizujemy się w testach wytrzymałościowych, wystawianiu certyfikatów prób i kontroli. Wykonujemy usługi zarówno w siedzibie naszej firmy lub w fabryce, magazynie i każdym innym miejscu, w którym wykorzystywane są zawiesia linowe.
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy