Akcesoria do lin

Akcesoria do lin stalowych Oferta akcesoriów do lin stalowych Ehak24.pl obejmuje szeroki wybór elementów wykorzystywanych przy wykonywaniu osprzętu z zastosowaniem lin stalowych oraz w mocowaniach lin przy różnych zastosowaniach. Umożliwiamy dobór oraz szybką dostawę odpowiednich artykułów wysokiej jakości.    Akcesoria do linek stalowych - rodzaje Szeroka dostępność...
Wyświetlane 20 z 9 wyników
Akcesoria do lin (9)

Akcesoria do lin

Akcesoria do lin stalowych

Oferta akcesoriów do lin stalowych Ehak24.pl obejmuje szeroki wybór elementów wykorzystywanych przy wykonywaniu osprzętu z zastosowaniem lin stalowych oraz w mocowaniach lin przy różnych zastosowaniach. Umożliwiamy dobór oraz szybką dostawę odpowiednich artykułów wysokiej jakości. 
 

Akcesoria do linek stalowych - rodzaje

Szeroka dostępność lin stalowych umożliwia stosowanie ich w różnych sytuacjach produkcyjnych i przemysłowych. Profesjonalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria do linek stalowych pozwalają na wykorzystywanie ich do budowy zawiesi oraz solidnych mocowań różnego typu. 
 
Nakrętki z uchem, śruby z uchem – elementy wyposażone w funkcjonalne ucho, służące jako punkty zaczepowe w technice dźwigowej. Mocowane są poprzez wkręcanie (śruby) bądź nakręcanie na istniejących śrubach (nakrętki). Mogą być mocowane w różnego typu materiałach, stanowiąc tym samym punkty podwieszenia w ładunkach, które nie posiadają zaczepów we własnej konstrukcji. Nakrętki i śruby z uchem służą do mocowania lin, łańcuchów a także – podejmowania ładunku z zastosowaniem haków zawiesi bądź uchwytów transportowych. 
 
Kausze do lin stalowych – metalowe elementy w formie łezki, wyposażone w wyżłobienie przeznaczone do prowadzenia liny stalowej. Kausze do lin stalowych używane są do zabezpieczenia liny przed przetarciem bądź zgnieceniem – w miejscu, w którym lina tworzy oczko wykorzystywane w celach transportowych. Zabezpieczające kausze stalowe umożliwiają łatwy i szybki montaż szakli, haków oraz innych elementów chwytających. Rozmiar kauszy jest równoznaczny z pasującym do niej rozmiarem liny stalowej.
 
Zaciski do lin stalowych – stalowe elementy służące do mocowania lin na rurach i masztach. Stosowane są również jako część ograniczająca przepływ płynu w przewodach bądź jako blokada przesuwania się liny. 
Końcówki stożkowe zakończone uchem, końcówki stożkowe zakończone szaklą – elementy służące do wykonywania zakończeń liny o pożądanej funkcjonalności. Montowane są na końcówkach liny i zalewane kompozytem. Umożliwiają wykonywanie licznych czynności transportowych.
 
Tuleje aluminiowe – drobne elementy w kształcie spłaszczonej rurki, służące do zaciskania lin z użyciem specjalistycznych maszyn. Wykorzystywane są m.in. w produkcji zawiesi cięgnowych z lin stalowych
 

Akcesoria do lin stalowych – dobór

Akcesoria do lin stalowych powinny być dobierane z uwzględnieniem funkcjonalności, jaką chcemy uzyskać z wykorzystaniem liny stalowej. Należy zwracać szczególną uwagę na parametry związane z wytrzymałością elementów oraz średnicą czy rodzajem używanej liny. Warto również uwzględnić wymiary elementów, które będą stosowane razem z liną – haków, szakli czy uchwytów transportowych różnego typu
Wybór akcesoriów do lin stalowych, oferowanych przez Ehak24.pl to asortyment do większości koniecznych zastosowań. Wszystkie akcesoria pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały sprawdzone przez naszych specjalistów. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z porad naszych ekspertów. 
0
Lista
0
Koszyk