e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Akcesoria zawiesi

Akcesoria zawiesi To szeroka gama elementów niezbędnych do prawidłowego podwieszenia ładunku oraz bezpiecznego używania wszystkich typów zawiesi. Oferta akcesoriów zawiesi to pełen asortyment sprzętu, pozwalający dobrać rozwiązania odpowiednio do używanych zawiesi oraz prowadzonych działań transportowych.    Akcesoria zawiesi w Ehak24 Haki
Wyświetlane 20 z 55 wyników
Akcesoria zawiesi (55)

Akcesoria zawiesi

Akcesoria zawiesi

To szeroka gama elementów niezbędnych do prawidłowego podwieszenia ładunku oraz bezpiecznego używania wszystkich typów zawiesi. Oferta akcesoriów zawiesi to pełen asortyment sprzętu, pozwalający dobrać rozwiązania odpowiednio do używanych zawiesi oraz prowadzonych działań transportowych. 
 

Akcesoria zawiesi w Ehak24

  • Haki – jeden z podstawowych elementów zawiesi wszystkich typów, stanowiący najpowszechniejsze zakończenie cięgien oraz część zaczepową. W ofercie E-hak24 umieściliśmy wszystkie typy haków – klasyczne haki zawiesiowe z uchem, haki bezpieczne z uchem, haki obrotowe, haki kontenerowe, a także haki skracające. Haki obrotowe stanowią rozwiązanie idealne do zawiesi linowych – zapobiegają skręcaniu liny. Haki skracające możliwe są do zastosowania wyłącznie w przypadku zawiesi łańcuchowych. Haki kontenerowe maja kształt przystosowany do naroży zaczepowych kontenerów – można go zamocować do różnych typów zawiesi z zastosowaniem ogniwa rozbieralnego bądź szakli.  
  • Ogniwa do zawiesi – owalne elementy stalowe w formie pierścieni. Ogniwa w wersji pełnej, nierozbieralnej służą do łączenia cięgien zawiesi linowych bądź łańcuchowych. Ogniwa w wersji rozbieralnej mają obwód otwieralny i służą do połączenia cięgien łańcuchowych klasy 8 z ogniwem zbiorczym lub innymi komponentami. 
  • Śruby rzymskie – specjalistyczne akcesoria, składające się z dwóch prętów połączonych nakrętką podłużną. Pręty są nagwintowane w przeciwnych kierunkach – ich naciągnięcie umożliwia skręcanie środkowej nakrętki. Śruby rzymskie służą do naciągania, napinania oraz regulowania lin, przewodów, a nawet sznurów. Stosowane są głównie w budownictwie oraz innych gałęziach przemysłu, w których używa się wymagających naciągu elementów konstrukcyjnych z lin stalowych. Śruby rzymskie mogą mieć różne zakończenia – wśród najczęściej używanych wymienia się hak, oko oraz szaklę. Ich wybór jest zależny od zastosowania. 
  • Szakle – stalowe klamry w kształcie litery U (szakle podłużne) lub litery omega (szakle okrągłe). Tworzy zamknięty obwód, zamykany lub otwierany  za pomocą śruby, sworznia lub sprężynowej zapadki. Używana jest do łączenia łańcuchów albo lin w zawiesiach Jest również elementem pośredniczącym do szybkiego i czasowego połączenia liny bądź łańcucha zawiesia z elementem zaczepowym ładunku w formie ucha. 
  • Akcesoria do lin – grupa asortymentowa, obejmująca elementy stosowane do pracy z linami. Oferujemy w niej nakrętki z uchem, śruby z uchem, kausze do lin stalowych, zaciski do lin stalowych, tuleje aluminiowe oraz końcówki stożkowe. Nakrętki oraz śruby z uchem stosowane są jako elementy zaczepowe – pierwsze do mocowania na istniejących złączach śrubowych, drugie – do wkręcania jako śruby. Kausze to stalowe elementy stosowane najczęściej jako wzmocnienie i ochrona wnętrza pętli w zawiesiach z lin stalowych. Zaciski do lin służą do łączenia lin oraz tworzenia pętel z lin. Końcówki stożkowe to element do zalewania kompozytem na zakończeniach linowych. 
  • Punkty mocujące – grupa akcesoriów, które umożliwiają mocowanie i kotwiczenie ładunków w różnych sytuacjach transportowych. Punkty mocujące oferujemy w formie nakładanej na istniejące połączenia śrubowe, wkręcanej, a także w wersji do przyspawania do powierzchni stalowej. Zaletą punktów mocujących w postaci śrub jest uchylne ucho, umożliwiające łatwiejsze manipulowanie pozycją liny. Punkty mocujące stosuje się przede wszystkim w technice dźwigowej oraz budowlanej.
 

Ehak24.pl

W sklepie internetowym Ehak24 dostępne są wszystkie konieczne akcesoria zawiesi stosowane podczas używania zawiesi wszystkich typów. Oferujemy również elementy potrzebne do obsługi lin i łańcuchów. Wszystkie akcesoria zawiesi pochodzą od sprawdzonych producentów,  są zgodne z obowiązującymi normami oraz opatrzone znakiem CE. Nasz doświadczony zespół służy wsparciem technicznym w wyborze elementów oraz doradza w kwestii ich zastosowania czy tez późniejszej eksploatacji. Dbamy o szybką i bezpieczną wysyłkę oraz odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące produktu oraz jego dostawy.   
0
Lista
0
Koszyk