e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Pakiety - NOWOŚĆ!

Jako producent oferujemy najwyższej jakości pakiety zawiesi różnego rodzaju i przeznaczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zawiesia pasowe oraz zbliżone parametrami zawiesia wężowe wykonane z wyjątkowo wytrzymałego włókna poliestrowego (PES). Do produkcji naszych zawiesi używamy jedynie materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze zawiesia posiadają atesty, certyfikaty oraz deklarację zgodności CE, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. ...
Wyświetlane 20 z 40 wyników
Pakiety - NOWOŚĆ! (40)

Pakiety - NOWOŚĆ!

Jako producent oferujemy najwyższej jakości pakiety zawiesi różnego rodzaju i przeznaczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zawiesia pasowe oraz zbliżone parametrami zawiesia wężowe wykonane z wyjątkowo wytrzymałego włókna poliestrowego (PES). Do produkcji naszych zawiesi używamy jedynie materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze zawiesia posiadają atesty, certyfikaty oraz deklarację zgodności CE, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo.

Zalety naszych zawiesi

Najważniejsze zalety, którymi wyróżniają się nasze produkty, to:
  • Bezpieczeństwo – zawiesia testowane są podczas produkcji we własnym laboratorium.
  • Niezawodność – nasze zawiesia wytwarzane są z najlepszych dostępnych materiałów.
  • Wytrzymałość – oferujemy zawiesia o maksymalnyme dopuszczalnyme obciążeniue sięgającym 20 ton.
  • Trwałość – nasze zawiesia są odporne na substancje chemiczne i ropopochodne.
  • Pewność – wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami, posiadają deklarację zgodności oraz atesty.
Krótko mówiąc, nasze zawiesia to solidność, jakość i bezpieczeństwo w jednym pakiecie.
 

Zestawy zawiesi pasowych i wężowych

Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić wybór odpowiedniego rozwiązania, w 100% dopasowanego do Państwa potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy specjalne zestawy zawiesi dostępnych w naszym sklepie od ręki.
Oferowane przez naszą firmę pakiety zawiesi dostępne są w różnych wariantach. Skompletowane są w grupy najczęściej wybieranych modeli  o zróżnicowanych parametrach oraz w zestawy mieszane składające się z zawiesi o odmiennej nośności (DOR), ilości i długości. 
 

Uniwersalne zawiesia do wszechstronnych zastosowań

Poliestrowe zawiesia są najczęściej wybieranym produktem transportowym używanym do przenoszenia oraz podtrzymywania ładunków. Ze względu na swoją uniwersalność zastosowań są chętnie wybierane  w różnych dziedzinach przemysłu. Dzięki swojej elastyczności pozwalają na szybkie, solidne i bezpieczne podwieszenie materiałów.
 

Podział zawiesi według DOR oraz kolorów

Zawiesia transportowe, zarówno pasowe, jak i wężowe, dzielimy według (DOR) maksymalnego dopuszczalnego obciążenia roboczego, które odzwierciedla kolor materiału, z jakiego wykonano zawiesie. W naszej ofercie pakietów zawiesi możemy wyróżnić następujące modele i ich kolory:

Niestandardowe zestawy zawiesi

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny wymiar zawiesi specjalnie na Państwa potrzeby o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu nieprzekraczającym 20 ton. Możemy również dowolnie skonfigurować zestaw, który będzie zawierał produkty dobrane do Państwa potrzeb.
Korzystając z naszej oferty, mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi oraz bezpiecznych zakupów internetowych. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej wyjątkowej oferty zestawów zawiesi.
 
0
Lista
0
Koszyk