+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Środek usuwający plamy olejowe CARAMBA 606801

Środek usuwający plamy olejowe CARAMBA 606801
Środek usuwający plamy olejowe CARAMBA 606801
Środek usuwający plamy olejowe : Zastosowanie : specjalny produkt przeznaczony do wszystkich wchłaniających i nie wchłaniających podłoży : k... czytaj więcej
Dostępność: Dostępny
Punkty do zdobycia: 59
Cena brutto: 59.04 zł
Netto: 48.00
Koszt transportu: od 17.00 zł (Waga: 0.00 kg)
Nr art.: WS1087
ZAZNACZ WYBRANY MODEL
Opakowanie Pojemność Cena
Butelka 1 l Brutto: 59.04 zł
Netto: 48.00 zł
Kanister 10 l Brutto: 578.10 zł
Netto: 470.00 zł
Cofnij zaznaczenie wybranego modelu.

Środek usuwający plamy olejowe :

Zastosowanie :

 • specjalny produkt przeznaczony do wszystkich wchłaniających i nie wchłaniających podłoży :
  • kamień naturalny lub posadzkowy,
  • glina,
  • pumeks,
  • jastrych,
  • klinkier,
  • ceramika,
  • również do dywanów i wykładzin tekstylnych;

Zalety :

 • dobre przyleganie,
 • silne działanie również na nachylonych powierzchniach np.wjazdach do piwnic i  garaży,
 • usuwanie :
  • oleju smarującego,
  • oleju silnikowego,
  • oleju przekładniowego,
  • oleju opałowego,
  • oleju napędowego;

Sposób użycia :

Zebrać nadmiar oleju ze świeżej plamy oleju za pomocą papierowego ręcznika itp. Stosować przy suchej pogodzie, unikać bezpośredniego promieniowania słonecznego i temperatur poniżej 5 º C i powyżej 25 º C.
Środek usuwający plamy olejowe należy dobrze wstrząsnąć i nałożyć na zanieczyszczone miejsca. Podłoże musi być suche. Pozostawić produkt aż zareaguje, o czym świadczy warstwa jasnego proszku. Trwa to w zależności od pogody 1 -  6 godzin. Następnie należy zmieść lub odkurzyć proszek. W razie konieczności powtórzyć proces i pozostawić środek na elemencie przez noc. Nie stosować zbyt oszczędnie. Po czyszczeniu może pozostać delikatna mgiełka, która zniknie po kilku dniach lub po 1 - 2 opadach deszczu. Resztki środka absorpcyjnego tworzą przejściowo na porowatych podłożach również mgiełkę, którą można usunąć silnym strumieniem wody. Zawierające olej odpady należy usunąć zgodnie z przepisami. Nie dopuszczać do przedostania się do odpadów ani do kanalizacji.

Uwaga! Nie wolno próbować usuwać plam oleju z podłoży bitumicznych, asfaltu i łupka. Skutkiem byłoby rozpuszczenie nawierzchni bitumicznej i uszkodzenie podłoża.
 

Producent : CARAMBA

Nr artykułu : 606801, 6060331

Brak recenzji dla tego produktu.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja:
Uwaga: HTML niedozwolony!
Ocena: Negatywna            Pozytywna

Czy masz jakieś pytania do produktu: Środek usuwający plamy olejowe CARAMBA 606801 ?


Firma: *NIP: *Telefon: *Adres e-mail *Twoje pytanie:

Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie). Polityka prywatności .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.Tagi: środek usuwający plamy olejowe , środki czyszczące , do plam olejowych , przemysł ,
Polski Techniczny Sklep Internetowy