+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Ogniwa

Limit wyświetleń
Sortuj:

Ogniwa stalowe różnego typu

To akcesoria niezbędne w obszarze zawiesi, ze szczególnym uwzględnieniem zawiesi cięgnowych linowych oraz łańcuchowych. Stanowią również część zawiesi pasowych cięgnowych, a jedyną grupą zawiesi, w których ogniwa nie są stosowane, są zawiesia wszystkich typów o obwodzie zamkniętym. 
 

Ogniwa zbiorcze

Ogniwa zbiorcze to rodzaj ogniw nierozbieralnych. Umożliwiają zarówno łączenie cięgien, jak i zamocowanie całego zawiesia na haku dźwignicy. Składają się z trzech elementów – dużego ogniwa, służącego do zawieszenia zawiesia na haku dźwignicy oraz zespolonych z nim dwóch mniejszych ogniw do zamocowania cięgien linowych bądź łańcuchowych. Ogniwa zbiorcze stosuje się w budowie zawiesi łańcuchowych i zawiesi linowych trzycięgnowych oraz czterocięgnowych. W przypadku zawiesi łańcuchowych i zawiesi linowych dwucięgnowych oraz jednocięgnowych stosuje się ogniwa pojedyncze
Oferowane przezEhak24  Ogniwa zbiorcze do zawiesi cięgnowych wykonane zostały zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz przepisami normy PN-EN-13155 ze stali w klasie 8. Ich wytrzymałość na rozciąganie wynosi 800 N/mm2, a współczynnik bezpieczeństwa 4. Zarówno ogniwa zbiorcze do zawiesi linowych, jak i ogniwa zbiorcze do zawiesi łańcuchowych są zabezpieczone przed działaniem warunków zewnętrznych – malowane proszkowo oraz odporne na korodowanie. 
Ehak24 proponuje asortyment ogniw zbiorczych do zawiesi linowych o dopuszczalnym obciążeniu roboczym do 21 ton, a ogniw zbiorczych do zawiesi łańcuchowych – do 26,5 tony. 
 

Ogniwa rozbieralne

Ofertę akcesoriów do budowy zawiesi uzupełnia asortyment ogniw rozbieralnych – elementów pozwalających na zmianę cięgien, zakończeń cięgien bądź innych elementów używanych w przypadku zawiesi linowych oraz zawiesi pasowych. Zazwyczaj służy jako połączenie pomiędzy cięgnem i ogniwem zbiorczym, służącym do zamocowania zawiesia na haku dźwignicy. 
Oferowane przez Ehak24 ogniwa rozbieralne to elementy wykonane z wysokojakościowej stali, zgodnie z obowiązującymi normami. Podobnie jak ogniwa zbiorcze podczas procesu produkcji poddawane są badaniom zmęczeniowym oraz testom naprężeń – gwarantują sprawdzoną wytrzymałość oraz trwałość użytkowania. Współczynnik bezpieczeństwa w przypadku ogniw rozbieralnych również wynosi 4, a ich wytrzymałość na rozciąganie - 800 N/mm2. Ogniwa rozbieralne wszystkich typów są zabezpieczone poprzez malowanie proszkowe, które zabezpiecza je przed działaniem warunków atmosferycznych, 
Sklep Ehak24 proponuje asortyment ogniw rozbieralnych o dopuszczalnym obciążeniu roboczym do 12,5 tony. 
 

Ehak24

Ehak24 oferuje szeroką gamę zawiesi wszystkich rodzajów – zawiesi linowych, łańcuchowych oraz zawiesi pasowych. Oferujemy zarówno zawiesia cięgnowe, jak i zawiesia pętlowe oraz zawiesia o obwodzie zamkniętym. Asortyment ogniw zbiorczych oraz ogniw rozbieralnych to uzupełnienie tej oferty, umożliwiające wymianę elementów łączących. Zespół sklepu służy wsparciem technicznym i doradztwem na wszystkich etapach wyboru produktów oraz ich eksploatacji. 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy