Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
Uchwyt do zwojów prętów żebrowanych

Uchwyt do zwojów prętów żebrowanych
Uchwyt do zwojów prętów żebrowanych
Uchwyt specjalny przystosowany do współpracy z dźwignicą. Umożliwia podnoszenie i transport zwojów kręgów żebrowanych stalowych.  Zalety:  łatwy w obsłudze, prosty montaż,... czytaj więcej
Dostępność: tel. 519 367 121
Punkty do zdobycia: 0
Cena na zapytanie
Koszt transportu: na telefon 519 367 121
Nr art.: DD1902
ZAZNACZ WYBRANY MODEL
Udźwig [kg] Zakres szczęk [mm] Średnica wewnętrzna kręgów [mm] Cena
3500 750-1000 900 zapytaj o cenę
Cofnij zaznaczenie wybranego modelu.

Uchwyt specjalny przystosowany do współpracy z dźwignicą. Umożliwia podnoszenie i transport zwojów kręgów żebrowanych stalowych. 

Zalety: 

  • łatwy w obsłudze,
  • prosty montaż,
  • silidna konstrukcja,
  • bezpieczny w użytkowaniu.

Charakterystyka:

  • udźwig 3500kg,
  • zakres szczęk 750-1000mm,
  • średnica wewnętrzna kręgów: 900mm.

Znakowanie: Indywidualny numer serii, DOR(WLL), rok produkcji.
Dokumentacja: Deklaracja Zgodności CE, instrukcja eksploatacji obsługi i konserwacji.

Brak recenzji dla tego produktu.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja:
Uwaga: HTML niedozwolony!
Ocena: Negatywna            Pozytywna

Czy masz jakieś pytania do produktu: Uchwyt do zwojów prętów żebrowanych ?


Firma: *NIP: *Telefon: *Adres e-mail *Twoje pytanie:

Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie). Polityka prywatności .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „e-hak24.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.Tagi: zwój żebrowany , transport zwojów prętów żebrowan , transport zwojów , uchwyt specjalny , uchwyty specjalne , uchwyt hak , uchwyty hak , uchwyt , uchwyty , zwoje żebrowane ,
Polski Techniczny Sklep Internetowy