Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Zawiesia linowe jednocięgnowe

Limit wyświetleń
Sortuj:

W sklepie internetowym Ehak24.pl zakupią Państwo wytrzymałe zawiesia linowe o wszechstronnym zastosowaniu w transporcie ładunków. Prezentujemy zawiesia linowe jednocięgnowe w szerokiej palecie wariantów, które przeznaczone są do transportu elementów z jednym punktem zaczepowym. Są to między innymi z pętlami, ogniwami, kauszami, hakami bezpiecznymi, obrotowymi i kontenerowymi, szaklami. Wszystkie haki wykonane są zgodnie z normami europejskimi z najwyższej jakości materiałów.

Dzięki dodatkowemu wykończeniu techniką cynkowania zachowują odporność na korozję. Oferowane w naszym sklepie internetowym Ehak24.pl zawiesia są bezpieczne w użytkowaniu, wygodne i łatwe w obsłudze, odporne na temperaturę oraz na warunki atmosferyczne, co powoduje, że są niezastąpionymi sprzętem pomocniczym w transporcie ładunków. Do Państwa dyspozycji oddajemy zawiesia o różnych parametrach – dopuszczalnym obciążeniu roboczym (DOR), średnicy liny oraz długości. Jesteśmy także w stanie dostarczyć zawiesia o większych udźwigach na zamówienie.

Polski Techniczny Sklep Internetowy