e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Liny stalowe 12mm

Liny stalowe fi 12 mogą być i są wykorzystywane w każdej branży przemysłowej i nie tylko. Bardziej powszechne zastosowanie odnaleźć można m.in. we wszelkich wyciągarkach, np. leśnych (lebiodki leśne), samochodowych. Do użytkowania lin stalowych nie są potrzebne żadne dodatkowe uprawnienia, ale do urządzeń, na których są one wykorzystywane, czasem zdarza się potrzeba odpowiedniego przeszkolenia osoby obsługującej dany sprzęt. Idealnym przykładem będzie zestawienie ze sobą dwóch różnych urządzeń, których jednym z głównych elementów jest właśnie lina stalowa fi 12. Pie...
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Liny stalowe 12mm (4)

Liny stalowe 12mm

Liny stalowe fi 12 mogą być i są wykorzystywane w każdej branży przemysłowej i nie tylko. Bardziej powszechne zastosowanie odnaleźć można m.in. we wszelkich wyciągarkach, np. leśnych (lebiodki leśne), samochodowych. Do użytkowania lin stalowych nie są potrzebne żadne dodatkowe uprawnienia, ale do urządzeń, na których są one wykorzystywane, czasem zdarza się potrzeba odpowiedniego przeszkolenia osoby obsługującej dany sprzęt. Idealnym przykładem będzie zestawienie ze sobą dwóch różnych urządzeń, których jednym z głównych elementów jest właśnie lina stalowa fi 12. Pierwsze z nich to uprzednio wspomniane wciągarki samochodowe, które mogą być wyposażone w linę 12mm stalową i każdy może je używać, a drugie z kolei to suwnice bramowe z wciągnikami linowymi. W tym przypadku lina stalowa fi 12 mm może być zamontowana na bębnie wciągnika, a całą suwnicę obsługiwać może wyłącznie osoba po odpowiednim przeszkoleniu, z uprawnieniami do takich czynności.

Lina stalowa 12mm wytrzymałość

Lina 12mm stalowa zawdzięcza swoją popularność dokładnie przemyślanej konstrukcji. Najpopularniejsze oferowane przez nas liny stalowe fi 12mm posiadają czterowarstwowy splot 6x37+Fc, który powoduje, że lina jest stosunkowo miękka co pozwala na jej łatwe zginanie, np. w celu zamontowania na jej końcach kauszy (okuć). Jest zbudowana z sześciu splotów, w każdym po 37 drutów tego samego przekroju, w czterech warstwach (1+6+12+18). Znacznik FC w modelu (ang. Fibre core) mówi o materiale rdzenia - w tym przypadku jest to rdzeń włókienny, który odpowiada za przytaczaną elastyczność liny.

Lina stalowa 12mm

Wszystkie liny stalowe fi 12 mm są dostępne od ręki. Nasz zespół doświadczonych specjalistów chętnie doradzi ich pomoże wybrać najodpowiedniejszy typ, rodzaj i parametry danej liny stalowej fi 12 mm. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pozostałych lin. Na specjalne zamówienie realizujemy dostawy według indywidualnej specyfikacji klienta, również na liny o większej średnicy niż podane na stronie. Wszystkie liny możemy dodatkowo wyposażyć w różne akcesoria takie jak: kausze i tulejki aluminiowe, haki obrotowe, haki zawiesiowe, haki kontenerowe, ogniwa główne, przejściowe i rozbieralne lub szakle (podłużne i omega).

Lina stalowa fi 12 ehak24

Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, oferujemy również kompletne wspominane akcesoria dedykowane linom stalowym o średnicy 12mm. Przy wyborze konkretnego dodatku może pomóc jeden z naszych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwoli uniknąć nietrafionych decyzji zakupowych jest o wiele łatwiej dobrać idealny produkt do docelowych prac. Korzystając z lin i zawiesi należy jeszcze pamiętać o przeprowadzaniu regularnej kontroli stanu technicznego u przeszkolonej osoby z uprawnieniami do takich czynności.
0
Lista
0
Koszyk