+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
części zamienne części zamienne części zamienne

Sterowanie radiowe

Limit wyświetleń
Sortuj:

Sterowanie radiowe to rozwiązanie standardowo wykorzystywane w przypadku suwnic oraz innych urządzeń dźwignicowych. Gwarantują bezpieczeństwo, prostą obsługę oraz unikatową wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne systemy zdalnego sterowania wciągników elektrycznych linowych i łańcuchowych, pracujących na wciągarce bramowej, żurawiu bądź samodzielnie. Proponujemy również systemy radiowego sterowania suwnic, pozwalające z jednego pilota bądź joysticka kontrolować zarówno poziomą jazdę suwnicy, jak i pionową i poziomą pracę wciągnika czy wciągarki. Oferujemy również sterowanie radiowe do suwnic w wersji przystosowanej do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, o wysokiej temperaturze lub mocno zapylonych.

Wszystkie produkty z naszego asortymentu to sprzęt wysokiej jakości, pochodzący od sprawdzonych dostawców. Są łatwo programowalne, a ich działanie nie koliduje z pracą innych urządzeń – w tym również sterowanych radiowo. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Polski Techniczny Sklep Internetowy