+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Piktogram kierunkowy magnetyczny czarno-biały: dwubiegowy

Piktogram kierunkowy magnetyczny czarno-biały: dwubiegowy
Piktogram kierunkowy magnetyczny czarno-biały: dwubiegowy
Produkty powiązane:
 • Uchwyt prowadnicy bez śrub i płytki gwintowanej
 • Nakrętka czworokątna ze śrubą M8x25/N
 • Zaślepka C-szyny
 • Wózek kablowy stalowy z uchwytem plastikowym WKP
 • Wózek zabierakowy stalowy z plastikowym uchwytem WZP-01, WZP-02
 • Stycznik 4-biegunowy AC3-9A
 • Stycznik 3-biegunowy AC3-80A
 • Stycznik 3-biegunowy AC3-115A
 • TIGER nadajnik 8-przyciskowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik manipulatorowy czterostopniowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik manipulatorowy analogowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik manipulatorowy dwustopniowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik 12-przyciskowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik 10-przyciskowy z odbiornikiem
 • TIGER nadajnik 6-przyciskowy z odbiornikiem
Piktogramy kierunkowe służą do oznaczania kierunków ruchu maszyn, w  szczególności urządzeń dźwignicowych takich jak suwnice, żurawie, bramki warsztatowe, wciągniki jezdne, zgodnie z oznaczeniem na pulpicie urządzeni... czytaj więcej
Dostępność: do 2 dni
Punkty do zdobycia: 9
Cena brutto: 9.22 zł
Netto: 7.50
Koszt transportu: od 17.00 zł (Waga: 0.00 kg)
Nr art.: DD1039
ZAZNACZ WYBRANY MODEL
Fi [mm] Cena
100 Brutto: 9.22 zł
Netto: 7.50 zł
150 Brutto: 12.30 zł
Netto: 10.00 zł
250 Brutto: 24.60 zł
Netto: 20.00 zł
Cofnij zaznaczenie wybranego modelu.

Piktogramy kierunkowe służą do oznaczania kierunków ruchu maszyn, w  szczególności urządzeń dźwignicowych takich jak suwnice, żurawie, bramki warsztatowe, wciągniki jezdne, zgodnie z oznaczeniem na pulpicie urządzenia sterowniczego czyli kasety sterującej lub systemu radiowego.

Wykonanie oznaczeń na folii magnetycznej ułatwia ich montaż na konstrukcji stalowej maszyny. W przeciwieństwie do standardowo używanych oznaczeń kierunkowych naklejanych na konstrukcję stalową dźwignicy, piktogramy magnetyczne dają możliwość szybkiej i nieinwazyjnej zmiany miejsca umieszczenia oznaczeń.

Konserwator urządzenia lub osoba do tego upoważniona może w zasadzie jednym ruchem ręki zainstalować a także usunąć piktogram na i z urządzenia czy też zmienić jego lokalizację dostosowując do jak najlepszej widoczności dla operatora dźwignicy

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy (Dz. U. Nr 191, poz. 1596, ze zm.) Urząd Dozoru Technicznego zidentyfikował najczęstsze zagrożenia dla poszczególnych rodzajów urządzeń. Brak jednoznacznych i widocznych oznaczeń urządzeń został wskazany na miejscu pierwszym.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.


Lista najczęściej identyfikowalnych zagrożeń przy suwnicach

Charakterystyka:

 • zgodne z wymaganiami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE;
 • zastosowanie do maszyn, urządzeń dźwignicowych, suwnic, żurawi, bramek, wciągników jezdnych;

UWAGA: Zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE wymagane jest jednoznaczne oznaczenie kierunków ruchu maszyny w odniesieniu do oznaczeń przycisków pulpitu sterowniczego.

Brak recenzji dla tego produktu.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja:
Uwaga: HTML niedozwolony!
Ocena: Negatywna            Pozytywna

Czy masz jakieś pytania do produktu: Piktogram kierunkowy magnetyczny czarno-biały: dwubiegowy ?


Firma: *NIP: *Telefon: *Adres e-mail *Twoje pytanie:

Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie). Polityka prywatności .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.Tagi: 1261 ,
Polski Techniczny Sklep Internetowy