e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Punkty mocujące

Punkty mocujące Punkty mocujące charakteryzują się różną wielkością, konstrukcją, typem mocowania i DOR, czyli dopuszczalnym obciążeniem roboczym są wykorzystywane w trakcie prac związanych z transportem ciężkich ładunków. W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór zaczepów mocujących, wykonanych z wysokogatunkowej stali gwarantującej wytrzymałość, długą żywotność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie punkty mocujące spełniają Dyrektywę maszynową 2006/42/WE oraz Deklarację Zgodności CE.  ...
Wyświetlane 20 z 8 wyników
Punkty mocujące (8)

Punkty mocujące

Punkty mocujące

Punkty mocujące charakteryzują się różną wielkością, konstrukcją, typem mocowania i DOR, czyli dopuszczalnym obciążeniem roboczym są wykorzystywane w trakcie prac związanych z transportem ciężkich ładunków. W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór zaczepów mocujących, wykonanych z wysokogatunkowej stali gwarantującej wytrzymałość, długą żywotność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie punkty mocujące spełniają Dyrektywę maszynową 2006/42/WE oraz Deklarację Zgodności CE.
 

Zaczepy mocujące - rodzaje i właściwości

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór punktów mocujących, pozwalających na stabilne i bezpieczne podnoszenie, opuszczanie oraz transport ciężkich ładunków. Wszystkie zaczepy są w pełni zabezpieczone przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych, za pomocą malowania proszkowego lub cynkowania galwanicznego. Jakie punkty mocujące można znaleźć w naszej ofercie?
  • Proponujemy m.in. solidne i wytrzymałe śruby z uchem, przeznaczone do montażu np. w maszynach, obudowach, poszczególnych podzespołach lub bezpośrednio w metalu. Wszystkie śruby z uchem są wykonane zgodnie z normą DIN 580. Występują w rozmiarze od M6 do M30. Parametr WLL 1 zawiera się w zakresie od 75 kg do 3600 kg.
  • Śruby mocujące występują w kilku wariantach. Pierwszą z nich jest śruba mocująco-obrotowa kl.10 wykonana w zgodności z ASME B30.26. Ten punkt mocujący pozwala na 90-stopniowy zakres odchylenia od pionu oraz pełen obrót wokół osi śruby. Występuje w rozmiarze od M8 do M48. Dopuszczalne obciążenie robocze zawiera się w przedziale od 0,3 t do 20 t.
  • Śruby mocujące-obrotowe kl.8 wyposażone w ucho uchylne występują w następujących rozmiarach gwintu: od M8 do M42. Ich dopuszczalne obciążenie robocze to odpowiednio od 0,3 t do 10 t.
  • Oferujemy również śruby mocująco-obortowe SMO kl.8 charakteryzujące się 4 współczynnikiem bezpieczeństwa i zakresie temperatury roboczej wynoszącym od -40℃ do +200℃. Punkty mocujące tego typu występują w rozmiarze od M8 do M30. Ich dopuszczalne obciążenie robocze zawiera się w zakresie od 0,3 t do 5 t.
  • Dostępne są także nakrętki z uchem przeznaczone do montażu na istniejących śrubach. Nakrętki są dostępne w rozmiarach od M6 do M30. Parametr WLL 1 wynosi odpowiednio od 75 kg do 3600 kg.

Haki do przyspawania, zaczepy kontenerowe i pętle transportowe PTM

W asortymencie naszego sklepu są też dostępne zaczepy mocujące, przeznaczone do przyspawania. Akcesoria tego typu są wykorzystywane m.in. do kotwiczenia i mocowania ładunków. Co oferujemy?
  • Haki do spawania kl.8 są zabezpieczone malowaniem proszkowym. Występują w różnych wielkościach od HDP 1 do HDP 10. Ich dopuszczalne obciążenie robocze (DOR) to odpowiednio od 1 t do 10 t.
  • Proponujemy także uchwyty przeznaczone do przyspawania w rozmiarach od UDP 6-8 do UDP 22-8. Dopuszczalne obciążenie robocze zawiera się w zakresie od 1,12 t do 15 t.
  • W ofercie naszego sklepu są również dostępne zaczepy kontenerowe kl. 8 wyróżniające się współczynnikiem 4 bezpieczeństwa. Ich odporność na rozciąganie wynosi aż 800 N/mm². Zaczepy zostały wykonane zgodnie z normą PN-EN 1677-1. Maksymalny udźwig wynosi 5300 kg, z kolei masa własna zaczepu to 1,8 kg.
  • W tej kategorii można znaleźć też pętle transportowe charakteryzujące się udźwigiem od 0,5 t do 6,3 t. Pętle tego typu mogą być bezpiecznie obciążone w każdym kierunku. Przeważnie wykorzystuje się je do podnoszenia, opuszczania i transportowania różnych elementów prefabrykowanych.
Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania związane ze śrubami mocującymi, nakrętkami z uchem, uchwytami do przyspawania, zaczepami kontenerowymi lub pętlami transportowymi, to zachęcamy do kontaktu. Nasz doświadczony dział doradczy z chęcią pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Państwa wymagań.
0
Lista
0
Koszyk