Sterowanie radiowe

Sterowanie radiowe to rozwiązanie standardowo wykorzystywane w przypadku suwnic oraz innych urządzeń dźwignicowych. Gwarantują bezpieczeństwo, prostą obsługę oraz unikatową wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne systemy zdalnego sterowania wciągników elektrycznych linowych i łańcuchowych, pracujących na wciągarce bramowej, żurawiu bądź samodzielnie. Proponujemy również systemy radiowego sterowania suwnic, pozwalające z jednego pilota bądź joysticka kontrolować zarówno poziomą jazdę suwnicy, jak i pionową i poziomą pracę wciągnika czy wciąg...
Wyświetlane 20 z 41 wyników
Sterowanie radiowe (41)

Sterowanie radiowe

Sterowanie radiowe to rozwiązanie standardowo wykorzystywane w przypadku suwnic oraz innych urządzeń dźwignicowych. Gwarantują bezpieczeństwo, prostą obsługę oraz unikatową wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne systemy zdalnego sterowania wciągników elektrycznych linowych i łańcuchowych, pracujących na wciągarce bramowej, żurawiu bądź samodzielnie. Proponujemy również systemy radiowego sterowania suwnic, pozwalające z jednego pilota bądź joysticka kontrolować zarówno poziomą jazdę suwnicy, jak i pionową i poziomą pracę wciągnika czy wciągarki. Oferujemy również sterowanie radiowe do suwnic w wersji przystosowanej do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, o wysokiej temperaturze lub mocno zapylonych.

Wszystkie produkty z naszego asortymentu to sprzęt wysokiej jakości, pochodzący od sprawdzonych dostawców. Są łatwo programowalne, a ich działanie nie koliduje z pracą innych urządzeń – w tym również sterowanych radiowo. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

0
Lista
0
Koszyk