+48 519 367 121

Zestaw narzędziowy naścienny R

Zestaw narzędziowy naścienny R
Zestaw narzędziowy naścienny R znajduje idealne zastosowanie w garażu lub pracowni. Uporządkowane najbardziej potrzebne narzędzia i pojemniki na drobne elementy znacznie usprawnią prace i uproszczą utrzy... czytaj więcej
Dostępność: 3-5 dni
Punkty do zdobycia: 97
Cena brutto: 96.58 zł
Netto: 78.52
Koszt transportu: od 24.60 zł (Waga: 0.00 kg)
Nr art.: MM1385
ZAZNACZ WYBRANY MODEL
Model Cena
ZNNR Brutto: 96.58 zł
Netto: 78.52 zł
Cofnij zaznaczenie wybranego modelu.
Zestaw narzędziowy naścienny R znajduje idealne zastosowanie w garażu lub pracowni. Uporządkowane najbardziej potrzebne narzędzia i pojemniki na drobne elementy znacznie usprawnią prace i uproszczą utrzymanie porządku w warsztacie. 
 
Zalety: 
  • solidna konstrukcja naścienna, 
  • wiele zastosowań, 
  • ułatwia utrzymanie porządku np. w warsztacie, 
 
Charakterystyka: 
  • 1 uchwyt uniwersalny na 20 szt. narzędzia, 
  • 1 wieszak do kluczy płaskich na 8szt. Kluczy, 
  • 1 półka na 19szt. Wierteł od 1-10mm, 
  • 6 haczyków 40mm, 
  • 4 haczyki 30mm, 
  • 4 pojemniki modelu 1.
Parametry pojemników:
Model Wymiary zewnętrzne [mm] Wymiary użytkowe [mm]
1 102x100x60 88x86x51

 

Brak recenzji dla tego produktu.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja:
Uwaga: HTML niedozwolony!
Ocena: Negatywna            Pozytywna

Czy masz jakieś pytania do produktu: Zestaw narzędziowy naścienny R ?


Firma: *NIP: *Telefon: *Adres e-mail *Twoje pytanie:

Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie). Polityka prywatności .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.Tagi: narzędzia na płycie , zestaw narzędziowy , płyta narzędziowa ścienna , ścienna płyta do warsztatu , narzędzia mocowane na płycie ,
Polski Techniczny Sklep Internetowy